bugün

sırf şu sahne için bile yeniden indirilip oynanabilecek oyundur;

görsel
er ryan'ı kurtarmak filmini izledikten sonra yeniden bilgisayarıma yüklediğim oyun.
Call of Duty serisini bana sevdiren oyundur.2.Dünya Savaşını anlatan savaş oyunudur. Oyunda Rusya , Amerika ve ingiltere askeri olarak oynanabilir. Herkesin ortak düşmanı Almanya'dır.
sayesinde 2. dünya savaşı tarihiyle alakalı bir şeyler öğrendiğimiz oyundur. sarar adamı farklı dünyalara götürür..
En eskilerden olsada bu serinin en sevdiğim oyunu diyebilirim .
dönem oyunu olduğu için serinin modern oyunlarından çok daha kaliteli olan yapım.

call of duty 1 oynardim 5 yıl falan önce şimdi 2'yi yükledim. Almanların m40 silahı tercihimdir. Ayrıca amk adi emperyalist okuyoruz tek kötü yanı o alman olsak keşke.
online vardır ki geceler gündüze karışır. http://c1302.hizliresim.com/16/b/jzdrb.jpg kimsin lan sen beni mi izliyon ?
oyun boyunca göze çarpan asker mektuplarıyla 2. dünya savaşını akla kazıtmıştır tarafları, tarihi, mekanları sindirmiştir.
Call of duty serisinin 2. oyunu olan bu oyun insanlar tarafından çok benimsenmiştir ve sevilmiştir. Nostalji olsun diye oynayanlar bulunur, örneğin ben.
harika bir müziğe sahip oyundur. http://www.youtube.com/watch?v=hItAWcmLecY
mükemmel oyun.

toplamda 20 arkadaşla tunus'ta ölümüne kapıştık. sabaha kadar oynadık. şimdi eve geldim sözlük. felaket sarıyor.

sen rahat uyu reis(adolf hitler)...

churchill'in piçleri durduramadı bizleri.
çok kaliteli oyun be sözlük. oynamaya devam.
Efsane hala devam ediyor.
77.92.151.50:28960 her akşam çılgın atıyoruz, gelin gençler.
world war 2 temalı oyunlar içerisinde en kaliteli olanıdır.

savaşı iliklerinize kadar hissettirir.
sıcak bir oyundur.
eski bir oyundur.
Multiplayer oynarken zevkiniz tavan yapar.
en sevdiğim cod serisidir, cafede arkadaşlarla oynarken ayrı bir ballıdır.
bünyesinde ulu sözlük server adı altında multiplayer oynanabilecek oyun. açın bir server, kapışalım. yalnız elimde kar98k varken şansınız yok.
Efsane sayılacak oyunlardandır.
el bombası yerine patates kullandığımız bu patatesleri de komutanın kafasına atmamızın tepkisiz kaldığı dönemin şaheser oyunlarından .
efsane olan oyundur. sadece nazilerin "hey russe! hir ich eine geschenk für dich! diyerek bomba fırlatması için bile oynanır.
serinin en kral oyunudur.
en iyi bolumu suphesizki carentandir. lise zamaninda az okuldan kacip 10 kisi oynamazdik.