bugün

Nebahat Çehreden gençtir ama onun nenesi gibidir. makyajlı haliyle ninja kaplumbağa kadar bile güzel olamayacaktır.
nebayata yapılan makyaj buna yapılsa rihanna olur bu.
kebaptan lahmacundan tat almasını bilmeyen hanım teyzedir kendileri.
bu ülkede çoğu insanın karnını ekmek ile dogurdugunu unutan bilim insanı.organik doğal et tereyağ vb gb çoğu insan için paradise olan besinlerden bahsetmektedir.türkiye ekonomisi için ütopik profesör.
millete yemeyin dediği halde kendisi elin herifleriyle patlamış mısır eşliğinde sinema keyfi yapmaktan çekinmez.

görsel
deli mk, sallıyor, hayır gerçekten bunaklamış.
insanlar laf olsun diye deli dediğimi sanıyodur kesin. hani derler ya iki bişe öğrenmişsin onuda milleti aşağılayarak söylüyorsun diye, işte aynen öyle bu kadın.

canlı yayın konuğu= efendim işte doktor dedi şeker va(sözü bitirmeden)
c.karatay= evet, şişkosun. hepinizde var ki, az ye.(diklenerek)
canlı yayın konuğu=ama doktor dedi bi(bitiremedi tabi yine)
c.karatay= kes sesini, siktir git yayından amk şişkosu.
doğru söyledikleri vardır mutlaka ama bu kadar kesin konuşması pek çok bilinçsiz insanı kalp krizinden öldürecek olan profesördür. lan kaç yaşlı amca tanıyorum tereyağını kaşık kaşık yiyiyor bu kadın önerdi diye. amca yapma etme kolesterol derseniz de lafı çakıyor "olm canan karatay'dan iyi mi bilecen" deyü.
diyet programları muayeneleri çok pahalı olan kişi.
psikolojisi yerinde olmayan doktor. murat kınıkoğlu varken bunu dinlemek hata olur.
dış görünüşe önem verenlerin saldırısına uğramıştır. ulan kaporta mercedes olsa ne olur, içindeki murat 131 motoru olduktan sonra.
sonunda

--spoiler--
aman ne bok yerseniz yiyin be!
--spoiler--

diyecek olan kadındır.
millete akıl vereceğine önce aynaya, sonra da bir beyin filmine bakması gereken şizofren kadındır.
asabi kadın tiplemesine cuk oturur bu teyze. ekmekle yemekle bozmuş kafayı. yok şöyle olmalı yok böyle tuzu olmalı. şu undan yapılmalı. şunu şu vakitte bunu bu vakitte..
her püsürü bilir yeme içmeyle ilgili. ağız tadınıza ket vuran bi hali var. dinledikçe de yapmak hissi gelir bi yandan da dediklerini.
kaç kurtar kendini.
sürekli onu yemeyin bunu yiyin, o içilmez bu içilir diye bizlere söylenen teyzedir. normal teyzeden farkı bunu televizyona çıkıp bütün izleyenlere teyzelik yapmasıdır. senin inadına ne yeme dersen yiyicem teyze.
bunamış teyze millete şunu yemeyin bunu yemeyin diyecek kadar über zekalıysa niye milyonlarca lirasını dolandırıcılara kaptırmış acep?
kendine piyasada yer edinmiş en gereksiz insanlardan bir tanesi.
bi bilim insanından medyatik olduktan sonra fazla bir sey beklenmemeli
bunun en güzel örneği bu teyzedir.
şiraze o kadar kaymış ki bi Gün çıkıp
- eminönün de kuşlara yem atmayın kabız oluyor sizin yüzünüzden ...
dese şaşırmam.
farkında olmadan yıllarca diyetini uyguladığımı farkettiğim konusunda uzman kişi.

hele diyorum ulan. yiyorum, yiyorum bir türlü kilo alamıyorum. tabi amk. şekerle aram yoktur benim. hamuru aramam. varsa yoksa et, salata türü yeşillik, kuruyemiş ve hayvansal gıdalardır benim derdim. ayrıyetten yakmayı da biliyorum.

ama tabie her durumda siz mal gibi akşama kadar yerinizde oturup da eccük eccük bok gibi yiyerek kilo vermeyi umuyorsanız nah bunu alırsınız.
ne derse desin sallamadığım prof.
Tıp doktoru. Yurtdışında uzun zamanlar yaşamış olup Türkiyede'ki beslenme ve metabolik hastaliklar üzerine degisiklierin oldugunu tespit eden ve zaman zaman sert mizacli bulunan hekim.
Yağ yemezseniz şişmanlarsınız; yağ yiyerek zayıflayabilirsiniz diyen prof.
Şu an habertürk kanalında güzel bilgiler vermekte.
tek amacı yaşayan tüm canlıları 36 bedene indirmek olan ekmek düşmanı.
yağ fabrikaları olduğunu düşündüğüm kadın her roportajında kitabında yağ yiyiyin demesinin başka bir açıklaması olamaz zira.
Cahile benziyordur.