bugün

Tüm istanbul’u gezen futbolcu. Evet.
(bkz: Orta man)
2. lig ekibi eyüpspora transfer olmuş 35 yaşındaki sol bek.
Emreye artistlik mi yaptı ben mi yanlış gördüm ?
Fenerbahçe efsanesi denilen emre belözoğlu bile dayanamadı maçı satmasına ve 35.dakikada oyundan çıkardı.

Adam orta şut karışımı topa vurdu, az kalsın gol olacak diye ödü koptu.
yine artizliğini yaptı formayı çıkarıp yere attı amk.
Başakşehir ile 1.5 yıllık anlaşmaya vardı. 34 yaşındaki futbolcu, yarın sağlık kontrolünden geçecek.
Benim için bitmiştir. Elveda Caner boyun posun devrilsin. Swh.
emre, caner, gökhan, ozan, mesut falan bunların yeri anında dolduğuna göre gözü arkada kalmayacak eski abi.
oyuna giriyor. kartı var banko.
Türk futbolunun kanserlerinden bir tanesidir.

Yıllarca gereksiz yere şişirilen balon futbolcudur. Ne savunmacıdır ne de hücumcu.

Saha içinde takım arkadaşlarını sürekli demoralize eden, ağzından küfür eksik olmayan kişidir.

iyi ki futbolcu değilim kafa göz dalardım kesin. Herhangi bir futbolcu da çıkıp yıllardır şu adama hayırdır birader ne ayaksın? Sen kimsin? Deme cesaretini gösteremedi. Ne özelliği varsa korkulacak amk...

Tanım: ardagillerden olan bir adet top tepici.
Bunu bu akşam kadro dışı bırakmayan başkan gitsin fb divan kuruluna üyeliğe yazılsın.
Zorla attırdı kendini bugün.
Rıdvan’ın girmesi lazım.
türk futbolunun el frenidir. kangrenidir. bir an önce kesip kurtulmalı ve rıdvan yılmaz gibi gençlere yol vermeliyiz.
fenerbahçe yok yere kaçırdı fişek caneri. ferdi ne alaka amk?
Spiker inatla dçjaner dese de yemezler, bu yine aynı bok amk.
oyunu tek yönlü oynuyor çok fazla hücuma çıkıyor geriye dönemiyor. bide anlamadığım sürekli orta açıyor. abi pes mi oynuyoruz?
Top kaybı.
Yine çöp yine çöp. Çöp çöpe düşse de çöptür amk...
Çukur gibi topçu. Asla kaçamıyorsun. Ne yaparsan yap geri düşüyorsun içine.

Bakalım ikinci yarı nasıl bir gol yedirecek.
kadro dışı kalmasıyla fenerbahçenin şampiyonluk ihtimalini en az %15 yükseltmiştir. (#44093224)

beşiktaştayken aşilini kopartarak şampiyonluğa büyük katkı sağlamıştı.
başakşehir e hayırlı olsun.
irfan can da kiralık olarak yanında gidecektir.
Kadro dışı kalmış.
görsel