bugün

sıradan, vasat ve ancak tekirdağspor da oynayabilecek kalecidir.
su an türkiye'nin milli kalecisi olan volkan'ın ilk zamanları düşünülünce tecrübe arttıkça hatalarının azalacağı düşünülen kaleci. ama kronik devam ederse işi zor. ha ayrıca tüm maçı haketmemiştir beşiktaş ancak 2. yarıda da maçın terse döndüğünü kabul etmemek ayıp olur.
efsane olmak istediğini söyleyen kaleci. hayırlısı olsun gülüm demekten başka elimizden bir şey gelmez tabi.

görsel

ayrıca resmi bir twitter hesabını da açıklamıştır:

https://twitter.com/GonenCenk
beşiktaş'ta yitip giden bir değerdir. ozan ipek'le takasta bize gelse keşke.
mc gregor a karşı tercih edilmesi gereken kalecidir.
bitmiş okeye dönüyor.
en az 10 yıl beşiktaş ın sürekli kalecisi olabilir.
artısı: refleksleri,
eksisi: agresif değil.
şimdilik mc gregor işi götürecek gibi görünüyor. umarım cenk gelecek seneye daha agresif, daha kavgacı, daha istekli olarak döner ve eldivenlerini en az 10 yıl çıkarmaz beşiktaşım için.
kaleci tipi yok aga bu adamda. en büyük dezavantajı bu. dizi oyuncusu gibi herif lan. koy lale devrine 3 sezon yan rol oynar hiçbirimiz ayıkamayız "olm bu şey diil mi ya? topçu muydu lan bu yoksa" diye.

bak onur kıvrak da böyle. mahalle berberi gibi adam. saçını uzatıp aşırı özen gösteren mahalle berberi gibi. dükkanının ismi de kırık makas ya da berber onur.
biz 'mcgregor cenk'ten daha iyi iş çıkarmayacak, yedek olsun da en azından cenk'i kazanalım' derken karşı çıkanların bugün 'cenk noluaarr geri dööön' diye sosyal ortamlarda yakardığı kaleci.
bu sezon oynadığı maçların tamamında hatalı gol yiyen kaleci. tamam mcgregor yetersiz de bu cenk'in kaleyi ondan komple alması maalesef imkansız.
Yazık edilen kalecidir. Yeteneklerini tartışmaya bile gerek yok, olağanüstü bir refleks yeteneği var özellikle. Koskoca bir sezonu Türkiye'deki yabancı kaleci hastalığı yüzünden heba olmuş oyuncudur. Kendisi Beşiktaş'ın kalesini uzun yıllar korumasını umduğumuz oyuncudur aynı zamanda.
Biraz kendini gelistirmesi icin rekabet sistemi icinde tutulmasi gereken ancak icinde bulundugu durum bariz bir koreltme politikasina donen genc umudumuz kalecidir.

Evet hatalari vardir, sac bas yoldurur genelde, ancak mc gregor boyle sacma oynayacagina cenk oynasin hata yapsin, ona kizalim bagiralim cagiralim.
önümüzdeki günlerde kendisine önemli bir şans gelecektir. beşiktaş'ın birinci kalecisi olduğunu, yıllar boyunca başka kaleciye ihtiyaç olmadığını gösterebileceği bir şans.
bunu değerlendirdi, değerlendirdi. yoksa daha kolay kolay o kaleye geçemez.
bazen kenara çekilmenin avantaj olduğunu gösteren kaleci. iyidir hoştur falan ama cenk çok çabuk konsantrasyon kaybı yaşayabiliyor ona göre hazırlayalım kendimizi.
(bkz: system error)
mahalle maçında bile kadroya almayacağım genç.
bu adamin kalede olmasini herhalde en cok ben isterdim lakin sonradan anladim ki bu adamin kalecilikle falan ilgisi yok. besiktasa geldiginden beri tek hatasiz maci yoktur. evet bazen cok acayip kurtarislar yapmistir lakin ayni macta mahalle macinda yapilmayacak hatalarda yapmistir. bu adam falcao dan o golu yedikten sonra kendisini bitirmistir.

kaldi ki mcgregor gibi her mac gol yiyen bir kaleciye ragmen bunun kaleye gecmesini istemiyorum. sisirilen toplarda bile odum kopuyor. bunun iyi kaleci oldugunu iddia eden de kusura bakmasin duygusalliktan oteye gidemez.
yetenekli olduğuna şüphe yok. ancak oldukça şanssız. bu hafta sivas deplasmanında oynamasını bekliyorduk ama sakatlığı geçmemiş. kendisi hakkında bir gözlemim daha var takımdaki genç tercümanla birlikte en iyi beşiktaşlı.
maça son anda ilk 11'de başladı.
asla beşiktaşş'ın as kalecisi olamayacak olan, yeteneksiz bir kaleci.
geri döndüğünü kasımpaşa maçında klasik şekilde boşa çıkarak hissettiren kaleci.hoşgeldin!
bitmiş, okeye dönüyor. bildiğin tecrübe kazanması için kiralanması lazım bu adamın. gitsin birilerini yaksın öyle gelsin, yoksa bizi yakacak.
Cenk Gören "savaş görmüş geçirmiş savaş'ta bulunmuş" anlamındadır.
beşiktaş gibi bir takım için aşırı istikrarsız bir kaleci. şimdiye kadar kendisinden çok ama çok umutluydum ama sezon sonu 2. kaleci olarak bile düşünülmemesi gerekiyor.
maç 5 0 da olsa hep "hadi beyler hadi hadi hadi beyleer! " nidalarıyla takımı ateşleyen genç kaleci.