bugün

taşaklı adam sigarasıdır.
Değiştiremediğim sigara.
bir camel soft değildir.
ağır bir sigaradır.
fiyatı da bir öğrenciye göre lükstür.
j&b ile güzel ikili oluşturuyor.
ilk sigara deneyimini yaptığım sigaradır anam.
baya kafa yapıyo.bundan sonra west ice iyi getmişti.
sigaranın hasıdır. çabuk bitmesi de ayrı bir derttir.
paketi eski paketi gibi olmasa da en güzel sigaradır.
2.5 senedir düzenli tükettiğim mükemmel ötesi eşsiz sigara.
Winston soft aşığı olan bendenizi kendine bağımlı etmeyi başarmış enfes sigara. Camel Black seven biri, bir daha asla başka bir sigaraya geçiş yapamaz bence.

edit büdüt: yok arkadaş, winston'dan vazgeçemiyorum. Hangi sigaraya başlarsam başlayayım aklım hep Winston soft'ta kalıyor.
şu an önümde duran yoldaş. herkes sevmez, sırf paketi güzel diye alanı da öksürte öksürte gözünden yaş getirir, adamın götünden kan alır.
camel ailesinin yüz karası adı üstünde. bunu içmektense tezek yakıp iç daha iyi. camel soft her türlü daha iyi.
y.rrak gibi sigara. maraş otunu yeğlerim ve ciddiyim.
Camel'ın ağır ve çekilen her nefesten sonra ağızda kötü bir tat bırakan sigarası.
Sigaranın özendirilmesi sanki iyi birseymiş gibi...
Camelin başka bir türü.
mükemmel sigara. bunu içmeyen bok içsin. bakın espri bile yapmıyorum
günde rahat iki paket içilebilecek sigara.
yeni çıkan tütün ve alkollü içecekler kanunu ile tüm sigara paketleri siyah olacaktır. Bu uygulamaya ilk paket tasarımı ile başlamış olan ecnebi sigarası.
Camel 7 tl olduktan sonra leş olmustur tutun degismis galiba yazik olmus igrenc.....
8 tl'ye yükselen, bu sebepten dolayı içmediğim sigaradır.
diğer bir adıyla: "ciğer siken" bir kere satın aldım. daha sonra sevmediğim kim varsa hepsine dağıttım.
çıktığından beri arada golden virginia sarmalar dışında vazgeçemediğim piyasadaki en ağır, içimi ve tadı en güzel olan sigaradır.
filtreye yaklaşınca tütün ile filtre arasında boşluk olduğundan, tütününün düşme ihtimali yüksek olan sigaradır. öğrencilere tavsiye edilmez. bunun yerine box için bir kaç duman fazla almış olursunuz. aynı paraya fazla duman, bir de böyle düşün. ama şimdi düşündüm de bunun zehir oranı daha fazlaydı galiba. aynı paraya daha fazla zehirde alabilirsin. seçim senin, neyse tespitin amına koydum, ben ufaktan siktir oluyorum.
Günde 1.5 paket tükettiğim sigara. Evet evet 45-50 yaşlarında ölüyorum, kan kusa kusa. Ciğerlerimin ağzımdan çıktığını göreceğim nasip kısmetse. Bak yine hüzünlendim yaktım bir tane daha aaah ah...
Winston light degistiginden beri iciyorum. Cok aradim taradim piyasada bundan iyisi yok.

(bkz: son kararım)
tadı bozulan meret.