bugün

Dün akşam cluj'a 3 gol atmış forvet. Çok kral iş yapmıştır , 3 gol atmıştır , hele ki ilk goldeki kafa vuruşu enfestir. Ama yine çok kaçırıyo amk bu herif ya. Hele hele bi pozisyon var kaleciyle hafif çaprazda tek vuruşa kalmışsın. Uzak direğe hafif havadan vurucaksın. Bu adam yerden sürüye sürüye vurup onu nasıl kaçırıyor arkadaş ya. Neyse yine de 3 gollük muhteşem bir performans sergiledi. Son vuruşları biraz daha iyi olsaydı 5 golü de bulabilirdi orası ayrı tabi.
ronaldoyu çok iyi taklit eden oyuncu. inşallah oyun tarzını da başarılı bir şekilde taklit eder.
cristiano ronaldo'yu taklit ederek kendini rezil eden futbolcu.
abi hep demişimdir, her zaman da derim, bu adam büyük bir golcü * pozisyonu yoktan var eden, fırsatını bulduğu zaman avlamıyacağı kaleci olmayan * hava toplarında mükemmel olan * diriplingi çok hızlı olup * duran toplarda isabetli vuruşlar yapan, fiziği çok sağlam, inançlı * ve umutlu * olmasından mütevellit büyük işler başaran harika bir forvet. * süper biri cidden. *
milli takımda da keşke bu denli bitirici olsaydın dedirten futbolcudur. iyi iş çıkarmıştır.
Dunku macta cosmus olan futbolcudur.
MAXiM TSiGALKO NUN iZ DÜŞÜMÜ, KISITLI YETENEKLERiYLE KALEYE ÇOK ŞUT ATABiLiP BUNLARIN BAZILARINI GOL YAPABiLME YÖNÜYLE TANINIR.
aynı maçta sağ ayak, sol ayak ve kafayla gol atarak golden hat trick yapmıştır.
gol attıktan sonra elini şortunun içine sokarak terbiyesizlik yapan (bkz: pascal nouma) gibi bir futbolcunun oynadığı takımı tutanlar tarafından eleştirilmemesi gereken yeni kralımız. alayınıza burak yılmaz.
her maç böyle oynayıp 4 tane atsın da isterse tuncay'ın manchester united'a yaptığı salaklıkta sus işareti yapsın hiç farketmez.
hettrik yapmış.

konuşulacak fazla şey yok. adam hepimize cumshot yaptı adeta...
adamın, gol attıktan sonra ronaldo gibi sevinmesine takan ezik fenevli tipler var.
ne var lan bunda, dünyanın en iyi iki futbolcusundan birini rol model alıyor adam.
sow gibimi gol sevinci yapacaktı ?, sow bebesi şampiyonlar liginde hat-trick yapsın, sonra malafatı göstersin aq.
(bkz: sow)
çok kritik bir maçta 3 gol atarak adeta günah çıkarmıştır.

kendisini daha çok çalışmaya ve daha çok gol atmaya davet ediyorum.

biraz daha ayakta kalabilse biraz daha çerçeveye oynayabilse millet susar izler zaten.
Son zamanlardaki baskıya, karalama kampanyasına karşın 7 Kasım 2012'deki Cluj-Galatasaray maçında üç gol birden atıp Galatasaray'a hayat vermiştir.
şu memlekette en nefret ettiğim yerli topçudur. futbolcu değil topçudur. sindiremedim kendisini, alınmasına da kızmıştım. sezonda 500 gol atsa da istemiyorum galatasaray formasıyla görmek, ama gördük yapacak bir şey yok. çok şükür ki önceden sövdüğüm adamı sırf sarı kırmızı giyiyor diye sahiplenecek kadar da omurgasız değilim, attığı gole cimbom adına sevinirim, berisi sikimde olmaz. bunları da müsaadenizle zirvede gösterildiği zamanda yazmak istiyorum.

inşallah yanılırım ama ben bu arkadaşın ileride oynanacak çok kritik maçlardan birinde kaçıracağı saçma sapan bir golle galatasaray'ı çok fena yakacağını düşünüyorum, bu doğuyor içime, suntaya 3 kere vuralım da olmasın. neyse bu serzenişlerden sonra konunun asıl vitaminine inmekte fayda var.

