bugün

Varsa nova 3-4 civari sevimli arkadaslsr beklerim. Oynarız beraber.
akşam toplanıp bir rekabetçi girelim. var mısınız ?
gözümü karartıp wallhack'ini aradığım oyun. hep ezilen biz mi olacağız amk?

yardımcı olan suserlara teşekkürü borç bileceğim.
kanser olmak istemeyenin rekabetçi maçlarını aklı başında en az 3 arkadaş bularak oynaması gereken fps oyunu. özellikle rekabetçi maçlar için belli bir seviyeden sonra rütbe yükseltmek şansa bakıyor takımınızla oyuna girmezseniz. peki en az neden 3 arkadaş? Dallamanın birisi çıkarsa onu oyundan atarak 4 kişilik ekibinizle aklı başında oynayarak maçı alabilirsiniz. hatta oynamayın arkadaş şu oyunu, 320 saat oynadım sinir stresle kaldım, witcher 2'yi (ağır tavsiyedir hala oynamadıysanız) 36 saat oynadım hala bazen rüyalarıma giriyor oyun. ha bu oyun girmiyor mu giriyor? kendimi rusça küfür ederken, takım arkadaşımı kovalarken görüyorum.
Beraber oynamak icin nova 4 mg ayarinda sozlukculeri beklerim.
Dota dan sıkıldık bu sefer de bu illete başladık hadi hayırlısı.
var mı oynayacak mg nova master civarı ?

bir oyun.
Yaz gecelerinin vazgeçilmezi, uğruna klavyelerin kırıldığı ve komşuların sesten şikayete geldiği, hırslı insanların insanlıktan çıktığı oyun. Severiz, oynarız, severek oynarız. Lolden gelenlerle eski csgo oyuncularını karıştırmazsak eyi olacak. Bu arada sağlam paralar dönüyor. Money in the hole.
sonunda 40 liraya kıyıp kırmızı çizgi awp mi aldığım oyun.

30 yaşındayım neden böyle salakça şeyler yapıyorum gerçekten bilmiyorum.
Ranked sisteminin bozulmasıyla oynamayı bıraktım.Ruslar bir yandan troller bir yandan hileler bir yandan sıktı beni.Yinede çok kaliteli ve güzel bir oyun.
türklerle hiçbir platformda oyun oynanmayacağını bir kez daha gösteren oyun.
ilk önce pc kaldırmadığından pc değişince ise cebimde para kalmadığından muhabbetinden feyz alamadığım oyun.
Sanırım 1 yıldır oynayamadığım oyun.
ak ve m4lerin anasını siktiler upgradele. daha dün scream gibi spray atarken bugun elim silah tutmuyor. awpcilere yaradı bu upgrade.
yeni gelen update kendi açımdan çok iyi olmuştur. Scream açısından mükemmel olmuştur herhalde, adam şimdi ne seviniyordur.
Rus nicki ile oynadığım oyun, kendimi kamufle olmuş gibi hissediyorum.
dünyanın en iyi oyunu. aksini iddia eden 13 yaşındadır.
oyun oynamaya vaktim yok tabi. dünyayı kurtarmakla meşgulüm.
ulan anasini satiyim nerde underage varsa bu oyunda toplanmis.gercekten bunaltmaya basladilar beni.tamam oyun cok guzel.ama bunlarla degil.artik su oyunun +18 falan olmasi lazim.Hayir o degil bide biseydende cakmiyolar.Hepsi bir agizdan konusuyo.Birisinin annesi cagiriyo arkadan odevlerini yap kafani koparcam diye.Ne hallere dustuk.
uzun süredir oynamadığım oyun. yok rank değişimi, işler falan derken uzaklaştık. en son, çoluk çocuk doluydu, hala öyleymiş.
cyka blyat
(bkz: rusça öğreten oyunlar)
Allah'ın rusları yüzünden oyundan an itibariyle soğumuş durumdayım.
Amina koydugumun oyunu 3 seferdir vac hatasi veriyor 1 hafta ban yedim maca geri giremedigim icin. Millet döne döne vuruyor biz oyuna giremiyoruz amina koyayim. 1 haftalik banim gecsin silver a kadar dusucem milletin oyununu sikicem. Hep bizi mi sikecekler biraz da biz sikelim degil mi yahu ?

O vac i kodlayan yazilimcinin da ruhunu sikeyim kim bilir neyi 3. Parti program olarak algilayip hata veriyor. Madem bu kadar hassas oyunda 2 mactan birinde neden hileci oluyor ?

Neyse aldim bf4 takilayim biraz. Sarmassa da overwatch alicam. 24 Lira oyun mu olur amk ? Nerde hileci köylü var bu oyunda.

Edit: google a cs bedava hile yazan koylunun teki eksilemis.
Gerçekten iyi taktik isteyen bir oyundur.

Futbol gibi mevkili düşünün.

10 kişilik takımda , 8 tane awp olunca, rakip yaklaştığı an bitiyorsunuz.
counter strike global offensive diye bi oyun yok. counter strike çark döndürme,kumar oynama,skin satma, aimbot,smurf,hesap boostlama,wallhack.
Aksan değiştiren oyun. Şöyle ki;
Oyunu oynayan çok çok sayıda rus bulunduğu için iletişim gerektiren competitive modunu her oynayışınızda 2 veya 3 tane gelmesi muhtemel, hal böyle olunca bir süre sonra sizde r leri bastırarak söyleyip bir kaç kelimede rusça kapıyorsunuz bazen farkında olmadan bir rus gibi cümlelerinizin sonuna 'my friend' ekliyorsunuz. My friend.
Son zamanlarda polonyalıların daha ağır bastığı oyun. tabiki de rusların tahtını sallayabilirler ama yıkamazlar.