bugün

bugün istanbul'a iniş yapacak olan iranlılardır. bunlar şimdi turist mi sığınmacı mı nedir anlamadım ben.
Bu dünyanın enayisi net biziz net...!
coronanın türkiye'nin kalbine salınması demektir.
sevdiklerinize iyi bakın zira önümüzdeki aylarda birkaçını kaybedebilirsiniz. cenazelerinde de sonra padisahım sağolsun diye dua etmeyi unutmayın. zira kayıplarınızın sorumlusu o.
dünyada bu kadar kötü yönetilen başka ülke var mı acaba?
Yine hükümet tarafından Türk milletini helak etmek için fazladan bir çaba gösterildiği bir gündeyiz.

Günaydın.
tamam gelsinler herkes gelsin tüm komşular gelsin hepimiz topluca ölek amk.

bu ne ya
bu virüs en pis biz de patlayacak at fava bekle ülke yolgeçen hanı oldu.
görsel
Gelin aq gelin. Bi virüs eksikti ülkede.
Bak yazmamak için kendimi zor tutuyorum ama. Hani biz gençler sürekli bir şeyler yüzünden vatan haini oluyoruz ya, bence gerçek vatan hainliği tam şu an iran ile sınırı kapatmamaktır.

Daha da söyleyeceğim bir şey yok. Yazmak istemiyorum ama insan dayanamıyor bir noktadan sonra.
Ya pekmez icince bisey olmaz no panic.

Coronaya misliyle cevap verilir.
istanbul ya da ankaraya geldiği anda tüm ülkeye yayılması da çok kısa bir sürede gerçekleşecek virüstür. tehlikenin farkında mısınız?
Bu virüs bizim ülkemize gelirse bilin ki ülke nüfusunun yarısı yok olur net.
Bi kere metrobüse binseler zaten istanbul'un %90'ı corona virüsü kapar. istanbul trafiğine kesin çözüm.
acaba diyorum türk halkı kendi içinde bir oylama yapıp batılı insanlarla konuştuktan sonra aynı m2 kuzey amerikada bir yerlerde ki topraklarla değiştirsek de buralardan siktir olup gitsek mi? evet biraz soğuk ama kurtulduğumuz şeyleri bir düşünün.
Ayıp oldu kendilerine de keşke gidip özel uçakla biz alsaydık.
Türkler Corona yapacak sanırım...
Hiç kimse ölmesin ama

Biz de ölmeyelim amk!

Radyasyon yok diye çay içen bakanların yönettiği ülkedeyiz. insan kıllanıyor ister istemez.

Adam gibi kontrol edin Allah aşkına. Rica ediyorum bak.
Kaynak verin AMK.
Umurumda değil keşke bulaştırsalar da rahat bir şekilde ölsek.

Benden sonra tufan.
Gelsinler ... Koyayım onlar da gelsin. Başka türlü ölmezdik zaten. Ulan milleti leblebi gibi götürüyor virüs biz hala işin goygoyundayız. Bu hadise başladığı gün en başta ekonomi dibe çakılır.
Bir kaç tanesi mevcut cumhuru ve yoldaşlarını öpse hoş bulduk mahiyetinde ne iyi olur.