bugün

görsel

Türkiye'nin en köklü eğitim kurumlarından biri olan Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nde müdür olduğu zamanlarda düzenlediği sucuk partisine katılmayacağını öğrendiği öğrencilerin sınıfına girerek hakaret yağdıran ve tehditler savuran, "buranın Allah'ı benim" diyerek öğrencilere terör estiren Necati Yener, Esenyurt ilçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

https://www.yenicaggazete...m-muduru-oldu-618044h.htm
yakında allah'lıktan affını isteme ihtimali olan müstakbel eyt'li tanrı.
bu Allah'a şirk koşmak olmuyor mu.
Fazla kurtlar vadisi izleyen müdür. Gece yarısı görevden affını ister.
bu allah'a şirk koşmak olmuyor. allah'a şirk koşan adam, birden fazla allah olduğunu iddia edip, kendisi kul pozisyonunu koruyor. bu ise bir tık daha kötü, kendisi allah'lık iddia etmiş oluyor. islam bunun için özel bir günah başlığı oluşturmaya lüzum görmemiş; zaten mevzu belli, gibisinden... "Şüphesiz imanlarının arkasından küfreden, sonra da küfrünü artırmış olanların tövbeleri asla kabul olunmaz. işte onlar sapıkların ta kendileridir." (Âl-i imran, 3/90) ayetiyle genel bir cevap vermiş.
Liselileri kınıyorum. bu boş beleş egitimci parcasina, neden haddini bildirmediniz?. Egosu kaf dağında geziyor lakin yattığı yerden maaş kivirtan, acınası bir zavallı.
Yandaş olsun Allah olsun sorun yok ulan geldiğimiz hale bak adamlar artık güç delisi oldu nasılsa kimse dokunamıyor.
Yine bıyık yine terfi...
semtin abileri tarafından dövülmesi muhtemel bir müdür olabilir. bazen insanlara insan olduğunu hatırlatmak gerektiğini söylüyorlar. haksızlar mı?
Tez vakte sikilmesi gereken müdürdür.
Sen de Allahsın ben de Allahım hepimiz Allahız.
karşısına belli ki bir erkek çıkmamış ondan borusunu öttürüyor.

şöyle sağlam dayak yese de videosu düşse ne gülerim.
Ülke seviye olarak en sikintili dönemlerini yaşıyor. Çöküş sadece ekonomik değil ahlaki olarak artarak devam ediyor.

Liyakat kavramının olmadığı yerde eğitimli insanin itibari olmaz.

Ak parti yönetimi hayatın her aşamasında cehennemi yaşatıyor insanlara.
bir bakıma doğru demiş, haklılık payı büyük