bugün

gs antremanını ziyaret etmiş

görsel
görsel
görsel
görsel
Başka bir futbolcudur. Şu an bu tarzda futbolcu kalmadı. 10 numara giyen futbolcuların hepsi ya sahte 9 ya da 7 numara gibi oynuyor.

Eskiden 10 numaranın bi olayı vardı aq. Futbol o zaman futboldu.
galatasaray formasıyla hem şampiyonluk görmüş hem fener' e gol atmıştır.
görsel
Üstteki arkadaş doğru demiş, alex teki karakterin yarısı bu adamda olsaydı ve şu galatasaray a gelmiş olsaydı şimdi heykeli dikilmişti beyoğluna.
Yetenekli adamdı kıymetini bilemedik.
görsel
Bunun oynadığı zamanda terim olacaktı ki bak nasıl asker ediyordu bunu.
üzerinden biricik efsanemiz Bülent Korkmaz'a, Galatasaray tarihinde önemli yeri olan feldkamp'a ve Galatasaray'a tarihinin en cesur futbollarından birini oynatan skibbe'ye yüklenilen adam (!)

Hamburg maçındaki satışını ve maç seçişini asla unutmayacağım.

seni ''iyi'' hatırlamayacağım aslanım !

Umarım florya'ya teknik direktör olarak gelmezsin ahlaksız herif.
37 yaşında Bahia'da da futbolu bırakmıştır.
bir dönem defterimde kitabımda oturduğum sırada sınıf tahtasında formamda kısacası her yerde ismi yazan futbolcuydu.

hatta bir kız arkadaşım yeter artık tiksindim bu isimden demişti lisede okurken.

öyle severdim kendisini , abartmak gibi olmasın ama sneijder'den daha fazla 10 numaranın hakkını vermiştir benim nezdimde.

mezarında rahat uyuma feldkamp , şu adamı beşiktaş maçı öncesi ağzında sakız var diye kadro dışı bıraktın adam o günden sonra ısınamadı parçalıya , hep senin yüzünden göt lalesi.
bir futbol maçında ayağında top sektirdi diye haftalarca eleştirilmişti. varın siz düşünün nasıl bir panik yarattı amk kuşlarında.
Geldigi zaman videosu bi ay falan donmustu gs tvde, bu gun podolski sneijder falan geliyo onlara bile yapilmadi boylesi.
13 ocakta futbolu bırakacaktır.
fenerbahçe ye gelseydi, takımı alex in saltanatından alıp kral yapacak olan adamdır. ama o gitti gese ye. salaktı bariz.
en son volkan'dan karı gibi kaçarken gözüken topçu. hahahasiktir ya evet.
Galatasaray taraftarının içinde yarım kalmış bir sevda. Ortalardan bir anda kaybolmuş, 10 numaralı schalke efsanesi. Kim bilir nerde şimdi.
türk kulüplerinin adam alırken karakterede bakmasının gerektiğini gösteren futbolcu.

yahu adam sana gelmeden önce takımını en kritik maçlarda yalnız bırakmış saçma sapan bir hareket yapıp ve sen bunu alıyorsun hadi aldın bari şu anlamsız karşılama töreninden vazgeç. hala ah ah diyenler var ya gülüyorum onlara. adam gitti tatile sanki çok oynamış gibi aylarca oralarda buralarda dolandı. bizim taraftar hala çok yetenekliydi diyor. evet yetenekliydi ama adam değildi.
Çok hızlı parlamış bir yıl asist kralı olmuş bir sürü güzel gol atmış bir çok maçta maçı kurtarmış ve galatasaray' a çok hızlı adapte olmuştu aslında. lakin hagi ile kıyaslanması tamamen yanlıştır. hala galatasarayda olmasını isterdim ama yanlış işler yaptın be brezilyalı..
bir zamanlar gs'de oynamış kısaca Lincoln adıyla tanınan futbolcu.
ama bu tam adı tam bi harika abi ya, böyle bi ismim olsa ne hava yapardım lan.
görsel şovu, pasları, asistleri ve golleri ile bir başkaydı. iki tarafı da doyuruyordu yani. fizik gücü daha iyi olsaydı avrupa'nın en büyük yıldızlarından olmaması işten bile değildi. keita ile birlikte izlemeyi özlediğim yakın dönem futbolcularından. *
zamanında her çektiği 3 frikikten 2 si gol olduğu söylenen ama karakterinden ve futbol zekasından ötürü gs de varlık gösteremeyen futbolcuk.
Galatasaray ı satan eski karaktersiz.