bugün

65 yaşında emeklilik kararı aldığını açıklamış.
italyan teknik direktör.
12 numara.org kafası modu açık
--spoiler--
Ersun'u vakti zamanında g.tüm g.tüm kaçırttırmış hoca.
--spoiler--
12 numara.org kafası kapandı.

Not : nasılmış, iyi miymiş böyle ?
Galatasaraydan gidenin hayati karariyor amk.
Birleşik Arap Emirlikleri'nin El-Nasr takımı ile yolları ayrılmış.
galeri kısmına gidip atılan son fotoya baktım... gözlerim kanıyor...
bence bir şansı daha hakediyor. evet.
Real madrid'e küsküyü dayayan teknik adam.

Edot: adam kovulı 3 sene olmuş. Ben de şaşırmıştım zaten nasıl oldu diye.
Rasim Ozan kütahyalının deyimiyle soyguncu olan hoca. Evet.
Bu taraftar neler cekti neler.

görsel
Kendisi 2014-15 sezonunda galatasaray'ı çalıştıran gerçek adam değildi. Gerçek cesare prandelli italya milli takımından istifa ettikten sonra aile şirketinin başına geçmiştir. Ertesi sezon cesare prandelli diye tanıtılıp galatasaray'ın başına geçen bir yunan ajanıydı. Amacı Türk futbolunu dişarıda rezil etmek ve alay geçilecek konuma getirmek.
şampiyonlar ligi'ne şöyle kadrolarla çıkardı:
muslera
tarık melo chedjou olcan
dzemaili selçuk sneijder yekta
burak bruma.
valencia serüveni bitmiş.

http://www.ntvspor.net/fu...-5866b956b1a93dd798d41b3f
Gsden sonra looser gibi bi hale bürünmüş adam. Hiç güven vermiyor asosyal gibi hareketlere sahip bugün takımı Barça karşısında 1-0dan 2-1 öne geçti bu bi seviniyor dedim kaybeder bu hakkaten son dakkada penaltıdan yenildi bi üzülmeleri var adam komedi hep de bunu çekiyor kamera badi ekremden hallice.
valencia da ne enayi takımmış.
Galatasaray'ı yattığı yerden sömürdü.. taksitler bitince de hemen kulüp bulmuş kitapsız.
valencia ile kümeye gidecek hoca. vasıfsız. evet.
Valencia'nın yeni teknik direktörü olmuş.
galatasaray bundan önceki 4 senede şampiyonlar ligi'nde mücadele etti. fatih hoca ile son 8'i gördü,mancini ile real-juventus ikilisinin olduğu gruptan çıktı. hamza hoca bile galatasaray'ı uefa'ya götürdü. ama bu adamla galatasaray averaj takımı olmaktan kurtulamadı.
beşiktaş için nevio scala, fenerbahçe için werner lorant neyse galatasaray için odur.
rasim ozan kütahyalı'nın baya baya giydirdiği eski galatasaray teknik direktörü. evet.
14-15 sezonundaki şampiyonluğun arka planındaki kahraman. sezon başında takıma sürekli fizik antremanları yaptırarak takımın lig boyunca sıkıntı yaşamamasını sağladı. gördüğünüz gibi öteki sezon hamzanın 0 fizik antremanı yapması ile ligde çuvalladık. kısacası 4 yıldız'ın gerçek mimarı bu adamdır. evet.
teknik direktörlüğü süresince melo'yu stoper , yasin'i sağ bek, sneijder'i defansif orta saha, yekta'yı sol kanat, hamit altıntop'u 2.forvet , veysel'i 3-5-2 'nin sağ kanadında oynatmış teknik adam. yaptığı bu ahmakça hamleler; bu adamı parma,fiorentina ve italya milli takımında teknik direktörlük yaparken saygıyla takip eden şahsımı, çok şaşırtmıştır.
galatasarayın yeni hocasıdır.
galatasaraydan çok erken kovulmuş olan teknik adam. yerli hocalara verdiğiniz şansı bu adama vermediniz sonra prandelli kötü hoca oldu amk. en büyük icraati de sabriye siktiri çekmesiydi. ah hoca kıymetini bilemedik. evet.