bugün

"jerry up on the second floooor!!"
Tüm zamanların En iyi konsol oyunu. Call of Duty oyunlarının en zevklisi.
akıllara zarar oynayanı oyunun başrolüne alan bir infinity ward şahaseri. kısa olduğu doğrudur ama oyunun her bölümünün ayrı ayrı heyecanı ve kalitesi baştan sona değişmez ve film tadı verir. özellikle captain pricein 15 sene önceki komutanı captain macmillian ile yaptığı pripyat operasyonu eşsiz bir bölümdür. ki zaten captain price gibi bir karizma önderi adamla bir operasyona dahil olmak süperdir. ayrıca buradaki price serinin öncelerinde görünen price'in torunudur. yani torun captain pricedir.
(bkz: khaled al-asad)
(bkz: imran zakhaev)
(bkz: soap mactavish)
(bkz: pripyat)
kandır candır. oynandıkça daha çok oynatır.
2.dünya savaşını ele almış olup, oynayanları kendinden geçiren, oyunların en zevklisidir.
team deathmatch'ı capture the flag'ından daha eğlenceli olan oyun.
Call of duty serisinin hala oynanan en güzel oyunu.
(bkz: virtual audio cable)
bir multiplayer efsanesi. selam olsun sana kar89k.

edit: kar98k olacaktı. ayıp etmişim.
bir mp, bir sp, bir fps efsanesi. zamanla ne fpsler, ne oyunlar çıktı, call of duty serisi dahil. hiç biri bu oyunun yerini tutmadı göynümde.*
battlefield 3 bir heyecan yarattı bünyede ama göreceğiz onu da zaman var.
bir günde* bitirdiğim oyundur.
her zorluk seviyesini utanmadan bitirdiğim oyundur.
Kampanya modu sinematiktir. Bu yüzdendir ki çok kısa sürmektedir. Yapımcı firmaya bu anlamda ulaşan eleştiriler çoklu oyuncu modunun efsaneleşmesi ile biraz olsun durulmuştur.
2 yıl aralıksız oynadığım lakin mw2 den sonra bir daha oynadığımda mario oynar gibi olduğum oyundur.

(bkz: abartma)
(bkz: mübalağa)
bana multiplayer ı sevdiren oyun. kendisi şimdiden efsaneler arasındaki yerini almıştır efenim.
kurulumunda sikindirik müzikler çalan güzel oyun.
Müslüman devletlerden farklı bir devletle savaş yapılarak güzel oyunlar çıkırabileceğini gösteren. Zamanına göre güzel, şimdi ise nostalji olduğu için güzel olan. Multıplayerını da merak ettiğim. Sene nerdeyse 2012 olmasına rağmen kendinden söz ettiren güzel oyun.
ikinci dünya savaşını ingiliz, rus ve amerikan gözüyle gösteren ambiansı oldukça kuvvetli oyun.
online modu insana çok iyi haz veren bir oyundur.
call of duty serisine bu oyunla başlayanlar genelde sonraki oyunlarda bolt action sniper alır.**
Multiplayer' ı hala birçok oyunun multiplayer' ından zevkli olan gençlik katledici.
Abartısız harika bir oyundur. Half Life'dan sonra oynanması gereken oyundur.
serinin en iyi oyunudur, abartısız.
çıktığı yıldan beri multip oynadığım oyun. serinin en zevkli oyunudur kesinlikle.

oynasana ile başlanmıştır, all seeing eye geçilmiştir ve son olarak xfire üzerinden oynanmaktadır. maçları hayli hayli zevkli geçer.
cod serisinin babasıdır.

kaç kez oynadım bilmiyorum ama efsanedir.
erkek kardeşimin öğrenip bana öğrettiği zevk veren bir oyun ..