bugün

ne gidiyor be... iki kadeh şarap içtim şimdi carlsberg biraya devam ediyorum... buz gibi efsane yemin ederim... en sevdiğim bira bu... https://www.youtube.com/watch?v=k3mweGKqE38
18. yüzyıl'da Carl Jacobsen tarafından Kopenhag'ta kurulan bira şirketidir. Türkiye'deki ortağı Türk Tuborg'dur. Şahsen en sevdiğim bira'dır.
(bkz: carlsberg). olmasi gerekendir.
fiyatı an itibariyle 5.25 olan biradır.

çoğu kişi tarafından elit olarak bilinir.olm içsene efes olmadı kırmızı tuborg iç falan diye akıl verilir.tekrardan söyliyeyim fiyatı 5.25 ve amele birası değildir. tadı gayet güzel,içimi gayet güzel ve mideyi de bozmaz denemenizde fayda var.
liverpool'un manchester olduğu zamanları hatırlatır.
içimi rahat tadı hoş bira severek içiyoruz.
budweiser 'dan sonraki ikinci biramdır.
lezizdir. Candır. 2-3 tanesi yaz gününde Ne gider be. Yanında elma dilim patates.
geçen gün anılarımızı yad ettik kendisiyle. içimi güzeldir. listemde carlsberg 1, efes malt 2. sırada.

görsel
Şüphesizki hamburgere en çok yakışan bira.
bira içtiğim zamanlarda favorimdi. şimdi bıraktık tabi. bira hamallık ya.
kapağını ilk açtığınızda burnunuzu şişenin ağzına götürün. kokusu bile tadının ne kadar güzel olduğunu anlamamıza yeter.
candır can.
görsel
Haramdır.
Tuborg golddan sonra tercih ettiğim tapılası bira markası.
en içilesi biralardan biridir.
candır, bitanedir bitane.
son iki yıldır dışına çıkmadığım biradır. gayet memnunum. içimi rahat, mideyi etkilemiyor çok fazla, tam keyif birasıdır.
Bir defa içtim başka içmedim.
Şekerli bira mı olur lan?
cin fizz varken bira nedir allasen. pis fakirler.
af buyurun efes'le aynı fiyata gelmiş biradır...
Özet olarak.
Şekerli bira.
(bkz: Liverpool)
export geldiği zamanlarda pek bi güzel olan, şimdilerde efes pilsenin dolumunu yaptığı kötünün iyisi bira.
en kral biradır.