bugün

rehberde kolay bulunsun veya hemen msj atılsın diye aaaşkım şeklinde ya da isminin önüne birkaç tane a harfi koyarak kaydedenler ile muhabbete dahi girilmemesi, koşarak uzaklaşılması gerekir.
ismiyle kaydedilmelidir. şımartmanın lüzumu yok.
respire.
adına-m/ım/im/um/üm lerden hangisi uygunsa ekleyerek "sahipli bir kaydediş" beğenilmektedir.
aradığım her şeyi onda buluyorum deyip google olarak kaydetmektir. halbuki bir bilse sevgilisi dünyanın en büyük motoru.
Bayanların telefonuna sevgililerini değişikik lakaplarla kaydetmesi (canım, cicim, vs vs) ilişkide seviye atlanmasıdır. Son yaklaşmıştır.
my darling.
genelde tuşlara elle basarak kaydedilir.
ismiyle kaydetmek mantıklıdır.
"aaababy" yazardım, listenin başına geçerdi, kolay olurdu. ayrılınca telefonu sildiğimde, el alışkanlığı ilk sıradaki "ada" isimli kıza yanlışlıkla romantik bir mesaj göndermişliğim, kızın da aynı güzellikle karşılık vermişliği, ada ile 3.5 yıl çıkmışlığım vardır. kısmet derler ya, kısmet işte.
kapı kolum.sümüklü böcüğüm.karpuz kabuğum.
AAŞŞKK.
(bkz: karpuz kabuğu)m
500 tabi bu 500 mevcut sevgiliyi değil de yedekde bekleyenidir. gerçek sevgili hele hele avea kullanıcısıysanız, tenezzül edip ne telefonunuza bakar, nede 500 den glen mesajları okur.

(bkz: avea 500)
(bkz: deneyin farkı sizde göreceksiniz)?
Aşk !!!....
(bkz: benimki)
herhangi sayı.(55. 56. vb)
aşkım-10.
kaportacı haydar usta.
kendi ismiyle kaydetmek en güzelidir.
kendi ismiyle kaydetmek en güzelidir.
ya da sadece ikinizin bildiği bir hitap şekli olabilir.
her şeyden önce de tercih meselesidir.
muhtemelen sevgili listenin en başında olur ve değişik simgeler kullanılır. *xxx* gibi. veya ingilizcesi. mesala ben davşanımda 'Hendsome' diye kayıtlıyımmışım. o da bende Koibito** gibi.
eski sevgili kaydetme: "yalv" bu şekilde seni aradığızı zaman telefondan YALVariyor çıkar.
avea.*