bugün

levent kırca kadar eleştriyi mizahla yapamayan onu geçtim mizah bile yapamayan komedi dalında usta(!) birisiymiş.
söyleyenlere sorarsan kendileri daha komik ve espritüel insanlardır. imkan verilse cem yılmazdan daha iyisini yapacaklarını, tahtını ele geçirebileceklerini söylerler.

(bkz: dikkat et ben oradayken oturma)

bu adam ünlü olmadan öncede komikti. yaşlandıkça biraz durağanlaşması normal ancak adamın yaptığı filmler dahil tarihe adını yazdırdı. bundan 50 yıl sonrada cem yılmaz ismi olacak ancak o "gişe rekorları kıran" gaz çıkarmasına falan gülmekten delirilen recep ivedikleri kimse hatırlamayacak.
Komik değilken (sana göre) parayı bu kadar götürüyorsa, birde komik olsaydı, gerisini sen düşün.
Katıldığım önerme.
Sevmiyorum o adamı. Sevmediğim kişilerin yaptığı işi de beğenemiyorum.
Standup gösterileri eskiden komikti. Ama zaman geçtikçe komikliği azaldı.

Filmleri ise gora dahil olmak üzere anca tebessüm ettirir adamı. En komik filmi kendisinin sadece oyuncu olarak yer aldığı her şey çok güzel olacak filmidir.
Katıldığım önerme. Daha fazla hararet yapmadan kenera çekilsin ve gençlerin önünü açsın. Evet.
Türkiyede daha komigi yok. Bütün filmlerini izledim vede guldum. Arifv216 nin dvdsinin cikmasini dort gözle bekliyorum.
Bir gerçek. Cem abiniz goradan sonra bitti. Evet.
(bkz: sus lütfen)
artık değil .

asiti kaçıyor böyle akımların .
Sanırsam spiker olandan bahsediyor.
Cinemaxcimum * pazar araştırması yapıyor herhalde.
Adamın kimi filminlerinde komik görünmek gibi niyeti yok ki dram yapıyor filminlerinde ibretlik konuları işliyor. iftarlık gazoz filmi olsun pek yakında olsun.
daha çok insanların yapmış olduğu aptallıklara, absürt hareketlere dayanarak mizah yapıyor herkes buna gülmeyebilir.
Aslında mizahın insanların zeka düzeyi ve kapasitesi paralelinde değerli olabildiğini bizlere gösteren iddia. Anlayamıyorsan neye güleceksin değil mi?
tabii tabii.
gerçek olma ihtimali yüksek bir iddia. Yaptığı gösterilerde komik olduğunu kanıtlamıştır. Nitekim, yapmış olduğu filmlerin, gösteriler kadar komik olmaması bu iddiayı güçlendirmiştir.
Komedyen değil zaten.Ağzı iyi laf yapıp konuları iyi işlediği için millet gidiyor.Ben gitmedim hiç gitmeye de niyetim yok.Her ağzı iyi laf yapan komedyen olmuyor.
insanlar artık oto programa bağlanmış adam ot dese gülüyolar bok dese gülüyolar.
O kadarını bilmiyorum da... Şunu biliyorum Komedyen güldüren kişidir. gerçekten "Komik" olmuşsa biter. O yüzden Komik olmadan komedyen olmak... güldürmek falan lazım. Yoksa gerçek hayatta "komik" olan bir sürü kişi var. Komedyen komikliği değil komikliğin mizahını yapandır.

edit. yanlış anlaşılmasın ben cem yılmaz'a komik ya da değil demedim. Komedyenin işinin komiklik değil; mizah yapmak olduğunu söylüyorum.
Bir gerçek.
10 sene önce bu adam komik geliyordu, sanırım o zamanlar ergenlikten çıkmıştık. Olgunlaşınca samimiyetsiz geliyor herkes. O komik dedikleri ata, yılmaz, Şahan, cem bir yerden sonra sarmıyor. Çünkü yenilik yok.
gülmeyin o zaman.
allah aşkına siktirin gidin ya. cem yılmaz komik değil öyle mi? kime gülüyosunuz siz peki? güldüy güldüy'e falan mı? ya da recep ivedik çakallarla dans falan heralde. şaka gibisiniz amk. defolun gidin ya.
fundamental buna en iyi örnektir. adamlar kendilerini o kadar gülmeye şartlandırmışki gülmekten ölmüşler. tü reziller.