bugün

sözlüğe girmektir. var mı ötesi?
(bkz: chatroulette)
ha derseniz ki abdesti bozdurmayalım orasını bilmem .
pes oynarken feneri alıp cimboma koymak.
değişik makyaj stilleri denemek,kıyafetleri deneyerek kombinler oluşturmak vs.
kendini sokağa atacaksın ve mümkünse eğer yardıracaksın.* nefesin tükenene kadar.. sonra öleceksin can sıkıntısı kalmıyor zaten, canın çıksın. ehheee.. *
bilgisayar klavyesi arasına sıkışmış sadece ucu dışarıda kalan saç telini çıkarmaya çalışmak.
gardırobu düzenlemek, foto makinesine aptal aptal pozlar vermek, ben ne olacağım? ne için yaşıyorum gibi felsefetik soruları kafanızda cevaplamaya kadar giden etkinlikler.
can sikacagi'nı hatırlamak.
kendini parmaklamak.

(bkz: evde denemeyin)
genelde yapılacak bir şey olmadığı için can sıkıntısı yaşadığımızı düşünürsek x=4545 ve y'yi pi sayısı baz alırsak falanfilanenbüyükcimbom vardığımız sonuç etrafı izlemek, derin nefesle almak olur.
Not:Tanrım ne kadar sempatiğim.
(bkz: can sıkıntısı)
can sıkıntısında insanlar ne yapmalı önerilere ve tartışmaya açık konudur.
hani gün boyu çalışmanın ve hayatın monotonluğunun hat safhada olduğu zamanlarda canımız sıkılır ve bir kaçış ararız ya , işte o anlarda başvurabileceğimiz yolları bizim gibilerle paylaşıyoruz.

canım sıkıldı ve farklı olarak denize veya kız arkadaşımın yanına gitmiyerek otobüsle hiç bilmediğim bir durakta inerek yollarda aylak aylak dolaşıyorum. şuan galiba karşıyaka yakınlarındayım ki az önce deniz falan gördüm.
Bizi can sıkıntısından kurtaracağına inandığımız kısmende olsa ise yarayan şeylerdir.

Telefonda oyun oynamak.
Bi kitaba başlamak.
Çay demlemek.
(bkz: yağ)
(bkz: parmak)
(bkz: göt) ***
buzdolabına gitmek, kapağını açmak, boş boş bakmak.
gitar çalmak.
haxball oynamak.
kitap okumak.
bir sigara içmek
ikinci sigarayı içmek
üçüncü sigarayı içmek.
kimse otsbir yazmamış.
herkes birşeyler yapıyor mübarek. iyi de sıkıldığında bu sosyal paylaşım sitelerini açıp, boş boş sayfa yenileyen bir ben miyim anasını satayım.
evde amaçsız bir şekilde gezinmek.
dergi/kitap/sözlük üçlüsüne bakmak.
ayaklarıma su tutmak.
film izlemek, kitap okumak, müzik dinlemek.
Sigara icmek
Komedi film izlemek
Kendimi sokağa atmak.
dolaşmak
telefonda oyun oynamak
face'de dolanmak.
şu hava da yüzmek dir. deniz manzaralı evimin balkonunda rakı keyfi yapmak ve de kafa dinlemektir.
yürümek, müzik, yakışıklı kesmek parçalamak.