bugün

inşaat mühendisliğinde okuyanlardan yardım/öneri/tavsiye bekliyorum.
subjektif entrylerle amına koyulan üniversitedir.

okul ne la?
sözüm meclisten dışarı arkadaşlar. yalnız bu üniversiteyi, üniversiteden sayıp da mühendislik tercih eden arkadaşların neyi düşünerek tercih ettiklerini merak ediyorum. bir kere mühendislik dediğin, istanbuldan kocaelinden mezun öğrencilerle yürür. sen git dicle üniversitesinde tıp oku. bir şey demem. ama gidip de mühendislik okursan orada, sana gülerler. iş falan bulamazsın. kpssyi düşünen arkadaşları da tebrik ederim bu arada. devlet düşünün devlet. size bir abla tavsiyesi. ahahah yerleşemedim kafam bozuldu lan. ama kıskanmak değil gerçekten, ideallerim vardı. yazmadım. yazsaydım celal bayar gelirdi. bununla sevinemem. 1 sene daha çalışır istediğim şehirde istediğim okulda olurum. iyi sabahlar. dua edin baş ağrım geçsin la, çok kötü.
beni bayar gibisinden ilkokul tarzı espri yaptırabilecek üniversite.
iktisadi idari bilimler de okuyanların kesinlikle daha şanslı oldukları okul. iibf nin yol üzerinde olması, izmirden gelenler için ulaşımın daha kısa sürmesi gibi avantajlarının yanı sıra daha köklü bir yapıya sahiptir. çünkü cbü iibf 70 li yıllarda önce dokuz eylüle bağlı iken daha sonra ege üniversitesinin bünyesine geçmiş daha sonra özerk olarak manisa da bir üniversite kurulmaya karar verilince ayrılarak cbü iibf adını almıştır.

celal bayar üniversitesi ayrıca ege ve dokuz eylül den sonra ege bölgesinin 3. büyük üniversitesi olma özelliği de taşır.
sonrasında recep tayyip erdoğan üniversitesinin açılmasına şaşırmamamın nedeni.
sigara içme 'damı' olan okuldur. bir kaç hoca dışında hocaları zebaniden farksızdır. ağzınıza sıçarlar efenim.
sosyal bilimler enstitüsünün öğrenci işleri tam bir felaket. keza bilgi işlemde öyle. resmen aralık ayı bitiyor ve öğrenci kartlarını yeni teslim aldık. ayrıca daha yeni öğrenci bilgi sistemine girebildim ve sistemde sorun var ne notlarımı ne de aldığım dersleri görebiliyorum. biraz önce almadığım dersin sınav sonucu ile ilgili bir mesaj gedi. sınava girmedi yazıyor. deliricem sözlük!
Gençliğimin baharinda 4 yilimi benden çalan , hemen hemen her bünyede psikolojik sorunlara neden olabilecek , ruh hastasi ve anlayişsiz hocalariyla taninan ayrica manisada olmasina rağmen öğrencilerinin yüzde 80 inin izmirden gelip gitmesi sonucunda manisaya pek katkisi olmayan üniversitem.
2013-2014 eğitim yılında yazılım mühendisliği bölümünde eğitim verecek olan üniversite.
allahın dağında olan üniversite.
ikinci öğretimi zaten yazmayın. kampüsler birbirlerine çok uzak, iletişim zor, ulaşım da.
bir kantini var her kampüste o kadar.
ablamın lanet okuyrak çift anadal yaptığı tüm gününü nefretle geçirdiği üniversitedir.
gelenin bir an önce dönüş çareleri aramaya başladığı üniversitedir.

not: dostlar bu entry 3 yıl önce girilmişti. lakin üniversite ciddi atılımlar yaptı. düşünen kardeşlerimizi yanıltmak istemem.
izmir'e yakın olması dışında bir boku olmayan üniversitedir. Öyle zırt pırt da gidemezsiniz zaten izmir'e. Ayrıca illa yazacağım diyorsanız da fakültelerin yerlerine bir bakın da yazın. Mesela eğitim fakültesi Demirci'dedir. Yakmayın öğrenciliğinizi.
Eğitim fakültesi demircidedir ve demirci miniciiik bir ilçe kasaba gibi bir yer. Beklediğinizi bulamazsınız.
Ege bölgesinde olduğu için umduğun ama umduğun gibi bulamadığın bir üniversitedir.
universite den cok eglenmeye gelen cocuk kampi .
9 fakülte 5 yüksekokul 15 myo ve 3 enstitüsü bulunmaktadır.
Lys' de gittiğim te ebesinin nikahında bir kampusu olan üniversite.
Dışardan gelcekler çok büyük hayal kırıklığı yaşarlar benden söylemesi. Sırf izmire yakın diye seçmenin bir anlamı yok bence.
yazılım mühendisliğini okuyacağım üniversite. öğrendiğim kadarıyla teknoloji fakültesi turgutludaymış. zaten yazma sebebim de oydu. okuyan arkadaslar bi yazarsa sevinirim
inşaat fakültesinin merdivenlerinden inerken her an önünüze bir duvar çıkabilecek bi üniversitedir. merdivenlerin neredeyse hepsi kesilmiştir duvarlarla. mühendislik fakültesinde , mühendislik hatası olan üniversitedir.
bankacılıgı kazandıgım unıversıte. Bılgısı olan varsa mesaj kutumu yesıllendırebılır.

Edıt: oxford' lu eksıledı sanırım.
Kazanıp kaydolmayı halen düşündüğüm bir üniversite.
Yatay gecis sonuclarini aciklamis universitedir. Bende burayi kazanmisim lan. Artik tum zirvelerimi manisada yapacam yuppi.
Bornova'dan öğrencilerin Otostopla gittiği üniversite.
bu sene kazandığım üniversite. gidip gördüğümde tam bi hayal kırıklığı. fakülteleri çok dağınık ve şansıma benimki merkezden 30 dk uzaklıkta. okulu gördüğümden beri hala kendime, o tercihi yapan elime sövüyorum.