bugün

sevdiğim kişinin bir başkasını seviyor olması ve onunda bir başkasını.. hala umudum var bekleyeceğim.
dogalgaz faturasi.
daha önce burada ne vardı düşüncesi.

acayip canım sıkılıyor amk. öyle böyle değil. yıllardır haftanın her günü yanından geçtiğim bir dükkanı yıkmışlar. ama gelin görün ki orada daha önce ne vardı hatırlayamıyorum. böyle düşünceleri daha önceden de yaşamıştım. rahat ölemeyeceğim hiçbir zaman.
Bi zamanlar en yakın arkadaşımın numaramı tanımadığım insanlara vermesi.
Kahvem bitmiş, berbat hissediyorum.
Kapıda kaldığım için internet kafeye gittim ve sıkıntıdan en saçma başlıklara kadar okuyorum, ve kendimi bu entry altında buldum.
Havanın çok soguk olması.
değil derecesi karakteri bile olmayan, tarafınızdan zerre kadar önemsenmemiş birinin arkanızdan sağda solda yorum yapması.

"Sen beni üzemezsin, çünkü beni üzecek kadar önemin yok.*"
bana - şunu yapmak zorundasın - denmesi en nefret ettiğim ve katlanamadığım şeydir. anne - baba hadi neyse de, diğerlerine ne oluyor? ben özgür doğdum ve istediğimi yaparım, sen kimsin ki bana - bunu yapmak zorundasın - diyorsun?
degerlerine laf soylenmesi, ataturk'e yapilan alcakca hakaretler...
Sevgili.
Yansimam.
Beklemek insan 1 saat 26 dakika 44 45... saniye bekletilir mi?
27 dakika oldu yazana kadar.
yüz verip arkadaş sandığın insanın abazan çıkması.
kesin yavşıyo sandığın kızın seni sadece arkadaş olarak görmesi.
kesin yavşıyo sanan erkek arkadaşla, arkadaş olarak gören kız arkadaşın arasında kalmak.
boş evin olmaması. yok abi, yani yok. olsa, milli forma bizde bak.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
gelecek korkusu allah hepimize yardim etain bu konuda evli bile değilken neden bu kadar korkuyorum bilmiyorum.
yalnızlık.
acaba sınıfta kalır mıyım korkusu yok değil şimdi yani.
Is yerim ve insanlar { Bi kacini tenzih ediyorum ]`
Darlaniyorum kapidan girince.
diploma tezi.
maket yapmak.
nesibe uç.evet evet ben inegöllü.belki arama motorlarında soyadını arayabilecek kadar beyin yoksunu olursun ve karşına bu iki satırlık yada paragraf çıkar.