bugün

gomezle birlikte ortalığı yakıp yıkacak futbolcumuz.
şenol güneş farkı bu oyuncuda da kendisini gösterdi.
zaten potansiyelini belli eden biriydi ve sonunda patlama yaşadı.

ilk yarıda 2 gol sallamıştır. bakalım 2. yarı neler yapacak.
bilic'in hoca falan olmadığının tek başına kanıtıdır koca bir sezon bu yeteneği oynatmayıp kazma pektemek'i oynatmıştır.
Beşiktaş'ın topçusu değildir.
Classic beşiktaşlı abartmasi. ilk maçtan hatta ilk 45 dk dan cenk ın gomezi sollayacak olması kara kartalın şampiyonluğu felan kesinleşti ahaha ..
yürü be koçum benim.
sen nesin böyle bee, tosunum benim 3 gol helal olsun.
Milli takımı umut ve burak'tan kurtaracam diye bas bas bagırıyor adam.
şenol hoca türk oyuncuları çoşturmaya başlamış bile...
Geçen sene ba yerine oynatılması gerektiğini daima savunduğum futbolcudur. yanıltmadı.

Not- dengespor.
Beşiktaşımın geçen sene satın aldığı bu sene kazandığı futbolcu.

nice hat tricklere.
hakan şükür ile aynı yaş aralığında yakın gol istatistiklerine sahip golcü. milli takıma verdiği selam görülmeli.
burak yılmaz'a forvet diyen insanların olduğu ülkeye fazla olan beşiktaş'ın yıldız forveti.
Beğenmeyene kosun.
Mersin idman yurduna hat trick yapmayı iyi bilir. Gelsin ts ye yapsın. Medjani dover bunu.
Kral atacak gene bugün.
22\08\2015 bjk-ts maçında foul pozisyonunda hakeme itiraz etmiş, topa tepkili bir şekilde vurmuş ve bağıra çağıra itirazına devam etmiştir.

Bunlardan herhangi biri sarı kart iken bir tane bile kart görmemiştir.
batuhan karadeniz kadar terime kendini sevdirememiş forvettir. gerçi fatih terimden ne beklenirdi ki* Şenol Güneş varken fatih tekke ve Gökdeniz karadenizi de milli takima almayan bir hocaya ne diyebiliriz evet cenk gel kardeşim 5 tane forvet sakatlanmadan adın duyulmayacak terimin ağzından zaten.
bu akşamki antep maçında zorla penaltıyı ''ben atacam vallaha karışmam'' deyip gol olduktan sonra ''eski takımım aga valla sevinemem keşke atmayaydım'' gibilerinden takılan futbolcudur.
Fatih Terim tarafından hakkı yenilen futbolcu. Umut'u,Batuhan'ı alıp Cenk'i almamak tam bir saçmalık.
milli takımda olmayı batuştan daha çok hakediyordu. böyle seçilen milli takımla bir yere gidilmez amk.
peşin edit: beşiktaşlıyım.

medyatik insanlarda sıkça rastladığım ve tiksinti hissi veren, özenti, popülarite kokan, ve bir o kadar samimiyetsiz davranışları dün antep maçı sonrası kameralar karşısında bu oyuncuda gördük.

maddi karşılığı orantısız olsa da pek itibar edilmeyecek bir meslek grubunun çalışanısınız. ön adınız profesyonel. daha önce başarısı için emek sarf ettiğiniz firma/kurum/kuruluş vs. her ne ise artık bu zımbırtı, çeşitli anlaşmazlıklar veya başka geçerli nedenlerden ötürü yol ayrımına uğradınız.
şimdi başka bir kurumda boy gösteriyorsunuz. önceki ekmek teknenize karşı başarı edinimlerinizde toplumsal ve ahlaki etik gereği daha ölçülü sevinmeniz insani, ve de olgun bir davranıştır. ki bu sahte anlayışa da karşı olmama rağmen normal buluyorum. lakin penaltıyı ben kullanacağım deyip maymun gibi zıp zıplayıp gol yaptıktan sonra ki ağır abi edalarınız iğrenç geliyor. ve ilave olarak penaltı dışındaki 3 gol de sessiz film tadında el kol hareketi geçip göt yırtmakta gözden kaçmıyor ağır abilerim. lütfen az samimiyet!

neden yazdım; daha önce bir çok kez bu kareleri yeşil sahalarda gözlemledim. iğrenç gelmesine karşın pek de umursamış değildim. ama bu tiksinti hareketi mensubu olduğum takımın futbolcusu yaptığında eleştiri hakkımı kullanmak istedim.
yapmayın abiciğim. kendiniz olun!
belki 3 kişi eksik sever sizi,
ama en azından olduğunuz gibi sever.
son gaziantep maçında kazandırdığı penaltının ardından, kullanmak için takım arkadaşlarına adeta yalvaran; ardından da -sanki beş kişiyi çalımladıktan sonra gol atarak eski takımını rezil rüsva etmişçesine- gururlanarak "sevinmeme" triplerine giren futbolcumsudur.

biraz dikkat edin koçlarım, sizin yaptığınız tafralar kadar rezillikleriniz de görüntüleniyor yayıncı kuruluşlar tarafından. eminim antep halkı da "naabıo ule bu ırgat" diye g.tüyle gülmüştür bu duruma.
istikrarsız pezevenk.
tosun gibi değildir.üzücük