bugün

tüm vücut hatları ortada, saçlar başörtülü.
sokayım senin saçına. çok meraklıydım saçını görmeye amk.
madem kapanıyorsun adam gibi kapan veya hiç kapanma, efendi gibi giyin.
Evlenene kadar anal seks yapmış bakireler gibidirler. Örtünmekteki amaç şov yapmaktır genellikle. Ya da çevrenin takdirini kazanmak.
Açıktan değil kapalıdan kork derdi benim kankam

Harbiden de doğru bir de türban pahalı ve markalı ise bu kişileri kiraz ağacından kamçı yapıp dövmek dinimizce farz kılınmıştır.
ağızdan tek bir cümle çıkar ehem ehem "altı kerhane üstü minare".
ağızdan tek bir cümle çıkar ehem ehem "altı kerhane üstü minare".
hayret kimse yazmamış.

(bkz: gerçek islam bu değil)
(bkz: üst taraf mekke alt taraf paris)
Cayır cayır yanacaksınızdır. Farzı misal bizi kandırdın o örtüyü takarak ya allahı nasıl kandırıcaksın.
keşke hiç takmasaydın o türbanı be benim bacım.
(bkz: üstü mekke altı paris)
cevahirde dolaşırken gördüm. 2 adet türbanlı bayan yanlarında da 2 tane erkek. tayt giymişler, erkeklerle fingirdeşiyorlar. orasını burasını öpüyorlar, sonra da gelip "ay şuna bak saçı başı açık, pis kafir" diyorlar.
allah ıslah etsin böyle tipleri
Zaten ''tesettürlü'' değil ''türbanlı''dır. iğrenme hissi tabiki. Savunulacak bir tarafları yok.
ilk kapandığımda bende giyiyodum ama zamanla bırakıyo insan bu kademe atlamak gibi bişey. inşallah onlar da kademe atlarlar. Bide üzüntü hissedilir.
ne yapmaya çalıştıklarını henüz çözemediğim kişilerdir. değişik hissettirirler çözemedim onu.

ben bir de bunların başı kapalı olup tişört giyenini de gördüm allah affetsin.
oda bir şey mi konyada dar tayt giyeni de bol. parkta yiyişenleri saymıyoruz zaten.
Nefret.
üstü cami, altı kilise.
Kafasini hic kapatmasaymis denir. Bu boyledir. Madem bisey yapacaksin adam akilli yap.
ben hunharca sikme isteğiyle dolup taşıyorum. yani bunlarda öyle bir durum var ki aynı frekansta sadece 2 saniye buluşsak gel beni hayvanlar gibi sik diyeceğini adım gibi biliyorum. nerden biliyorum; çünkü siktim bunlardan.
- niye kapandın ki sen?

diyorum, diyoruz.
dar kotlu türbanlıyı hissediyorum.
akp nin bayram ikramiyesini almaya koşan chp li emekliden pek farkı yoktur. beni ilgilendirmez kimsenin kendini kendini aldatması. kendi işime bakarım.

ayrıca, kötü emsalden emsal olmaz. bir şey ifade etmesi gerekmiyor dar kotlu türbanlının.
dondurma reklamında o gıcık torununa " hey maşallah " diyen dede gibi oluyor insan. hey maşallah !..
insanda bir an tereddüt yaratır,
Acaba winzip mi yoksa winrar la mı açılıyor?
Valla türbanlı yada türbansız farketmez, normal yürüyemeyen her dar kotlu kız göt.zip olarak görülüp kaldırmaya değmeyecek tiplerdir.