bugün

ne yazık ki çaylak olmuştur. severek okuduğum yazarlardandı. ancak geçmiş yazılarını görmek için tıkladığımda çaylak olduğunu öğrendim.

bazı arkadaşların ise çaylak olmadığı yönünde entryler girerek adamı heyecanlandırmalarına üzüldüm.

dostum, çaylaklığın tez zamanda bitsin ve aramıza katıl.
zall yuzunden tasak oglanina donen yazarimsi.. ustume gelmeyin su anda elimde tukenmez kalem var, saplarim bogazima.. ah su android uygulamasinin gozu kor olsun..
niye çaylak olmuş la bu?

hakkında bu kadar entry girilince silindi zannettim, meğer sadece çaylak olmuş, neyse ben yazarım ikimizin yerine.
ben çaylak olaydımda sen taşak konusu olmayaydın!! *
ben de çaylak olduğum için beraber takılalım bence. naber?

(bkz: eğleniyor muyuz gençler)
Hayal gücü tavan yapmış yazar.
(#17439595) demiş ve anlık skorla biterse bizim 2. haftada yaptığımızı anca 4. haftada yaptınız buda bilinsin yaneee.
sakin ol ve elindeki mouseyi bırak evlat.
(#18626385) 'allah aşkına ne sacmaliyorsun sen?' Yazaridir.
ahmet kaya sevdalısı yazar, ya da ahmet kaya şarkıları sevdalısı yazar.
(#19362965) ile güldürmüştür.
(#19461465) işte budur üstad.
9469 un ne olduğunu sormak istediğim yazar.
fenerbahçemiz daha geçenlerde nasıl koyduysa artık, bu hala kıvranıyor. Bi de "hahahahahasiktir" falan yazıyor deli gibmiş gibi. Fenerbahçemiz 16 yıldır "BU SENE sizi kadıköyde yencez" diyen bu eziklere ne yapıyor; kocaman bi hahahahahasiktir çekiyor.
EDiT: EZiK GiBi EKSiLEMiŞ Bi DE. *
Doğum günü yazarı olan yazar. Hadi aslanım benim Doğum günün kutlu olsun nice senelere dilerim.
--spoiler--

Ich weiß nicht, Englisch

--spoiler--
su andan itibaren sozluge askerlik gorevinden dolayi yaklasik 5 ay boyunca giremeyecek olan yazar...

iyi anlastigim, kavga ettigim.. gerekse kufurlu tartismlara girdigim arkadaslara selam eder, kalbini kirdiklarim varsa kalplerinden operim.. esen kalin, mutlu olun...
Hayirli teskereler olsun...
Kendine dikkat etsin yazarı.

Ailenin içini ferah tutması için çabala.