bugün

Sanki cem yılmaz'ın hesabı hacklendi izlenimi yaratıyor, çünkü cem yılmaz gibi bir adam bu şekilde bir muhabbete girmez diye düşünüyorum.
hakan hepcanın kankası ziya turp un da cem yılmaza tweet atması olayı daha da komikleştirmiştir.
twitırda çokca geyiği dönmeye başladı abartı buluyorum ayrıca hepcan gevşeğini zerre sevmem de cem yılmaz da işssiz kalmış bilader.
hayır ne o ego anlayamadım cem yılmaz dediğin adam gösterilerinde sürekli sizden biriyim imajı vererek eğlendirmeye çalışan samimi bi adam değil miydi ? ne bu kasıntılık yani. kimseyi abartmıcaksın şimdi.
avam tabakayı bel altı esprilerle güldürmekten başka ne sike yaradın şimdiye kadar demeden duramıyor insan.
Hakan Hepcan'ın önce dayılanıp sonra ben ne yaptın sorusunun ışığında mağduru oynadığı kavgadır

Bizim bi o kadarda yerin altında var oluuuuum denilesidir.
Cem bey'in bebe ruhi'ye bir paket krem şanti eşliğinde joystick (zevk çubuğu) sapladığı kavgadır.
ulan geçen gün de bu amcık ağızlı hakan hepcan denen dallamanın ismini duymuştum. kim lan bu götveren kılıklı herif?

ayrıca saçma versustur. cem yılmaz'ın alacağı kavgadır.
cem yılmaz'a yakışmadı. hakan hepcan kimki duk?
c.ronaldo'nun baki mercimekle teke tek kapışmasına benzeyen kavgamsı. cem yılmaz ayılınca kaldırır muhtemelen yazdıklarını.
Cem Yılmazin şamarladigi kavgadir ama eliyle değil.
iyi güldüm gece gece. 34 yaşında ama acınası.
kaybedenin hakan hepcan olacağı kavgadır.

beyler ciddi soruyorum, lütfen ciddi cevaplar verin. hakan hepcan kim lan? who the fuck is hakan hepcan? bu adamın olayı ne? cem yılmaz ile aşık atacak özgüveninin kaynağı ne? cem yılmaz isteseydi kaale bile almayabilirdi bu ibişi fakat kaale alıp ele güne rezil etmeyi seçmiş. bence iyi de yapmış.

bir de cem yılmaz komedyen diye sosyal medyada da güldürmeye devam etmek zorunda mı? hesap onun şifre onun. kan onun damar onun. canı ne isterse yazar. küfür etmeye de hakkı vardır. beğenmiyorsan takip etmezsin olur biter.

ekstra tanım: real madrid ile yimpaş yozgatspor maçına benzeyen kavgadır.
konunun öncesi ve sonrası bilinmiyor ancak hakan salağınının ilk mesajı bana gayet normal geldi. devamında cem yılmaz 12 yaşındaki ergenler gibi yazmış.
kısaca
http://galeri.uludagsozlu...pcan-kavgas%C4%B1-747435/
merak bile etmediğim hede. hakan hepcan kimdir?
hakan hepcan kim ?
Cem yılmaz'ın bu çocuğa cevap vermesi çok ilginç. Demek ki koymuş.

(bkz: pezevenklerin elinden gittim aldım)
Gidin özelde kufurlesin AMK. Reklama ne gerek var. Reklam kavgası. Yıl olmuş 2015 AMK hala kavga ediyorsunuz.
-Seni seviyorum bitanem..34 yaşındayım. Yine de benimle evlenir misin?
+siktir git pezevenk. Ehuheh amk hepinizin. Kim la bu hakan?
-eyv abi.
Not:ben mi yanlış anlamışım?
cem yılmaz'ın tarihi ayar verdiği tartışmadır.
koca cem yılmaz'ın amk yazdığını görmek beni üzdü lan. sen cem yılmazsın olum amk ne lan ergen misin?
konuyla ilgili kamuoyu yorumlarından biri aşağıdaki gibi ama katılmamak elde değil;

"Cem Yılmaz'ı çok severim komedide tartışmasız liderdir ama gerçekten keşke şu sosyal medyaya girmeseydi. O kadar saçma sapan şeyler paylaşıyor ki marjinal olmak için resmen hayal kırıklığı. Hakan Hepcan bence bu konuda haklı bir eleştiri yapıyor ve Cem Yılmaz bunu kaldıramıyor resmen anaokulu çocuğu gibi küfürleşmeye başlıyor. Kimsenin kredisi sonsuz değildir. Bir zamanların efsaneleri şuan gündemde değil unutmamak lazım."
ortada bir kavga veya ayar yoktur. adam mention atmadan fikrini yazmış. cem yılmaz adı geçen herkese cevap verecekse zaten işimiz yaş. sanane allahın hakan hepcanından abicim.
yersiz olmuştur.
Hakan Hepcan yine mahalleden arkadaşlarını toplar gibi diğer fenomen arkadaşlarından destek tweeti istemiş olması zaten ezikliğini embeslliğini bir kere daha ortaya koymuş. bu adamın (pardon adam dedim) yaşı 34 lan 34 birde yazdıklarına bak yeminle liseye giden yeğenim yazmıyor öyle şeyler. Sie demiş resmen.
Yazişmayi okudumda eğer cem yilmazin yazdiği cevaplari bir başkasi yazsaydi iki salağin tartişmasi yada iki ergenin atişmasi denirdi ama yazan cem yilmaz olunca hemen guclunun tarafini tutam ezikler turemiş ben hakan hepcan salağini da tutmuyorumda yani sirf adi var diye cem yilmaz lafi koymuş diyorsunuz hiç bir zeka piriltisi yok cem in yazdiklarinda.
Özetle şöyle gerçekleşen konuşmadır.

H:cem yılmazın imaj gitti

C:senden mi öğrencez lan imajı,

H:senin iyiliğin için dedim, seni seviyorum

C: sen sanki astronot musun lan pezevenk imaj mimaj,

H: 34 yaşındayım ve seni seviyorum bana pezevenk diyorsun, öyle olsun

C: bak hala konuşuyor tipini siktiğim

H: senle konuşmak benim için bir zevti. ohhh.

C: amk lan senin

H: ohh, bidaha söyle iice hoşuma gitmeye başladı

C: siktir git lan.

H: ver bidaha,

C: O.Ç.

H: hep böyle ohhh, benimle kötü konuşman çok hoşuma gidiyor.