bugün

her seçim sandık görevi aldığım partimde bu seçim görev alamayacağımdan dolayı belediyedeki işimden atılmakla tehdit edildiğim partim. hiç şikayet edecek bir yer yok mu ya parti içi mekanizmada, bilenler hayrına yeşillendirsin.
adının neden cumhuriyet ve halk partisi olmadığını anlayamadığım siyasi parti.
Çok partili hayata gecilmesinden bu yana iktirda olamayan partidir, buna rağmen ülkeyi CHP nin bu hale getirdiği tartışılır.
Atatürk'ün kurduğu partidir.
Cumhuriyet k*rt partisi.
acıların partisi olup sempatizanlarının iktidar olma umudunu yitirmemeli takdire şayan olay.

ben olsam intihar ederdim. evet...
iktidarı hükümet olmak sananların ama biz iktidar degiliz ki niye bizi suçluyorsunuz diyerekten aklamaya çalıştıkları partidir.

kurnazlara bak sen, şimdi degil bundan bir kaç belki 10 sene önce iktidar akp idi dolayısıyla meclisten bir kanun geçirdiklerinde anayasa mahkemesi hariç herhangi bir kurumun buna kafa tutmaması gerekirken adamlar " üniversiteye türbanla girebiliir " diye bir yasa geçirmişken veya buna benzer bir düzenleme yök çıkıp " hayır yapamazsınız " dedi, burda rtenin " sen kimsin lan " çıkışı herkesin kafasından geçirdigi bir cümledir lanı ben ekledim bu arada, her neyse bunun gibi binlerce örnek gösterebiliriz.

hükümet iktidarın asıl sahibi degildir. bugüne kadar yani ekselansları, müstakbel halife adayımız rte gelene kadar chp hükümet degil iktidar sahibiydi, şimdi hafiften her ikisi de muhafazakarlar olmaya başladı.

yani öyle bir an gelecek ki chp diye bir parti hükümet olacak ama her konuda eli kolu baglı olacak.

işte o gün iktidar neymiş bunlarda ögrenecek.
derler ya adım çıktı dokuza inmez oldu sekize işte öyle bir parti chp ülkenin çoğunluğu sevmez sürekli suçlarlar neymiş pkk ile el ele imiş ya bırak bu vatan millet sakarya edebiyatını 2014 te gördük pkk ile mücadelenizi bu ülkede chp ne zaman iktidara geldi desen cevap veremez ama chp deyince voavvvvv.
O tombik sevimli teyzelerin, şapkalı pala bıyıklı amcalarIn sırf Atatürk’ün hatırası diye oy verdiği parti. Ama gel gör ki atatürk ile uzaktan yakından alakası yok. Chp-hdp el ele. Yazıklar olsun.
Hdp yandaşı, selahattin'in dostu, apo'nun ekürisi, kürtlerin sözde dostu. e tabi dolaylı yoldan terörizm destekçisi.
görsel

twitter da gördüm. doğrudur yalandır bilemiyorum. eğer doğruysa yazıklar olsun. oy vermeye devam edin.....

edit : bu başlık iki kere sol frame den indi. umarım teknik hatadır.
yüzde 20'nin altında kalma ihtimali var. biz parti işgal altında dedikçe bizi hainlikle suçlayan truva atlılarının alnına koyuyorum.

(bkz: chp ye güneydoğu dan sızdırılan delegeler)
hdpnin barajı aşmasıyla gerekeni yapmış olan parti olacaktır.seçim tekrarı diye bir şey yok.unutun.
sandıkların %30 u açıldı ve bu partinin oyu %19 lara dayandı.
Sandıkların yarışı açılmış şu anki sonuca göre yüzde 19,1 oy almış.
"Cumhurbaşkanlığı seçimi 2. tura kalmıştır"

görsel

https://www.gercekgundem....i-secimi-2-tura-kalmistir
adamlar hala kendilerini kandırmaya çabalıyorlar ya .

robot olmuş lan bunlar .
Yenilen pehlivan güreşe doymazmış.
HDP'Yi SIRTLAYAN PARTi... HDP NiN BARAJI GEÇMESiNi SAĞLAMIŞTIR...TEBRiKLER.
milletvekilliği seçimde aldığı oy yüzdesi, cumhurbaşkanı adayı muharrem ince'nin gerisinde kalmış partidir. haliyle seçim sonrasında partide lider değişimi kaçınılmaz hale gelmiştir.
seçimlerin kaybedeni partidir. oylarının bir kısmını hdp'ye bir kısmını da iyi parti'ye kaybetmiştir. son seçime göre yaklaşık %3 oy oranı düşük olsa da aslında %4-5 lik bir kaybı vardır.

her ne kadar seçimin kaybedeni olsa da bu partinin cumhurbaşkanı adayı muharrem ince seçimin kaybedeni sayılmayabilir...
geçen de yazdım, ben 25 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı.

her zaman hoşlandığım kızları hamle yapmadığımdan kaptırdım. bu sene platonik bir şeyler yaşadığım kızı da kaptırdım.

ancak öyle ezik ve bitik bir parti ki, benim sevgili bulma ihtimalim, bunların yüzde 30 oy almasından daha yüksek ihtimal.

yazık. ciddi ciddi oy falan atmayacağım artık.

chp bir kanser ve artık partiler çöplüğünde yerini almalı.

çağı yakalayamaz. türk toplumunun sosyolojik temayülünde chp'ye yer yok.
. . . bülent ecevit inönü'yü paketlediği zamanda chp böyleymiş.
. . aranan kan bulunmuştur. Sadece sabır. Çok kalmadı.
ikinci mhp vakası, kapatın gitsin.
cumhuriyet halklarının demokratik partisidir o, cumhuriyet halk partisi olsa yerinde duramazsın.
ysk'yı da sana bıraktık, hadi.. zaa partisidir. atatürk bile yıllar önce bunlardan bir cacık olmaz deyip sırt çevirmiştir. açın tarihi okuyun, işte o yıllardan atatürk'ün bir nevi emaneti olarak bir menderes meydana gelmiştir. sonra atatürkçü olduğunu söyleyen bir cenah kendisini asmıştır.