bugün

Hala izleniyor olması geleceğe dair ümitlerimizi sikip atmıştır. Sizler eğitilmezsiniz.
görsel
A haber yolunda emin adımlarla ilerliyor. Tarafsız ve dürüst habercilik anlayışı olmayan kanal.
dün yapılan şeyin maalesef elle tutulur bir yanı yok.
Sosyal medyadan da takip etmeyin.

(bkz: Topyekün boykot)
Zaten sevmiyordum kendisini, uydudan sildim. Siktirsin gitsin. Bir gün imamoğlu cumhurbaşkanı olunca umarım hepsinin yayın haklarını iptal eder bıktık bunlardan.

Ne doğru düzgün gece programları kaldı okan Bayülken tadında. Ne bilimsel, kültürel, entelektüel bir yayın kaldı. Varsa yoksa, götüme benzeyen bir siluet, varsa yoksa, gereksiz ve komik pozitif ekonomi haberleri, Suriye, idlib.

Ordinaryus orospu çocuklarısınız.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, CHP'nin CNN Türk'ü boykot kararı aldığını resmi olarak açıklamıştır.

https://www.mynet.com/chp...-karari-aldi-110106459001
uydudan direk sildiğim penguen tv. artık gerizekalı turnusolu yayınlarını malum zihniyete izletirler.
CHP: Bu kanalın zararlarından korunmak için yurttaşlarımıza CNN Türk'ü izlememelerini tavsiye ediyoruz.
Boykot kararını “basın özgürlüğü” ne sığdırmaya çalışan sığırlar var. E tamam işte basın özgürlüğü, istediklerini yapsınlar. insanlar da izlememe özgürlüğünü kullanıyorlar.
Cnnakp.
bir haftadır açmadığım kanal. kim ki bu akp ile işbirliği içinde, o yok hükmündedir artık.
Reklam gelirlerinde ciddi bir düşüş yaşadıklarını 15 gün içinde anlarlar.
a haberden bir farkı kalmamıştır. Adam kazadan kurtulmuş, imamoğlu dahil bir çok kuruma teşekkür ederken, büyükşehir belediyesine de teşekkür ederken mikrofonu çekiyorlar. ancak unutulmasın ki bu boykotla reklam gelirleri düştüğünde, o mikrofona oturacaklar.
görsel
Ümmet Cenene türk der.
40-50 kişi organize olup ''penguen'' maskeleri ile binasının önünde hoplayıp zıplamak istediğim kanal.
Turkuvaz çöplüğünden sonra Türkiye'nin ikinci büyük bok çukuru. 30 senedir akmayan tarihi çeşmelerin restore çalışmalarının haber olup Ekrem başkanı bırak, ibb den bile zerre bahsedilmediği bir bok çukuru hem de.
yalama kanal iyi yalıyor ama.

bir okadarda mal kanal ulan bari haberi görmezden gelin bee yalamalar.
akp'nin propaganda kanallarından birisi. bursa felaketinde ölü taklidi yapan ama istanbul'daki sel için 7/24 canlı yayın yaparak, algı kasan mide bulandırıcı kanaldır.
A haber, trt 1, trt haber, beyaztv ve ntv ile beraber sildiğim kanal.

Çok güzel yalıyorlar yalnız. Hakkını veriyorlar.
bir haber kanalıdır.
Yalayantv.
Sloganı “her haberde bir şekilde yalıyorum. Doyamıyorum sürekli yalıyorum.” Olabilir.
ciddi ciddi bunu izleyen var mı hala? Yazık Reyting veriyorlar bir de. Evet.
yandaşlıkta ve tek seslilikte, çığır aşmış kanaldır.

özdağ denen kişi, iyi parti'ye sallamaya ve algı kasmaya başlayınca, adamı 40 günde 4-5 kere ekrana çıkardılar. söylediği sözlerin muhattabı olan kavuncu ve akşener'i bir kez bile çıkarmadılar.

ama en bombası bugün bir bakayım dedim ve kadrolu çalışanları özdağ yine kanalda idi. pek tabii yine muhalefete sallayıp duruyordu. bu utanç verici kısmı geçiyorum. kaale bile alınmıyor zaten.

lakin akşener'in grup toplantısında falan özdağ neye hizmet ediyor sorusunu, bakın akşener böyle soru sordu size falan diyorlardı. vallahi pes dedim.

ulan akşener'i de çıkarın söz hakkı verin. olmadı ikisini de davet edin. ama asla yapmazlar. çünkü yandaş kanal cnn türk muhalif birini çıkarmaz. kimi çıkarır. özdağ ve ince gibi saf değiştirip, sarayın ekmeğine yağ sürenleri.