bugün

2015 yıllarında oynadığım en iyi oyundu. Bir ton mod çeşitliliği var sabahtan akşama kadar oynardım. Özellikle mutant mod ve boss savaşı yaptığımız modu çok oynardım maziyi tekrar canlandırmak için birazdan bilgisayarıma kuracağım.
1. ingilizce de çapraz ateş

2. arkadaşlarla half life oynarken akla ilk gelen harita

3. mmofps tipi oyun. mutant mod , normal pro , dm gibi modlar vardır.
alarm sesi duyulduğu an tüm playerların arka tarafa koşuştuğu ve bir şekilde içeri girmek için yarıştığı half life haritası.
half life 1 indirecek varsa online olarak hemen bir server kurarım girer oynarız.
Chrysler ın bu isimde güzel bir arabası var.
görsel
Crossfire bildigim en iyi online oyun. Bende oynuyorum...
efsane half life mapi. arkadaslarla half life atilacaksa bu mapten baska map acani dovuyorlarmis kesin bilgi.
(bkz: süpürge yasak)
bana death ı anımsatmış on numara türk grubu.

chuck ın ruhu bu band a reenkarne olmuş sanki.

ayrıca hala aktifler mi ve sayfaları var mı merak etmekyetim.
her şeyiyle çok iyi bir power/thrash metal grubu.

[kat: türk metal grupları]
half-life 'ın ortadoğuyu özetlercesine yaptığı maptır.32 kişi oynarsanız kan gövdeyi götürür.acıma yoktur,kural yoktur...

bu arada nükleeri kim aktif etti lan?
efsane oyun half-life'ın bir haritası. küçükken topladığımız bayram harçlıklarıyla 3-5 arkadaş bir araya gelip, internet kafeye gider saatlerce bu haritada oynardık. hey gidi günler hey...
güzel bir srv parçası.
en çok oynadığım half life maplerinden biridir, hldm, tadında oynandığında yada 1x1 tadında, çok çok zevklidir.
brandon flowers şarkısı.
güzel zamanlara ait bir anıdır.
ATi(AMD)'nin çoklu kart kullanım teknolojisidir. bu anakarta da bağlıdır. anakartta en az 2 adet pci-e express slotu olması lazımdır. ve öbür kartın da çekeceği güç hesaba katılmalıdır.
half-life oyununun en kral bölümüdür. gençliğimiz bu dağlarda geçti. başlığı görünce direk duygulandım. *
efsanevi bir half life haritası.
online bir fps oyunudur.

level atlamalı ve birçok modu bulunan counter tarzı ama biraz daha kapsamlısı lâkin silah değişimi counter'dekinden daha yavaş olan ve yüksek levelli ya da iyi silahlı oyuncuların tanrılaştığı oyundur. şarjörler gırla harcanır, çok canlar yanar. zombie mode favori olup team death match, seek and destroy, hero mode, ghost mode gibi birçok modu içinde barındırır. counter seven biriyseniz biz göz atın.
dağılmasaydı iyiydi denilen ankaranın gözdesi gruplarından biridir. dünya standartlarında bir müzik kalitesi ve yaratıcılığa sahip mükemmel bir albume sahiptirler. gelibolu şarkıları dinlenmelidir.
z8games'in yarattığı bir fps(first person shooter) oyunu.
half-life adlı oyunun en çok kullanılan haritası.
belçikalı thrash metal grubunun adıdır aynı zamanda (hail to angaralı crossfire)

mesela şöyledir bir parçası:

http://www.youtube.com/watch?v=LQmLZfGHaAI&feature=related
fps oyunları arasında en karizmatiği.