bugün

Ulu önder Gazi mustafa kemal atatürk, gibi bir liderin kurduğu parti ne hale geldi.
Bakın CHP (cumhuriyet halk partisi) Malesef hain yuvası halindedir.
Kanıtlar : Genel başkan kılıçdaroğku "ypg terör örgütü değildir" diyor.
Kaynak : FOX TV
https://www.youtube.com/watch?v=_M2l30bv2LQ

Diğer yandan istanbul için secilen ŞAHIS 'da aynı beyanlarda bulunuyor.

Değerli dostlar, CHP Atatürk ve atatürkcülüğü kullanarak oy topluyor.

Yahu vatan evladı ASKERi şehit eden, hainlere sahip çıkan bir başkan var CHP'nin başında.

Siz RTE düşmanlığı için, gidip hain ve kahpe yuvasına dönmüş bir chpye oy veriyorsunuz.

Vallahi yazıktır, o şehitler sizler evlerinde rahat uyuyun diye, gencecik yaşta canlarını veriyor.

Eğer sizler evinize, işinize rahat gelip gidiyorsanız, bunu "Çanakkale'de şehit olan" dedelerinizin torunlarına da borçlusunuz. Boşuna mı askere "mehmetçik" deniyor?

At gözlüklerini çıkartın RTE'yi AKP'yi bi kenara koyun. CHP'nin şu haline bi bakın.

koca muhalefetin başkanı, yani CHP başkanı "ypg" bir terör örgütü değil derse.

Dış ülkelerde bunu referans gösterim "ypg"'yi terör örgütü ilan etmez. yani bu adam bu açıklamayı boşuna yapmıyor. YPG ile ap açık bir bağı vardır.

Baskılar arttıktan sonra özür dileyip, öyle demek istemedik dicekler. Tabi bunlar bunu yaptığında YPG bitmiş olacak ve yeni bir isimde, yeni bir örgüt oluşacak... Yani iŞ işten geçtikten sonra.. bitti mi? bitmedi o yeni oluşan terör örgütüne'de sahip çıkarlar.

Kısaca. CHP eski chp değildir, chp hain yuvasına dönmüştür.

Aktrolmüsün oğlum. demeyi gecin. Ben bir vatan evladıyım. O şehitlerin kanı bunlar yüzünden yerde kalıyor.

Edit : CHP'yi Atatürk kurduğu için oy veriyorsanız. Size yazıklar olsun. Bu yaptığınızın "babadan oğula" gecen "saltanattan" ne farkı var?.

Başında atatürk olsaydı verilirdi, ama yok dostlar, 1938'de vefat etti.
Hani nerde laikcilik? hani nerde cumhuriyetcilik? Siz diğerlerine "koyun" derken... kendinize hiç dikkat etmiyormusunuz?

DiP NOT: Oy vermek için oy vermeyin. o bir oy dediğiniz damlaya damlaya büyüyor. Diper a,b,c partiside şunları yapıyor diyorsunya..
HiÇ BiRiNE VERMEYiN OY! illa oy vermek için oy verecekseniz ( BOŞ MUHABBET). Gidin az oy alan barajı aşamamış partilere verin.
Şehitlerin kanlarının hesabını soracaksan eğer ;

1. Barış sürecinde şehirlere bomba depolanmasına göz yumanlardir,
2. Sehide kelle diyenlere,
3.Bir şehit için meclis mı açılır diyenlere,
4.Sehit tabutu üzerinde konuşma yaparak gösteriş için de olanlara,
5.Teror örgütleriyle görüşüp sonra kandirildik diyenlerden,

Hesap sorman gerekir.
HEPSiNE HESAP SORULMALI DOSTLAR HEPSiNE!!.. HEPSi DANSÖZ GiBi KIVIRIYOR.
tek bi parti haricindeki tüm partiler gibi chp nin de hainleşmesi. düşünsenize adamlar alenen hükümeti düşürmeye çalışıyor.
Son 1 yıldır vatana ihanet edenler tarafından ele geçirilmiştir. Bu parti teröre yardım ve yataklık yapmaktadır. Selin Sayek Böke ypg'ye terör örgütü bile dememiştir.
Beyler, burada ben RTE'yi savunmuyorumki... veya hukümeti savunmuyorum.

Ve ben bunları takip etmeyen adamım hiç birini sevmem. ama sizin için baktım.

Demekki masaya oturmuş, anlaşamamışlar. Şuan o masaya oturduğu adamları vuruyorlar.

hala savunmayın şu CHP'yi Ulu önder gazi mustafa kemal atatürkü hakaret niteliğindedir.

1 mehmetçiği canı yandı diye. menemeni yakın diyen bir adamın ecdadısınız.

CHP şuan hain bir parti halindedir. geçmişi için demiyorum. şuan geldiği nokta.

Akp'de fetöcü bi partidir. ama şuan hepsi chpye kaydığını görebiliyorum.
Beyler aklınızı peynir ekmeklemi yediniz? Yahu ben ne akp ciyim, ne mhpciyim. nede chpciyim.

Ben sade bir vatan evladıyım. Böyle savunma olmaz olsun. Ulan siz bu adamlara oy verdikçe bunlarda terörü desteklemeye devam eder.

Bak ben terör ile bağı olan birine bile oy vermem mk.
Doğru bir önerme.

Ad hominemin dibine vuran y-chpli it sürüsü pkk sempatizanı pislikler, atatürkçü milliyetçi chp seçmeninden rahatsız olup partiyi işgal etmeye çalıştılar mı? Evet. Başardılar mı? Ne yazık ki evet. "Ama akp de yaptı" diyerek yediğiniz haltları meşrulaştıramazsınız. Herkes sizin ne mal olduğunuzu biliyor. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk vefat ettiğinden beri chp hainlerin eline geçmiştir. ismet inönü döneminde başlayan Türk düşmanlığı Kemal Kılıçdaroğlu döneminde zirveye ulaşmış ve devleti yıkma çabasına dönüşmüştür. iyi parti, chp ve hdp aynı yolda ilerlemektedir. Çözüm sürecine en sert şekilde karşı çıkan mhp'yi stepne olmakla suçlayan alçak sürüsü, MHP'nin ancak devletin bekası için tavır aldığını anlamamakta veya anladığı halde hainlik etmektedir. Chp artık Atatürk'ün değil, kürtçü pkklı soysuzların partisidir ve vatan hainliği içindedir.
salih Müslim'i Ankara'da ağırlayan birinin lafıdır.

not: y-CHP'den hazzetmeyen biri.
Kaçın tayyip ile fetönün yanyana fotoları gelmeden.