bugün

yapılmamamsı gereken işlerdir
iğrenç ötesidir.
oturunca ne oluyor çok merak ettim?
mide bulandırıcı bir manzaradır . hemen uzaklaşılması gerekir .
çoğu ibnedir. kimisi gizli ibnedir.
yeter artık bayanlar, beni bir rahat bırakın diyen erkeklerdir.
döl israfıdır.
ibne değilse bile ibne adayıdır.
namussuz erkeklerdir. ahlaksızlıktır.ayrıca bunların iki türlüsü vardır. paçaları kısa giyenler ve hafif meyilliler.

diğerleri de ağır abi takılanlar. ağır abi takılanlar ayrı bir numune olmasına rağmen, diğerleri en azından kendi hallerindeler.

burada esas namussuz olanlar, ağır abi takılıp dar kot giyenlerdir. asıl ibneler onlar bence.
Dar kot giyiyorum,adres ver bide bunları yüzüme söyle canım kardeşim.
epilasyondan sonra bacakları kızaran erkeklerdir.
Yakismiyodur yav dar pacayi anladik tamam da dar kot nedir ya . moda bu değil.
aga dar giyilir, mesela slim fit ama super skinny giyenler var. bildiğin tayt amk.
Skinny hariç benimde aralarında olduğum gruptur.şu skinny pantolonlar neden varki acep.
kişisel görüşüme göre erkeksi durmuyor ve yakışmıyor nasıl desem erkeklerin bacakları estetik değil, ortaya hoş bir görüntü çıkmıyor. hele ikinci versiyonu var ki paçalarını kıvıran evlerden ırak olsun. o kıllar senelerin esaretiyle özgürlüğe kavuşur....
yakışmayanların yakışıyormuş gibi cool hareketlere girdiği, giyimden bir bok anlamayan eşofmanın altına kundura giyen erkektir bunlar. ne sikimse modaya ayak uyduracam diye abuduk gubudik pantolon çeşitleri giyer bu tipler. paçasını falan kıvırır bide göt. yakışan giysin kardeşim ama bu pantolonlar kişiyi yakışıklı falan yapmıyor adamda tip yok boy yok skinny jean giyip kendini yakışıklı falan zannediyor o an böyle ıslak odunla dinlene dinlene dövesin gelmiyor mu sormayın gitsin.

git slim fit giy erkeksi görün. kadınlar gibi skinny giymek de neyin nesidir amk.
satış elemanı kızın oyununa gelmiş erkektir.
Poposu güzel olan erkekler her türlü giyebilir ya Canlarım benim.
Elini cebine sokup cool olmaya çalışacakken başarılı olamayacak ve üzülecek erkeklerdir.
Yok ya ben kendime hiç yakıştırmıyorum, bro.
Çubuk bacaklılar fazladir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar