bugün

cinsel istismarcı (bkz: götçü celal) https://youtu.be/CiDpe1Apc40
Biricik hocamdir.hem zenci ikizi mevcuttur.
Cografya tum liselerde zorunlu ders, kaldırılıp din kültürü dersi verilmedi. Bu konuda yanlisi var, onun disinda haklidir eli opulesidir, kiymetlimizdir.
sağlam binalar yapılsaydı deprem uzmanları da bu kadar popüler olmazdı.
görsel
Çamur at izi kalsın.

20 senedir Celal Şengör okuyorum, izliyorum.

“Sen istanbul’u baştan yapmazsan, doğa kendi yapar” diyor.

Bu insanların ölümünü temenni etmek değil, gerçekleri söylemek.
isterse üstüne bir doktora da japonya'da yapsin dedigim bos popülist palyaco.
ben kendi kariyerime bakarim. kendi diplomalarima bakarim.

ülkede bundan daha basarili on binlerce bilim adami var. hic biri palyacoluk pesinde degil, ilmin pesinde kosuyor.

siz celale devam.
ödüller kazanmış çok iyi bir jeologdur. ancak diğer alanlardaki yorumları o alanın uzmanlarınca tepki görür.

yorumlamam bu kadar.
celal şengörün sözlerini kuranı kerim tesfircisi gibi yorumlayarak yumusatmaya çalışan müridleri var. bu şahıs depremin ertesi günü yayına çıkıp neşeyle kahkahalarla konuştu. ahmet ercan yayınlarda ağladı.
bunun yanı sıra celal şengör bok yedirmek işkence değildir diyen ve herkesi küçümseyen bir şahıs (insan demekten özellikle kaçınıyorum.)
yıllardır övüp duruyorlar. ben de dinliyor ve okuyorum. ilaç için tek bir mantıklı paragraf oluşturacak birbiriyle ilintili cümlelerden oluşan konusmasına rastlamadım.
çok bildigini göstermeye çalıştığı kopuk kopuk kimsenin işine yaramayacak bulmaca sorusu tadında açıklamalar yapıyor. suyun diger adı madır. mısır tanrısı rayla kafiyeli oldugunu fark edecek zekanız yok ama fatih sen galatasaray mezunusun. bir tek sen anlamışsındır. benzeri konuşmalar. aksi varsa biri göstersin.
cidden bu adamı savunanların erdoğanın götünün kılıyıh diyen kadından farkı yok.
strawberry blonde çok güzel yazmış .
doğrusu beklemezdim .
bu kadar derdin arasında celal şengör
yazılmaz . gene de anlatalım . 1999 depremi
sonrası jeologlar meşhur oldu . bu durum
celal hocanın çok hoşuna gitti . kendine göre bir hesap
yaptı . dedi ki " 20 lik lise mezunu veletler tele
vizyona çıkıyor , para kazanıyor , benim neyim eksik ?
evde emekli hayatı yaşayacağıma , ölümü bekleyeceğime
çıkar televizyonda konuşurum . " bilimsellik " zırhı arkasından
haklı , haksız her şeye saldırmaya başladı . işte türk asıllı
olmaması , türkiyeden gizli , açık nefret etmesi , 1999 yılı
na kadar kendisinin yok hükmünde olması vs . kısacası
şuuraltındaki bütün çöpleri dökmeye başladı .

tabii destek de geldi . milletin de biraz hoşuna gitti .
ancak artık işin tadını kaçırmaya başladı .
şunları söyleseydi çok daha faydalı olurdu .

deprem öldürmez . iki katlı sağlam binalar yapalım.
Asperger olduğunu söylemiş dikeldim. Ne de olsa alanım.

Allah müthiş bişe veriyor yahu apergerlilere. (Bkz: zeka) otizm başlığın altında incelenir asperger fekat ayrımını en iyi görebileceğiniz insanlardan biridir. Dsm-5 ten haberin yoksa hocamın dediği gibi kusura bakma ama cahilsin.
darbeci kenan evren in bokunu yiyebileceğini gururla! söylemiş bir mahluk !..

enver aysever'in onun hakkında söylediklerini youtube de bulabilirsiniz...
Alanının en iyilerinden birisidir. Bok atmayın .bneler...
Türkiye nin, görüp görebileceği en kıymetli bilim adamlarındandır. Doğruları söylediği için bazı kitleler tarafından asılsız ithamlarla itibarsızlaştırılmak isteniyor maalesef..
Türk toplumu tarafından kabul görmeyecek bazı özellikleri var. Bunlar ateist olması, materyalist olması, duygusuz olması, abazavari cümleler kurması, cahillerle dalga geçmesi. Adamın dini görüşü beni ilgilendirmiyor lakin cahillerin üzerine umarım çok daha fazla gider çünkü ülkemizde cehalet bu cesur olduğu müddetçe gelişemeyeceğiz birilerinin hassiktir ordan demesi gerekiyor. Abazalığı benim de hoşuma gitmiyor ama duygusuz olması bilimde daha rasyonel sonuç vermesini sağlar kanımca. Bir de konudan konuya atlamazsa seviniriz.
Herkes söylüyor deprem olacağını, maharet nezamn nerde olacağını söyleyebilmektir. Al bende diyorum istanbulda deprem olacak. Bunu yazın Bi köşeye.
gören de yerini ve zamanını söylemiş sanır. sıfır jeoloji bilgim ile ben bile biliyorum deprem olacağını.
5 bin yıl önce depremin fay hattından meydana geldiğini yazan Sümerler.
21.yy'da depremleri zinaya bağlayan
"Bazı Türkler"…!!!

- Prof. Celal Şengör
celal şengör big bang teorisini reddeden kişi ''allah'a inanmadığım için reddediyorum.'' diyor. ee bu yobaz ateistliğin tanımı.
görsel
Fatih altaylı nın programında kendi öğrencilerini kötüleyen prof. O kadar okumuş bir insan haldır huldur konuşmamalı.
Aptalı tanımak.
son zamanlarda kendisini bu alanda tanrı gibi görmeye başlaması ve diğer meslektaşlarını yok saymaya başlaması çok saçma bir hal aldı. bazı meslektaşları için onlar benim meslektaşım olamaz demesi hiç hoş değil.
Tanım: kaliteli, kariyerli bir emekli akademisyen.
Ancak öykündüğü ve haklı olarak pek övdüğü ülkelerin ve üniversitelerin hocalarının sahip olmadığı bir tanınmışlığa sahip bu ülkede!
Bu, akademi için bir anomalidir.
ilaveten, asperger sendromuna bağladığı bir takmaz kovboy edaları var ki bence fazlasıyla rahatsız edici. Her yerde ve her zaman kafasına göre hareket edebileceğini düşünmesi çok büyük kabalık.