bugün

Bugün yaşayan en mükemmel, en hayvani brutal vokal'dir... sesine, tarzına ve marijuana kullanmasına bayılırım.
çek cumhuriyeti adlı memlekette sahne aldıkları brutal assault festivalinde beneath the black sky şarkısını yarıda kesip zart diye hammer smashed face okuyan cinnet adam.
death metal bu adam var olduğu sürece bitmeyecek.

http://www.youtube.com/watch?v=Jrao7UB3oJM
ayrıca organik takılan abimizdir.
görsel
tüm zamanların en sürrealist vokalisti.
şarkılarında söz niyetine yazdığı hikayelerin ortalığı nasıl karıştırdığını bilenler hala bunu dillendirmektedir.
zombiler, kurt adamlar, seri katillerden bahseden, acımasız metaforlarla yarattığı atmosferi insan ötesi sesiyle betimleyen ve bunu senelerdir yapabilen başka birine rastlamadım.
buna rağmen gündelik yaşamında oldukça esprili ve eğlenceli sohbetleri olduğu söyleniyor.
ayrıca röportajlarından anlaşıldığına göre çok da açık sözlü birisi. hastasıyız vesselam.
Sesiyle bir orc'u andıran ancak uzun sırma saçlarıyla da bir rohirrim'i andıran çelişik tip.(tolstoy'a göre)

(bkz: at süren orc)
inci minci diyip gitmiştir.
sozluk formatinin kaldırabilecegi sekilde tanımlanamayacak yazar.
nick altlarına entry girerek dikkat çekmeye çalışan bir altıncı nesil.tanımam etmem.neye binaen diye sorarlar adama. ama adam olana.
seri artı oy veren melek'e rüyasında rastlamış şanslı yazar.
geldim baktım, rüyam doğru çıktı. seri artılanmışım.
(bkz: acayip hayvanlara benziyisen bırro)
bence kendisi tam bir ironi insanı, onun için bütün insanlar faşist, hatta ben bile faşistmişim lan yeni öğrendim ama şu entry'i giren kendisi faşist değil. heeeğğ tamam o zaman (bkz: #6750138)
not:kürt değilim, sadece insaları genel olarak aşığalayan, onlara hain diyen insanlara tepki gösteren biriyim.
daima takdirlerimi kazanmış bir yazardır.*
sozlugun ebesi ile artik evlenmesi gereken yazar.
gök yeleli bozkurt' un sözlük şubesi.
(#6135701) Vışş dediğim yazar. Ulan insan biraz acır alıştıra alıştıra falan takar.... kapağı. Tamam metalcisin de...
bugüne kadar hiç anket doldurmamıştır. sözlükteki kaliteye dikkat çekmeye çalışmaktadır.
anket doldurmaya bayılan yazar.
(#6109323)
Hayvan gibi ayar veren yazardır.
Peşindeyiz.
üslûp ve ayar konusunda kendini geliştirmiş bir arkadaşımız.
orta cüssede bir kızla sevişmesi halinde kızın canlı kalma olasılığının ajdar'ın müzikalitesini artırma olasılığıyla eşit olduğu six feet under vokali.
yazdıklarını okuyunca 'evet, işte bu benim' diyebiliyorum. sanırım o da benden.
güldürür.
(bkz: #5734429) ya kimindi? denilebilecek yazardır. zanneder ki insanlık kendi ırkından türemiştir.
cidden kürtlere kafayı takmıştır burada problem yoktur asıl korkulan kürtlerin takmasıdır.
(bkz: #5733677) bu gibi entryler ancak bu gibi ırkçı yazarlar tarafından yazılabilmektedir.sanırsam kendi ırkının kanatları olduğunu sanmaktadır. zattirizüttüt
ayar vermek için kullandığı at uzvu moderasyon tarafından budanan yazar.*