bugün

(bkz: dershane)
I$ten kovulmamak icin yapilan mucburi eylemdir.
Bütün hafta erken kalkmaya alışıldıgından haftasonu alarm olmadan kendiliğinden uyanmaktır.
haftanın tüm yorgunluğuyla cuma akşam 7'de yatmış olmak da olabilir... ya da deli sikmiştir.
iş-çalışma-para grafiğindeki para parametresinin çizgisinin yukarılara doğru çıkmasını sağlamak için 6.30 uyanıyorum.
bir iş veya hastalık yoksa mallıktır.
(bkz: sabah ereksiyonu)
stajda gün dolduruyoruz efenim. şafak 30.
memur olmadığı için. ömür boyu ne aç ne tok, ne açıkta ne içerde kalan insanlar anlamaz. bazıları der ki ben daha fazla istiyorum.
sıcakhava, çok sıcak. ondandır.
Geceyi komple uykusuz geçirmiş olmaktır...

(Bkz:Bendeniz)
Bunun 6:30 da uyanan versiyonu da vardır. işe gidiyordur.
Sabahın köründe uyanmış rahatsız insanlar gürültü yapıp uyandırmış olabilir.
hadi cumartesi neyse de pazar uyanmak koyuyo adama.
Ya "kapitalist" kardeş konuşuyordun.
işe gitmek.

hafta sonu tamamen kalkmalı ve çalışan işyerlerine ceza kesilmeli.
ne lan bu böyle

(bkz: hayvan gibi şey yapıyorsunuz yav)
Alışkanlıktır. Erken uyanmak güzeldir.
Belki de cumartesi sabah 9 a toplantı koyan bir patronunuz vardır olamaz mı. Olur çünkü benim patronum tam bir alagavat.
Öğleden sonra verilecek yemek. Bir sürü misafir gelecek oy oyy....

O değil de ben hâlâ uyanamadım galiba.
güzel günü güzel bir kahvaltıyla taçlandırma isteğinden gelir.
deniz manzaralı terasımda deniz gözlü sevgilimle başbaşa.
sonrasında büyük bir keyifle gazete ve kahve keyfi.

şaka lan şaka.
özel sektör beyler.
çok acı lan.
Öğrencidir. Cuma tüm gün uyuduğundan cumartesi erken kalkmıştır.
Ev kalabalikkken yan odada uyananlarin sabah yedide sohbete başlaması yetmiyormuş gibi odanın kapısını kalkıp kapattığım halde utanmadan gelip senin özel alanina da tecavüz etmeleri sonucunda kaçınılmaz olandır. Bir insan gece üçte yatıp sabah yedide niye uyanır? Sen uyaniyorsan ben niye uyanayim?
şu anda ofiste olmam olabilir...
sömürü sisteminin bir parçası olan uyanma sebebidir. işe giden kişidir. birde bunların pazar günleri bile çalıştırılanları vardır ki, böyle patron ve iş yerlerinin ta amına koyayım.
işe gitmektir süphesiz. O sabah güneşini içinize içinize alıp tonlarca küfretmenizden zevk alır bazı patronlar, müdürler, şefler...