bugün

çok tatlı bi abla.
Kız asosyalin teki çıktı. Filipinliyle evlenmiş tuhaf kafa voleybolcu gibi ses.
diğer tüm burcular gibi seksi olan kız.
(bkz: burcucuğum çok güzel çıkmışsın)

nedir adlı youtube kanalına bu kız sayesinde abone oldum. sonra hoşlandım. sonra aşık oldum.

duy sesimi burcu. buradayım.
Soyadını takıldım .Aklıma kırmızı ışık geldi . Burcuya bak , dur , sonrada geç .
yakında destek yayınlarından bir kitabı çıkacak olan youtube fenomeni.

demedi demeyin sonra.
bakıp durduğum kızdır. ne olacak şimdi bu kızla tanışmam lazım benim. kötü oldu bu.
yine aklıma gelmiş kızdır. özletir.
billur bolu'nun reglken amından akan kan bile olamaz. abonelikten çıktım o gelince aq.
bir insna bukadar mı sinir bozucu olur, ayrıca hdp zihniyeti her yerde kendini belli ediyor.
fena bir dişidir... tanrının tüm eksik parçacığı bunda toplanmıştır. orçun demesi yok mu... adamı hasta ediyor .. orçun yapasım geliyor adımı.
karı esir aldı youtubede hızlı hızlı geçiyo hoşlanmaya başladım.

başta karı demeseydim iyidi.

Edit. O kadar izledim ki iyiki karı demişim.
hayırdır okan ın yeni oyuncağı mı oldu bu kız yanından ayırmıyor dalga geçecek biri lazım dı zaten ha bide konuştuğu 2 cümle var yok .
Ağzı iyi laf yaptığından dolayı popülariterliğini devam ettiren hanım kızımızdır.
gözaltı torbalarıyla 5 kilo patates taşıyabilecek olan hanım kız.
klasik ekşici abartmasıyla ünlü olan kadın.
güzel degil itici, dogal degil komik degil kasıntı. billur bile bunu donunda sallar.
samimi bulamadığım, ısınamadığım youtuber mıdır sunucu mudur nedir? diğer tombik abla daha iyiydi en azından sempatikti.
iticisin hemde çok.
çok hoş hatun kişisidir ve bu bakımdan ülke ortalamasının çok üstündedir.
Albino hastasıdır.
Bir arkadaş lütfen bu kadının neden her hafta okanın programinda konuk olduğunu anlatsin. Gerçekten bu kadının her hafta konuk olacak yeteneği ne? Sanirim youtube ünlüsü falan ama kadinin numarasi ne ki her hafta hiçbir şey yapmadan orada oturuyor. birde o gülüş ne??
Kız gezici olum.

Sst Orçun sen nereyi gezdin ?
bir zamanlar murat akkoyunlu ve gürgen öz izleyip gülme krizleri geçirirken şimdi bu hatuna kalmıştır okan'ın programı. vay be arkadaş. ulan efkerlandım he
allah çirkin şansı versin dediğim hebe. tamam ilginç ve yaratıcı şeyler yapıyo.

e-e-e eyvallah. ama bu ne la her programın demirbaşı gibi tv ekranlarında sırıtıyo pişmiş kelle gibi. okan ile arasında bi hebeden şüphelenmiyo deilim hani.

(bkz: e e e eyvallah)
Soyisminin hakkını her hafta dada'da veriyordur.