bugün

nerede lan bu adamlar dedirten adamlardır.
işte bu arkadaştır.

http://www.youtube.com/watch?v=bH187EUAqb4&feature=player_detailpage#t=169s
18:00 ile 20:00 saatleri arası haftaiçlerini çekilir kılan ikili.
yeni doğan dişi köpekbalıklarına isim koyan süper ikili; hayvansu.
müthiş ikili. çocukluğuma damgalarını vurmuşlardır. hiçbir zaman bu şekilde birleşebileceğim bir arkadaşım olmamıştır.
pazarlama konusunda bir numaradırlar (bkz: cen+kerdem pazarlama)
pek aşina olmayanların bir kişi sandığı mükemmel ikilidir.
şimdilerde powerfm de program yapıyorlar. ama kanımca en güzel zamanları, sinek tv zamanları ve müebbet muhabbet zamanlarıdır.
yaptıkları geyik muhabbet gözümde geyik muhabbetin kralıdır. değişiktir bu adamlar, incedir ama herkes sevmeyebilir. kıyamet minvalinde gülerken bir arkadaşınıza tavsiye etme düşüncesinde iseniz uyaralım.

bir de şunu fark ettim bu adamların muhabbetine, daha doğrusu düşünce yapısına alışınca siz de inceden bunlar gibi oluyorsunuz. söz oyunları aramalar falan filan.

sinek tvdeki muhabbetlerden biri unutulmazdır kanımca. fulden uras 'ın albümüyle müzik mahkemesinde dalga geçiyorlar. dalga geçmek budur.
(bkz: müzisyen madde)
(bkz: fulden uras olan gönülden de uras olur)
ikilinin erdem olanı* tv 8'de ciddi ciddi sahur programı yapıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Zq3frt_54DI

tabi ki yadırgamıyoruz ama cenk&erdem gayet cıvık muhabbetlerinden sonra böyle görünce şaşırıyor insan.
programımıza katılmak isteyen dinleyicilerimiz dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, kendilerini özel aracımızla aldırıyoruz. yeterki üsküdar'a kadar gelsinler. // erdem bey

"düşünüyorum, öyleyse daha karar vermedim" - cenk

e: bir günde kaç türk parsına rastlayabiliriz?
c: çok nadir, ben otuz senede ilk defa bi' tanesine rastlayabildim.
e: peki ne yer bu hayvan?
c: ne bulursa onu yer, yani normal pars ne yiyorsa bu da onu yiyor. ama bu türk olduğu için biraz daha acılı seviyor.
e: ayran mayran diyorsunuz.*

' yağ başka bir şeydir, su başka birşeydir. "yağdır mevlam su" ne demek... saçmalık! '

cenk bey: su alır mısınız erdem bey?
erdem bey: su alırsam batarım cenk bey!

ailesiyle yazlığa gittiğini iddia eden sevgilinize, gece lüks bir lokalde rastlarsanız,
hemen ailesinin yanına, yazlığa gitmesini söylerim.
yazlığınız burası mı? annenler nerede diye sorarım.
sen beni mi takip ediyorsun diye sorarım.
ona gözükmeyip takip etmeye başlarım.
sırtında sandalye kırarım.
hemen annelerinin yazlığına giderim.

- cenk bey brokoli vardır bir de, sever misiniz?
- hayır erdem bey, ben o işleri brokoli çok oldu.

- cenk bey şirinler e irin diyebilir miyiz?
+ ii..iiii..iiirrr... hayır diyemiyoruz erdem bey.

- cenk bey bizim programımızı, diğer radyolardaki programlara yeğler misiniz?
- tabi erdem bey. yeaaaaağ.

sokak lambalarını evlat edinelim, hiç bir lamba sokakta kalmasın isimli kampanyası.

erdem: cenk bey yeni vizyon filmlere bakalım. brad pitt'in oynadığı bir film var vizyonda.
cenk: neymiş adı?
erdem: killing them softly.
cenk: ne demekmiş ki o??
erdem: yani "yumuşakça öldürmek".
cenk: konusu neymiş peki?
erdem: yumuşakça öldürüyorlar işte. yastıkla falan boğuyorlar sanırım...

cenk bey: neden çölde su serabı görürüz de, at görmeyiz erdem bey?
erdem bey: vücüdumuzda at oranı azalsaydı, at da görürdük. *

cenk : ve albumu layik oldugu yere digerlerinin yanina atiyorum
erdem : cok haşin attiniz paramparca oldu cenk bey
cenk : bakiyim aa yok hala saglam duruyor
erdem : ebru destan gayet saglam bir album yapmiŞ sayin izleyiciler
zamanında ntv radyo'da dinlediğim, sinek tv'de izlediğim geyikçi ikili. pencaplı yeşil panterler filan vardı, komikti.
cenk: bugünkü korku hikayemiz de dı volking ded tadında oldu.
erdem: volking ded yani yürüyen baba.
Cenk olanı yogun bakımda erdem olanı da hidayete ermiştir.
Şu an power tvde kanlı canlılar.
Digitürk 100
Power fm'in yanısıra power tv'de eşzamanlı yayın yapan efsane ikili. Cenk durmazel hastalıktan sonra bomba gibi dönmüş.
cenk erdem beyler takım elbiseyle oturdukları yerden güldürebilen insanlar. televizyona çıksalar keşke yeniden. deliha filmine sırf bu umutla gittim, cenk durmazel var diye, ama senarist sağolsun doğru düzgün replik yazamamış olacak ki doğaçlamaya bile fırsat bırakmamış üstadı. yoska o film çok daha sağlam olurdu. tabii ki eküri de lazım ona. kısacası severiz efendim.
Erdem olmus cemaatci. Eskiden olan simdi olmayan ikili.
Hafta içi her akşam 19.00-21.00 arası power fm ve power tv'de yayında olan efsane ikili.
bunların bir de şirketleri var istanbul Kaddebostanında

cen kerdem pazarlama holdink.
müebbet muhabbetle başlamış harikulade programlar power fm de devam etmektedir.
Gerçek kaliteli espri yapan nadir Türklerden. Çok uzun zamandır takipcileriyim.
iki minimal dimağdır kendileri.
kendileriyle büyüdğüm ikili. gerek profiterol doktor cenk bey, gerek ise erdem'bey'in muhabbetlerinin tadını bulamıyorum çoğu yerde. müebbet muhabbetden beri takipçileriyiz kendilerinin.

"niye bunu yazdın ki şimdi" diyenler olabilir, açıklayayım, dün alkışlarla yaşıyorum sitesinde vardı bir videoları, bir küçümal havsala "cenk erdem kim amk" yazmıştı. oradan aklıma geldi, yani yavaş yavaş kendilerini tanımayan nesil ele geçiriyor ortamı, bunun üzücülüğünü vurgulamaktı yegane amacım.
hötk programları gerçekten iyiydi,ancak bana göre zirveleri müebbet muhabbetti,satel değil,elma tv zamanları.
radyodaki programları süper olan ikili samimiyet kralları.
ne zaman canım sıkılsa eski bir yayınlaarının kaydını açıp dinlediğim, güzel insanlar.
https://youtu.be/jYYRzLYESjU

Artvin boğa güreşiyle ilgili görüşleri yaran ikili.