bugün

tam rekabetçi maçtayken steam çökmüştür.

500 pingle oynadım. Envanterim kayboldu. Ayrıca aldığım win'de sayılmadı.

Oç gaben. Belki s4 olacaktım. Bugün 2 win almıştım zaten. Amk iti seni..
isteyen yazarlarla oynayabileceğimiz oyundur. ayrıca bugün şöyle bir playz yapmış olduğum oyundur:

https://www.youtube.com/watch?v=v770AS2AUlw
bir cs 1.6 seveni olarak tadına bakmak istediğim paralı oyun fakat internet üzerinden alışveriş yapmaya alışkan olmadığım için şimdilik oynayamayacağım oyun.
"global" olduktan sonra bıraktığım oyun, iyice bokunu çıkarıyolar haberiniz olsun. özellikle "ranked" maçlarda baktılar maç gidiyo açıyo hileyi rus kardişlerimiz çatır çatır vuruyolar.

he oyun nasıl diye sorarsanız oynanabilitesi çok yüksek.
az önce sözlük yazarları olarak keyifli oyunlar geçirdiğimizdir.

yazar ne yazar ne yazmaz
saw07
aiger
sarah kerrigan
blackblock..

Sizleri de gruba bekleriz..
http://www.steamcommunity.../groups/uludagsozluksteam
Bir dahaki sefer özel maç yapalım dediğim oyun. Sonra anama sövüyorlar jjdjdjsjdjksdksks.
Bu oyunu dünyada en çok rusların oynadığı ve en iyi onların olduğu bir gerçektir.
ruslar olmasa güzel oyun aslında.
rank girmek isteyenleri beklediğim güzide oyun.

Açıklama:Nova 2 iken s6ya düştüm.

görsel

Edit:Tekrardan nova 1 oldum.

Edit2:nova 4 oldum.
babasının kredi kartını aşıran 12 yaşında bir sürü veledi barındıran oyun.
Rank girecek arkadaş aradığım oyundur.
görsel
Hafif makineli silahların ve awplerin etkisiz kaldığı oyun. Gerçi oynayalı 2 gün oldu ama bana öyle geldi. Sniperler için guzel noktalar göremedim maplarda. Ump, p90 gibi silahlarla da öldürene kadar adam ak-47 ile iyi nişan almıssa ça çat alıyor sizi. ilginçtir en iyi istsaistiğimi pompalı silahla yakaladım adını tam hatırlayamadım 1040 gibi bir şeydi. Oyle işte.
Knife skinlerinin fiyatları böbrek sattırabilir. pembiş skin yapmıslar aga ben nasıl istemeyeyim şimdi onu? Güzel oyundur. Bir pool_day değildir.
monitöre kafa ve yumruk darbeleri attıran oyun.

Rank sistemi aşırı saçma ve boktandır.

ilk on maçında 6 lose alan arkadaşımı s5 atmıştır. Oysaki ilk on maçında 6 lose alan ben s1 başlamıştım.

32 winde s5 oldum. Şu an 42 win var hala s5'im.

Sisteminizi sikeyim zaten.. Smurf diye bir bok var. Karşı takımda oldu mu ağzımıza sıçıyorlar..
rusların genelde taşşağa alması veya dillerinden anlamadığımdan beni hem ruslardan soğumuşumdur ve oyuna olan bağımlılığım azalmıştır.
trollerin had safhada bulunduğu oyun , amk rusları katusha veya sovyet marşları açıp bize dinletiyorlar ses kasamıyoruz.
yeni operasyonu gelmiş oyun.

(bkz: Operation Bloodhound)
"bingo. Bango. Bongo. Bish. Bash. Bosh." telsiz mesajına bayıldığım oyun.

Bir de şöyle bir problemimiz var, Yine sözlükten bir arkadaşımla.

Diyelim Online listesinden bir arkadaşın oyununa katılmak istiyoruz. Oyunda yer var ancak katıl dediğimiz zaman "oturum dolu." diyor. Seyret diyoruz bakıyoruz yer var, ama katılamıyoruz.

Nys valve çbk düzlt ltfn.
Rusların atasına kadar sövdürten oyun sağolsun rus kızlardan bile soğudum be cruva cruva cruva diyolar birde allahın güneş panelleri.
hepsi iyi tamam da 10 yaşındaki veletler çekilmiyor.
ilk defa gördüm bende halâ 1.6 var.
oynayamadığım oyundur. cs 1.6'da milletin ırzına geçiyorum, bunda tık yok. ilginç.
şuan girdiğim ve mirage haritasında rekabetçi modunda oynadiğım oyun.
birlikte rekabetçi oynayacak arkadaş aradığım oyun.master nova yım.