bugün

dekoltesine bakıldığı için rahatsız olacak bir kadının varlığına ben inanmıyorum. rahatsız oluyorsa şayet ısrarla giymesi de saçmadır. tabii bakan kişiyi beğenirse hiç sıkıntı olmaz. bir keresinde eski sevgilim, biz erkekler için değil diğer kızlar için giyinir süsleniriz demişti. bu karşı cins çok tuhaf canlılar. 30 senedir çözemedim, çözemiyorum ve çözemeyeceğim.
dekolteye bakıldığında görgüsüzlük olarak addediliyor ama bu dekoltenin icat edildiği memlekette böyle bir muhabbet yok. hangi din veya milletten olursa olsun slim fit giyinen kaslı maslı boylu poslu bir erkek beni süzdüler diye rahatsız olur mu? aksine mutlu olur. hatta hayatta hiçbir başarısı olmayan ama kaslı vücuduyla veya arabasıyla kendini tamamlamaya çalışan erkekler yok mu? bence bu dekolte meselesine de öyle bakmak lazım. işin bokunun çıktığı nokta taciz. yoksa beğenilmek herkesin hoşuna gider.
Neden bakilamiyor ki dekolteye, niye yasak olsun?
dekolteye bakmak yasak değildir arkadaşlar. bakılmasını istemeyen kadın zaten dekolte giymez.
rahat olun ve istediğiniz kadar bakın. ortada utanılacak bir şey varsa ki dekolte ayıp bir şeyse giyen utansin. başkasının yerine utanmaniza gerek yok.
ne sandın topraam. o göt bizde yok, en azından bende.
Erkeklerde böyle bir iradenin olmasına gerek yok.
kız olduğum halde bakıyorum, bakmayan varsa helal olsun.
ya iraresi vardır yada doymuştur ikisde olur.
Doymuş insan işidir. Yani adam o işin zirvesinde ise zaten bakmaz. irade meselesi değildir aslında bu. Evet.
Doymak heralde. Sokaktan geçen karı kıza bakma gibi bi hevesim yok. Onun tuzağına düşmem. Dekolte erkek için kurt kapanıdır. Takılırsanız kız size istediğini yaptırır. Ekstra yapılması gereken önemsememektir. Yer yer aşağılamaktır. Etrafımızda bırakın onlar dönsün. Bu da bizim tuzağımız.
arzın kendi talebini oluşturamaması durumudur.
Evliyalik yolunda onemli bir adim atmaniza vesile olacak durumdur.
iradeli ve sapkın duygularından arınmış kişilerin sahip olduğu özelliktir.