bugün

Goat. Büyük usta.
görsel
evet beyler! varmı meydan okumak isteyen? cr7 kırmızı çizgimdir!
zerzevat dediğin adam futbol tarihinin açık ara en iyi ve en başarılı futbolcusudur. sizden rica ediyorum CRiSTiANO RONALDO dan bahsediyorsunuz. lütfen ağzınızdan çıkacakları 2 kere değil 3 kere düşünün. bu adamın isminin anıldığı yerde saygınızı ve ciddiyetinizi takının. ayrıca idolünü satan etek giysin.
Messiciler zamanla haklı çıktılar. Messi ile bu zerzevat kıyaslanamaz bile. Messi oyunu aklı ile oynayan, gereksiz şekilde duygusal ağlamaklı davranmayan büyük bir profesyonel. Öte yandan bu eleman kaprisli, sahada aniden zıvanadan çıkabilecek türden biri. Kırdığı rekorları, aldığı ödülleri arabistana giderek ayaklarının altına almıştır. Bir zamanlar fanı olduğuma utanıyorum.
Cristiano Ronaldo depremzedelere 30 milyon dolar bağışta bulundu.

not: biz seni boşuna sevmedik.
2030 Dünya Kupası adaylığı için başvuracak Suudi Arabistan için üstleneceği elçilik görevinden 200 milyon euro kazanacak futbolcu.
https://lk.tc/EymFu
Al nassr a transfer olarak kalitesini ortaya koymuş futbolcu. Abartılacak biri değil.
dün al nassr'a transfer olmuş futbolcudur. kurbanlık koyun gibi aldılar adamı hadi bakalım hayırlısı diyelim!
küçükken saç stilimden, forma stilime, frikik atma tarzıma kadar kopyaladığım, beni futbola aşık eden, onun başarıylarıyla ondan habersiz hüzünlerimi, mutluluklarımı yaşadığım idolüm, abim. bana göre tarihin gelmiş geçmiş en iyisi.
5 dünya kupasında gruplardan sonra bir tane gol atamayan futbolcu.
Yarı final ve üçüncülük maçı oynadıkları 2006 dünya kupasındaki tek golü iran'a karşı penaltıdan.
Formunun zirvesindeki 2010 dünya kupasındaki tek golü 7-0 kuzey kore maçında attığı penaltı golü.

Bak Messi abine; Meksika maçında takımını nasıl ipten aldı?
Avustralya maçında iğne deliğini nasıl buldu?
Hollanda maçında molina'ya nasıl derin bir asist yaptı öyle?
allah hidayet etsin. kaliteli futbolcu ve dünyaya kendini ispat etmiş bir isim.
iman etse ardından kaç kişi müslüman olur bilinmez ama, binlerce islam karşıtına saç baş yoldurur, çıldırtır böylesi!
reistir ama bir messi değildir.
Seviyoruz Seni Ronaldo Can iNŞALLAH Müslüman Olursun Ve Hakka Yönelirsin .
Olm gerizekalısınız lan. Kim kendisinden daha yetenekli biri ile onlarca sene kapışabilir ki? Hırs ve azmin vücut bulmuş hali bu adam.
Benim kızdığım ronaldo messi'den daha iyi diyen messi'yi gömen embesil fanboylar.
Bu adam da bambaşka bi seviye.
Trt 4k'dan kupa törenini izliyormuş.
artık emekli olması gerektiğini düşündüğüm futbolcu.
iki tane ekmek kafalının el ele verip çökerttikleri faal futbolcular içerisinde dünyanın en iyisi olan top tepicidir. m.united teknik direktörü olan kamil ve portekiz milli takımının başındaki buruşuk mantar amca. eserinizle gurur duyun lan koskoca ronaldoyu belkide son senesinde ne hallere düşürdünüz..

kendisinden iyi denilen yer elmasıda beleşten penaltılarla falan dünya kupasında finale kadar çıktı. onun kollandığının ( hem kulübünde hem insanlar hem hakemler tarafından ) yarısı kadar ronaldo kollansa attığı golün en az yüzde 30 fazlasını atmış, aldığı kupalardan en az 2-3 tane fazladan almış olurdu çoktan.
psikolojik olarak çöken efsane, kötü oyununun en büyük etkeni budur bence
Belki 2024 Avrupa şampiyonasıni alır.
2000li yılların efsanevi futbolcusu.
messiciyim ama adamın hüngür hüngür ağlamasına üzüldüm yazık ya.
Dünya kupasını messi'nin kazanmasını istesem de kendisinin ağlayarak vedası fazlasıyla üzdü. s2*yim dünya kupasını abi sana bir şey olmasın.
Şu an 2 şişe viski bitirmiştir.
dünya kupasını kaldırmayı messi'den daha çok hak eden bir isim. en azından daha edepli. üzüntüden ağlayan rakipleriyle dalga geçmiyor.