şimdi bu çocuk cristiano ronaldo'nun nou camp'da yaptığı "hele soluklan yiğenim, biz burdayız" hareketini cluj deplasmanında hem de iki kere ciddi ciddi yaptı ya sahaya inip ağzına kürekle vurasım geldi. sahada bu kadar zavallı halde bir adam görmedim ben epeydir. hani ronaldo'yu tiye alsa vesaire gülelim hep beraber de adam ciddi ciddi yaptı ya la bu hareketi, ronaldo'nun ordaki mimiklerine kadar çaktı ya hareketi...

bu kendini yere atmak değil, rakibe çamurluk olsun diye taban girmek değil, elle gol atmak değil, ne bileyim çok daha üst düzey ezikçe bir şey. kimse savunmaya kalkmasın bunu, "aman bir gol sevinci alt tarafı, ne abartıyön!?" demesin. batistuta'nın nou camp'ta yaptığı sus işaretini taklit etmek gibi değil bu işte, değil amına koyim. bu da tutup örnek verilmesin.

galatasaray dünya'nın gözünün üzerinde olduğu bir takım falan değil elbette ama öyle ya da böyle şampiyonlar ligi'nde 11 kez gruplara kalmış bir takım. benim en eski yadigarim nihayetinde. bu herifin de şu hareketle bu camiayı rezil edip, gülünecek hale düşürmesi de ağrıma gidiyor. bak diyorum ya etikten, ahlaktan, penaltı için yere atlamaktan falan bahsetmiyorum, bu adamın yaptığı çok daha sefilce bir şey benim gözümde.

real madrid taraftarı olsam hatta onu geçtim kaiser chiefs taraftarı olsam ve şu hareketi görsem öyle bir kaba etimle gülerdim ki galatasaray'a ve bu burak denen şahsiyete, bir daha ne zaman isimleri geçse bir yerde bu eziklik aklıma gelir. benim isyan etmemdeki sebep burada adı geçenin galatasaray olması. umrumda olmaz yaptığı hat-trick falan, galatasaray'da oynayan adam bu kadar çiğ bir kafaya sahip olamaz yahu, olmamalı. oğlum şu hareketi kadıköy'de fenerbahçe'ye yapsan bile ağzına terlik atarım senin. 3 golünü de, 5 golünü de, 100 golünü al git arkadaş...
bir fenerbahçeli olarak sevmesem de hakkının yendiğini düşündüğüm futbolcu.
öyle ya da böyle şampiyonlar liginde kader maçında adam hattrick yapıyor hala sevince takılınıyor, saçmalıktan başka bir şey değil bu.
Trabzonsporun 5 milyon euro kazandığı futbolcu. Galatasaray bunu aldıktan sonra üstüne para da almalıydı. Yüzyılın transfer başarısı olarak nitelendirilebilecek adam.
adam atsa dert atmasa dert.
arka plan isteyenler için.

http://fc04.deviantart.ne...by_drifter765-d5kmy4b.jpg
Burak Yılmaz saçın benzema, gol sevincin ronaldo, kendini yere atışın arif erdem.. futbolcu musun toplama bilgisayar kasası mı belli değil.
kendisi için o malum "toplama bilgisayar kasası" muhabbeti yapmayanları yatırıp sikiyorlar sanırım.

ben hiç demedim, bugüne kadar biri de gelip "arshil, sen burak yılmaz'a toplama bilgisayar kasası benzetmesi yapmadığın için seni sikeceğiz olm kurtuluşun yok" da demedi yani.

burak yılmaz'a böyle körü körüne saldırılar oluyor ya, ne desek boş. adam gollerini atıyor mu? atıyor. ister calma calma yaparak sevinir ister amuda kalkar, ister nouma gibi elini malafata atar, size ne amına koyim?

(bkz: köpekler istedi diye atlar ölmez)
her ne kadar trabzon dan başka türk kulübünde oynamam deyip galatasaraya gidip dönekliğin en hasını yapsada, şuan türkiye nin en iyi forveti. tamam bir nihat kahveci veya hakan şükür değil fakat sevilla, valencia, fiorentina ayarı avrupa takımlarında rahat oynar.
gol krallığında ligde ve avrupada 2. olan, şu dünyaya geliş amacının gol atmak olduğunu ispatlayan aslan.
kendisini pek beğenmememe rağmen cluj a attığı 3 gol sonrası helal olsun sözünü ettiğim futbolcudur. çok da yetenekli değildir. ancak yinede yerin dibine sokulmamalıdır.
`http://skorer.milliyet.co...detay/1625240/default.htm` ispanyollar tarafından daşşak geçilen futbolcu. az özgün ol az kendin ol amk.