bugün

Maci izlerken gol olunca uyuyan babami uyandirmisrim sevincten. Zikecekti beni. Ayaklarim yerden kesildi. Nerde o esli gunler dedirtiyo.
Bazı gece düşünerek mastürbasyon yaptığım goldür.
sesimin kısıldığı gol. üç gün götümle konuşmuştum.

ahhh zico ahhh bok vardı gittin.
Sevinirken etrafıma zarar verdiğim 2 golden biri. Evet çok derbi maçı izledim çok gollere sevindim ancak hani insanın kendinden geçtiği goller vardır bunlardan biri bu gol diğeri de nihat ın çeklere attığı galibiyet golü. ikiside çok klas çok harika goller.
evde hayvan gibi tepinip sesimin kısıldığı goldür.

arada açar, spikerin "allah ım gole bak" deyişi ile kendimden geçerim. du açam hatta.
Etkileri hala hissedilen olağanüstü muhteşem bir füzedir.
görsel
görsel

Al kardeşim
o ne güzel bir goldür.. o topa vuran insan ne güzel bir insandır.
Arifin mençıstıra attığı golü döver net.
Hagi’ nin Rapid wien, Cenk tosun’ un benfica’ ya attığı gol gibi güzel bir goldür.

Edit: yalan mı lan köfteler ? Mis gibi gollerdi işte. Kimse inkar edemez. inkar edene yuh olsun.
Şampiyonlar liginin star'da yayınlandığı mağara öncesi devir. O kanalda az mı Galatasaray'ın şampiyonlar ligi maçlarını izledik.
Bahsi geçen arkadaş:

görsel
Gökçek Vederson'un Lille'e attığı golü bilmeyen yazar beyanı.
fenerbahçe tarihinin en büyük golüdür.
şampiyonlar ligi çeyrek finalinde 30 küsür metreden atılmıştır. fb için zirve burasıdır.

bir gs'li olarak hafif kıskanç ve ruhsuz bir şekilde izlerken maçı, gol olunca ben bile ayaklanıp bağırdım sevinçten. ama fb'lilere sorsan en büyük goller 6-0'lık maçta der. gs ile vizyon farkı işte.
ne girdi be.
Yaaa hak! diyerek vurmuştur. Hatırlıyorum.
Bir Galatasaray'lı olarak takdir ettiğim goldür.
Fb tarihinin en büyük golü.
(bkz: ne goldü be)
Haftada en az bir kez izlerim.
F*nerin şampiyonlar Ligi'nde attığı son goldur.

Yıl m.ö. 2007/2008 falan..
Taksiyle gitsen en az 100 TL yazar o mesafe. Evet.
Kalede cech olsa yemezdi. Üçüncü kaleci cudicini vardı.
Kupa getirmemiş goldür. Getirenler için 25 ağustos 2000 galatasaray real madrid maçı na bakınız.

(bkz: mario jardel almeida ribeiro)