bugün

ezel denilen dizide, bilmem nedendir biraz daha dişiliğini ve kadınlığını gösterdiği düşünülmektedir.
oyunculuk yapmaya çalışırken, arada bir işi bok edebilen, heleki ağlamayı hiç beceremeyen, manken. "insan öyle ağlar mı yahu! hiç mi ağlamadın? bari kendinden kopya çek!" dedirtiyor bana.
oyunculuk konusunda kenan imirzalıoğlu ve sedef avcı gibi isimlerden birşeyler öğrenmiş olacak ki işi kıvırmaya başlamış az buçuk ama iyi ustalardan eğitim alması lazım.

(bkz: umutsuz vaka)
doğada çiftleşmek isteyen erkek canlıların dişiyi kazanmadan önce kavga etmesi ve sonrasında işini görmesi sistemine sadık kaldığını düşündüğüm kadın oyuncu, zira rol aldığı çoğu yapımda iki erkeği birbirine düşürmesiyle bilinir. tesadüf mü yoksa kendini hak ederek kazanılması gereken statüsüne mi sokuyor?
dünya yıkılsa sempatik olamayacak gıcık, kenafir gözlü, sıska, sırık kadın. evlerden ırak..
kendisine duyulan ön yargı sebebiyle oyunculuğu bu işten anlamayanlar tarafından beğenilmeyen, ancak onlara inat; dizide oynadığı diğer isimler karşısında hiç te sırıtmayan, rolünün hakkını veren, gayet te hoş bir yüze sahip kızımız.
görsel

neden ezel'de oynadığını, diziye nasıl bir katkısı olduğunu bu fotoğrafla anlayabiliriz.
güzel olmanın oyuncu olmaya yetmeyeceğini gösteren kişi. hani öyle böyle değil, en ufak bi yetenek yok. o nedenle sırıtmayan ve kendi karakterine yakın rollerde oynamasında fayda var. bu geceki(yazar ezel'i kastediyor) 'allahım, inanmıyorum...'larını yemedik, yememiz lazım gelirdi iyi olsaydı.
en başarılı esmer eserlerden biri.
türkiye'nin güzellerindendir.
çok değişik bir buruna sahip eski manken.
Kendisine giden dolmuş var.
http://yfrog.com/4bcderej
ehliyetsiz araba kullanmaktan göz altına alınmış ve serbest kalmıştır.
ay yapımın sahip çıktığı oyuncusu. rol gereğiymiş.
http://twitter.com/#!/cem_sanci/status/27830628328
(bkz: corpse bride)
nasıl bir şahsiyettirki hakkında sayfalarca yazı yazılmıştır.
(bkz: cansu dere nin ehliyet pişkinliği)
michael jackson benzerleri yarışmasına katılsa kazanacak potansiyele sahip oyuncu.
kesinlikle güzel kadın.ama oyunculuk yapıyor yahu.yapma,etme bacım.olmuyor işte.inşallah ezel,oyunculuk kariyerinin sonu olur.

(bkz: zirvede bırakmak)

(bkz: en aşşağıda bırakmak)
ağlama rollerinde başarısız bulduğum bir oyuncu.
mimiklerini kullanamayan vasat oyuncu/manken.
ağlama sahnelerinde ağzı yüzü çok yamuk ya la bunun.
(bkz: verse de sikmem)
kemik torbası gibi hatun. gece yolda karşıma çıksa korkarım. ayrıca ezel e hiç yakışmıyor. o kadar güzel hatun varken niye bu? yüzünü gördüğümde neşeliysem bile içim kararıyor.
mimiklerine, dişiliğine hasta olunası. bu anlamda, türkiye'de kendisine rakip olacak birini göremiyorum.

(bkz: an an kahrolmak)