bugün

buraya mevlana celaleddin rumi efendinin bir sözünü bırakmak istiyorum: ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol
Kendiniz olun.
doğal olun ve doğallınızı gösterin, kimseden tavsiye almayın yoksa mal olursunuz.
En cool görüntü olduğunuz gibi davranmaktır.
biz cool olmaya çalışanlara bakıp ahaha salağa bak diyoruz boşuna kasıntı yapmayın kendinizi, kendiniz gibi olun emin olun cool olmaktan daha fazla faydasını görürsünüz.
çok konuşmayın.temiz ve güzel giyinin.hoş bir parfüm kullanın.kadınlara kibar davranın ama asılmayın.kadınlar umurunuzda değilmiş sizin çok çok büyük hedefleriniz varmış gibi davranın.
doğal olun, kendinize iyi bakın, giyindiğiniz şeylerin fiyatına değil yakışmasına bakın, düzgün konuşmaya çalışın ve tembel olmayın. bunlar yeterlidir benim için.
Elinize tesbih alıp amele gibi gezmeyin bide moda olarak yansıtılan babet ayakkabı giymeyin erkekler mide bulandırıcı bu şeylerden kaçın belki az buçuk bi cooluğunuz olur.
yanınızda pilli el vantilatörü taşıyın ve rüzgarında saçlarınzı dalgalandırın.
Cool olacağınıza kul olun yoksa kül olursunuz.-alıntı-
Belli başlı doğruların olsun . Herkes gibi dönek olma . En önemlisi insan ol emin ol bu cool olman için yeterli malum etraf da sayılı kaldı ..
bu gibi basliklardaki kaliplara uymayin.

sozluk mu ergen dergisi mi amk ne bu la?
Boşuna okumayın entryleri. Cool görünülmez cool doğulur.
kendine bak. kastim temiz olmak, guzel kokmak kafii. hem kizlar hem de erkekler icin.
ve kendin ol. ilgi cekmek icin yapilan ergen davranislardan uzak dur, sadece kendin olman yeterli.
görsel
Solcu olun Tayyip düşmanı olun Türklere Milliyetçilere küfür edip sonra kürt milliyetçiliği yapın.
Cool gorunmek icin oneriler basliginda oneride bulunmamak. Cool gorunmek icin taktik mi olur diye dusundurur. Coolsan coolsun.
Ateist olduğunuzu söylerseniz bu sizi biri cuma namazında görene kadar baya idare eder.
Eger erkekseniz cool olmak icin fular takip, trenckot giymeyin. Cool goruncem derken ibne gibi gorunuyosunuz.
cool olayım derken keko olmayında.
Işte bunlar hep varoşizm.
Bana kalırsa kendiniz olmak. Çok cıvık bir insan değilseniz sorun olmaz.
"cool görünmek" nedir abi ya, neysen o'sun. neden başka kalıplara girmek ister ki insan? olmadığınız gibi davrandığınız sürece o dediğiniz halttan olamazsınız. kuulmuş. peh.
benim gibi olun.
Saat takın saat.