bugün

ss lazio, fulham, aston villa, rubin kazan, sevilla, atletico madrid, gibi kulüplerle adı anılan sezonu 33 gol ile tamamlamış futbolcu.
resmi olmayan habere göre anzhi takımına 7 milyon euro'ya transfer olmuştur hayırlısı olsun şimdiden...
11.05.2012 tarihinde oynanan BEŞiKTAŞ A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu müsabakasında, rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle takdiren 3 RESMi MÜSABAKADAN MEN CEZASI alan ligimizin gol kralı.
Hala etik olarak kendini geliştirememiş süper golcü. Kendini bilerek yere atmalar, rakibine kasti fauller vs. Bunlardan kurtulursa daha iyi bir golcü olabilir. Bir de bu yaz sürekli kafa çalışması lazım. Kafa şutları çok zayıf. GS'ye gelirse TS'den daha başarılı olur.
ofsayt hakkında tam olarak eğitim almadığını veya yanlış anladığını düşündüğüm gol kralı futbolcu.

ben hayatımda bu kadar çok ofsayta yakalanan bir futbolcu görmedim. gerek trabzonspor'da, gerekse de milli takım'da sürekli olarak ofsayta yakalanan bir adam. biri öğretsin şuna pasif ofsayt nedir, nasıl ofsayttan kaçılır falan..

onun dışında iyi golcüdür maşallahı da vardır. yiğidi öldür hakkını yeme dememişler boşuna.

edit: hala düşüyor ofsayta, durduramıyoruz arkadaş. 26 mayıs 2012 türkiye finlandiya maçında da sürekli düşüyor.
galatasaraya gelirse tanjunun rekorunu kırabilir. arkasında selçuk yanında da elmander gibi bir partnerle zaten tozunu attığı ligi sikertir.
bu kadar çok gol atıp, aynı zamanda bu kadar kötü olabilecek dünyadaki tek futbolcu.
edit: dedim ve yine attı. o beni sevmiyor, ben de onu.
galatasaray a gelme ihtimalinin olduğu golcü forvet.
küçükken çocuk felci geçirmeyen,
bulunduğu kulübün altyapısında iken abilerinin toplarını toplamayan,
hasta annesine ilaç almak için gittiği eczanenin yanında top oynayan arkadaşlarının arasına karışıp, onlarla oynarken keşfedilmeyen,

türkiye'de 2011-2012 sezonu gol kralı olan milli futbolcumuzdur.
hiç bir zaman büyük futbolcu olamayacak adamdır. içindeki sıfır fair play ruhuna binaen arif erdem'e benzetiyorum futbolcu kimliğini.
Kendisinin başarısı sadece Trabzonspor hücum kuvvetinin sıfır olması sebebiyle ortaya çıkmıştır. Ulan bu adamı iki kisi tutuyor sagdan giden adamın onu boş, ama yine buna veriyorlar pası, buna veriyorlar pası.
adam sahada çimlere basıyor sanıyorsun başkalarının kuyruğuna basmış gibi buradan ses geliyor.

Her maç mutlaka canlanır başlağı, çınlar kulağı.

Bakıyorsun yaptıklarına her maçta her futbolcunun başına gelebilecek cinsten olan sıradanlıklar.

Ama var ya bu adamın şu huyunu çok seviyorum. Her zaman mutlaka milletin tükürdüklerini yalatıyor.

Eleştirmeye devam edecekler aldırma. Senden iyisi şamda kayısı.
sözlükte kendisine karşı oluşturulmuş özel bir ekip bulunan futbolcu. Şaka len şaka. Şunu demek istiyorum yani adam o kadar iyi ve başarılı ki bazı andavallar böyle saçma sapan bir şekilde bu adamı eleştirerek karınlarının şişlerini indirmeye çalışıyorlar güya.

Aslında bilmiyorlar ki burak'ın her olumlu hareketiyle başka bir yerleri şişiyor.

Zira tek başına fenerbahçe'yi hedeflerinden edebilmiş biridir. Ve bu kuyruk acısı da kolay geçmeyecektir.
ulan bu kadar cristiano ronaldo özentisi bi adam olabilir mi ya.

hareketler mimikler falan sadece ben mi benzetiyorum acep?
cristiano ronaldo' nun trabzon şubesinin kepenklerini indirmiş halidir.
bizim okulda ikizi var galiba.
saçını ronaldo gibi taramaya çalışmış galiba.
bir umut bulut değildir.
biri şuna ofsaytın ne demek olduğunu anlatsın artık ya.
karalaya karalaya bitirilemeyen futbolcu.
adam çok geliştirdi kendisini gol vuruşlarında özellikle ayağında bir kalite var frikik'le attı penaltıdan attı kafayla attı attıda attı hala beyenmeyenler var anlamıorum adam 33 gol atmış taktir edin amk hala yok kazma yok bilmem ne adam iyi işte iyiye iyi demek neden zor ?

not rakibin sahasında ilk defa şampiyonluk kupasını alan takımı tutuyorum.
2 yılda çok gelişti ve lazio'ya gidecek.fakat bence avrupa'da çok başarılı olamayacak çünkü trabzon'da oyun burak'ın üzerine kuruluydu fakat lazio'da böyle birşey olacağını düşünmüyorum.dolayısıyla başarısız olur gibime geliyor ama umarım dediklerim gerçekleşmez.
1-2 seneye kume dusmemeye oynayan avrupa takimlarina kadar dusecek oyuncudur.
oynasa oynasa ingiltere championship te oynayacak futbolcu. malesef.
genc yasta gittigi fenerbahce’den, futbol hayati kararmadan ayrilmasi akillicaydi.

bugun lazio’ya gidiyorsa, bunun nedeni sadece yetenekli olmasiyla degil akilli dusunmesiyle de alakali.

serie a’da duzenli forma giyerse minimum 12-13 gole ulasacaktir.

yolu acik olsun.