bugün

dayımdır.
6 kez kalp nakli olmuş son kalp naklinden 2 gun sonra röportaj veriyo adam bizim burda 3 ay hastanede yatıp mikrop kapıp ölüyorsun vay anasını.
bugün de ölmemiştir.
bu adam için çok klişeleşmiş cümleler kurulur ama bu adamı veya adamları anlatırken olaylarla somutlaştırmak gerekir jön turk ihtilali,darbeler,suriye meselesi,cemaat olayları,kürtlerin devlet kurma istemi,pkk,sağcı solcu olayları ve sayamayacağımız bir çok olayın arkasında duran bunlardan para kazanıp sömüren kapitalist sistemi bulup dünyaya yerleştiren ve üs akıl olan bunlardır gölge gibilerdir ve bu adamda şuan onların başıdır.
münir Özkul başlığını canlandırıp duranlar david dededen niye korkuyorlar?
adam 6. kalp naklini gerçekleştirdi ölmek bilmiyor hedefi de 200ü görmekmiş.

edit: her canlı ölümü tadacaktır rakıfella.
neden tayyip be baba? sorarım sana, hayır yani, o kadar adam içinden neden tayyip'i layık gördün bize? 'toplumlar hakettikleri şekilde yönetilir' diyorsan eyvallah. ama 'ha tayyip, ha mehmet, ha hüseyin ne farkeder, aynı politikayı uygulayacaktı zaten' diyorsan, ona itirazım var baba. tayyip'ten daha kötüsü olmazmış gibi geliyor be baba, neden tayyip ya? tayyip sonrası için kimi hazırlıyorsun acaba, merak ediyorum usta. bu kez de deprem, sonrasında ekonomik kriz falan var mı yine planınızda. tayyip'i böyle getirdiniz, tamam önce ortam sağlanmalı diyorsun da, bu kez haarp'ı filan karıştırma işe, rica ediyorum. ha bir de şu çipleri artık takın insanoğluna, çok gecikti sanki.yoksa taktınız da haberimiz mi yok? beline kuvvet usta. öpüyorum yanaklarından...
askerden geldikten sonra gayet tabii beni seçmesi gerekirken hata etmiş babadır. olmadı.
ölmeyen adamdır. adam ölmüyor beyler. şaka değil.
Dünyayı yöneten aile mensubu kişilerden.
cahillerin gücü ellerine geçirdiklikeri vakit, dünyanın anasını ağlatacağını bilen, ona göre hareket eden, verdiği burslar, yaptığı bağışlar milyar dolarları bulan, houston üniversitesinin kurucusu, malum örgütün üst yöneticisi.

şeytanın yavrusudur demek, anca gerizekalı teist ürünü olabilirdi.

rockefeller gibi adamları durduramazsınız. artık çok geç. 2 dakikada sahip olduğun ekonomiyi paçavra eder.

birkaç sene önce, jüpiter'in yerçekimi teorisinin ispatlama deneyi için 500 milyon dolara yakın bağış yaptı.

ama illuminati tü kaka tabii.

sığ herif, kafan basmaz zaten, boşuna uğraşma...
Unutulmasın

“Whatever the price of the Chinese Revolution, it has obviously succeeded, not only in producing more efficient and dedicated administration, but also in fostering a high morale and community propose. The social experiment in China under Chairman Mao’s leadership is one of the most important and successful in human history.”

– David Rockefeller, New York Times, 1973
Tipinde meymenet yok ibnenin adam 100 yaşını geçmiş zaten 5 tane kalp nakli olmuş yeter amk öl.
Her gördüğüm de irkiliyorum, tam anlamıyla şeytanlaşmış insan.
Listeye girmesede dünyanın en zengin insanıdır kendisi.
Zamanında Bülent evcevit ve deniz Baykal gibi devlet adamlarını burs vererek okutmuştur.

Bunun dışında çok ciddi meblağlarda Üniversitelere de bağışta bulunduğunu duymuştum.
Her canlı bir gün ölümü tadacaktır.
Rockafeller de.
Rahmi koç u andiran adam. Tesadufe bak sen.
Cebindeki her 10 tl nin bir kaç tl'sinin gerçek sahibi.
türktür.
2008 yılında harvard üniversitesi'ne 100 milyon dolar bağışlamıştır.
türkiyedeki siyasileri burslu okutan şahıs.eminim ki merhamet duygusuyla yapılmıştır.yemesi bedava.
reklam yapmadan ünlü olan bu adam türkiye de herkes tarafından tanınır. Komplocu pust.
tanrıyı satın aldığı söyleniyor. illuminati ve siyonistlerle alakalı dualarımızın umursanmamasının nedeni buymuş.
Ne zaman ölecek acaba dünya tarafından merakla beklenen adamdir.
gezi türevi kalkışmalar yapan dahili hainlerin finansörü.