bugün

bugün bokunu çıkarana kadar yaptığım eylem. çünkü bir daha yapamayacağım.
(bkz: cumartesi gecesi sex yapamayanların başlıkları)
Birazdan en sevdigim sarabi alip gelicek sekermi seker bi insan varken cokta kotu olmayan hödö. zaten hava soguk, zaten yorgunum, zaten sarap icip atom calisicaz, dur ya. o kadarda iyi degilmis. * *
ev arkadaşımla birlikte şuan gerçekleştirmekte olduğumuz eylemdir. kabul ediyorum evet sıkılıyoruz.
yıl başı gecesi uyumak gibi bir şey.
paran yoksa mecburen yapacağın olay.
dışarı çıkmış olan tüm arkadaş gruplarında sıkıcı bir insanın olması sayesinde, şimdi bu salakla uğraşamam deyip evde güzel güzel oturma kararı almaktır.
sevgilinin aramamasına mütevellit evde pineklemektir,halbuki son dakika biri eğlenmeye gitmek için davet etse süper olurdu!
ruhumda hep derin izler bırakan kahrolası eylem. hayat akıyorken dışarda sen hayatın içinde değilsin ve bu güzel gençlik günlerini boşa harcıyorsun şeklinde hissettirir. millet şimdi nasıl tanışıyor birbiriyle, nasıl sex dönüyor barlarda amk dedirtir. bari bir iki bira alınır da en azından farklı mağlubiyet olmaz düşüncesiyle içilerek daha kolay geçen aktivite.
cumartesi sabahından kendini belli eden durumdur. (bkz: yalnızlık zor iş)
amaçsızca tamamen bilgisayar başında böyle vakit geçiren insanların ortak hüznüdür. şeytan der kalk görükleye git ama bir taraftanda otur siktir et der.
su an yaptigim olay. saat 21:53. daha yemek yiyicem, biraz film falan sonra da uyurum zaten. bazen boylesi daha guzel.
eziklik gostergesidir.

evet bu durumda maalesef ben de bir ezik oluyorum.
arkadaslarim disari cikti evde tek kaldim.
parasizligin gozu kor olsun.

(bkz: somebody save me)
Evet.

Bende bu cumartesi evdeydim.
Geçen cumartesi de evdeydim.

Olsun önümüzdeki cumartesiden umutluyum.
bütün hafta çalıştıktan sonra tüm insanların sizi ekmesi, akabinde sadece gece değil tüm gün sıkıntı içinde kıvranmanız olgusundan daha kötü bir eylem değildir.
görsel
dışarı çıkmaya üşeniyorum. hatta giyinmeye bile üşeniyorum. boşver salla gitsin iyi böyle.
hafta sonu illa dışarda eğlenilir sendromundan kurtulmak gerekir.
Siradan olabilir bir sey olmasa evde oturmak güzeldir. En azından fark vardir her zamanki diger hallerden herkesin.
hafta içi boyunca kendine vakit ayıramayan ve kendisiyle zaman geçirmekten keyif alan mantıklı bünyelerin gerçekleştirdiği eylem planıdır bu. çerezlik filmlerle taçlandırılır.
güzel fikirdir. cips kola ikilisi ile film izlenir hep dışarısı olmuyor evde olmakda çok güzel.
ben ve diğer eziklerin yaptığı eylem.
Çalışan insan yapar bunu. 5 gün çalışıp 2 gün de dışarda sürtmek mallıktır bence.
gezenleri mi gömüyoruz.

çok mallar di mi?
Daha da kötüsü bugün doğum günü olup evde oturmaktır. Bu ezik tipleme bana çok yakından birisini hatırlattı ama neyse. Kitap okuyup ya da oyun oynayarak gerçeklerden kaçmaya gidiyorum ben.