bugün

Çöplüğe işemek olabilir bence.
Mitolojiye haddinden fazla inanacak düşük bir zekaya sahip olmak gerek ve yeter tek şarttir.
Saat 01:00'dan sonra os1 yapmak.
Banyoda jilet bırakmak.
Çok ayar oluyoruz.
Resmen yukarıdaki entryi okumak.
Gitmesine vesile olacak şey de aleyna tilki dinlemek.
cinsel konulardan bahsetmek.
Tuvalet ve banyoda gereğinden fazla zaman geçirmek.
Zira cinlerin yaşam alanlarıdır bunlar.
Kırsal kesim, çöplük, tuvalet gibi yerlerde bulunurlar.
dinlere inanmak.
edüt. kardeşim ben dinlere inanırken her gece ayin yapıyorduk. 17 yaşımda ışık açık uyudum yuttta milletin içinde. Neyse. Dinlere inanmaktır.
içki içmek. içki içersek cinler başımızda ağlarmış. ay melekler miydi onlar yoksa?
kaynar suyu rastgele dışarıya dökmek bir sebep olabilir.
götümüzü görmedikleri sürece musallat olmuyorlar diye biliyorum ben. montla sıçıp, takım elbiseyle duş alırsanız bir şey olmaz.
kafayı duvarlara vurmak.
soğan kabuklarını yatak odasında bulundurmak.
cinlere inanmayı geçtim cinlerin Türkçe konuşabilmesi çok komik amk vkkfkfkdkdkdkfkdkdd.
Evde kimse olmamasına rağmen dışardan eve girilince boş eve selam vermek, nasılsın demek cinleri ''Ulan bu bizi nasıl görüyor amk'' diye düşündürecektir.
onbir oniki yaslarinda cok denedigimiz ama bir turlu sonuca ulasamadigimiz hareketler.

cami girisine tavuk bagirsagi baglardik, ayaklarini gece mezarliga gomerdik, butlarini da mangalda yerdik...

yok, hic tik yok.
Akan trafiği durdurup yolun ortasinda göbek atmak, drift yapmak. Butun trafik cinlerini basina toplar.
Vesvese.
Cinlerin geleceğini düşünmektir. Mavi cin düşünme.
Gece yarı çıplak uyumak.
Halüsinasyona hazır olmak.
Gece yarisi Aynaya bakıp üç kere bloody mary diyorsun . Aynadan bi kız çıkcak korkmayın onun işi yüzünüzü tirmalamak.
bir dakika boyunca mmmm deyin geliyorlar genelde.
çıblak şekilde banyoya girmek.