bugün

"beni durdurmak için tabancaya ihtiyaç duyarlardı. ama burak yilmaz i durdurmak için makineli tüfeğe ihtiyaç var"
hristo stoichkov
''loke loke loke loke hanımey looke''
-ibrahim tatlıses
ntvspor haberine göre avrupanın dev kulüpleri kendisini paylaşamıyormuş. 25 milyon avro rakamları dolaşıyormuş piyasada. liverpol ve Napoli en şanslı adaylarmış burak için. gelmiş geçmiş ve gelecek dünyanın en iyi üç golcüsünden biri.

pele, Maradona ve burak.
Gurur duydum bir türk olarak.
ve bir zaman bakacaksın semaya ağlayarak.
hakkında gırılen 33 entryı gorunce transfer oldu sandıgım son 2 sezonun en agır basan, en cok adam got eden golcusu.

Ankaragucu: notsporluyum
Attigi goller karbon kopya gibi kaleci calimlama yok kosu yoluna atilan topu istop edip abaniyor.
son 2 sezonun gol kralı. galatasaray'a gelince ben de huzursuz olmuştum. burun kıvırmıştım kendisine ama adam beklentileri aştı ,müthiş işler çıkardı. ligde yanılmıyorsam 24 gol ,şampiyonlar liginde de 8 gol attı. cluj maçının oldugu günü hiç unutmam ben hala burun kıvıran cephedeydim,arkadaşlara burak'la olmaz falan dedim kendimce. adam 3 gol attı anasını satayim. kaba tabirle adamın göt etmediği insan kalmadı her kesimden. hala da eleştiren varsa hiç de iyi niyetli olduklarına inanmak mümkün değil kusura bakılmasın. adamda şu özellik yok diyorsun anında sanki seni duymuş gibi sahada gerçekleştiriyor yapamaz dediğin şeyi. mehmet demirkol'un da dediği gibi adam azim konusunda herkese örnek. hayatta hiçbir şey için geç değil,bitmeden bitmez.
sahada konuşmayı öğrendiğinden beri çok iyi işler yapan futbolcu.
kuşsiken.
moussa sow'un da oynadığı ligin son iki sezonki gol kralı.

geçen sene avrupanın anasını bellemiş adamı sow'la mı karşılaştırıyorsunuz lan? çok seviyorsunuz siyahileri biliyorum ama konu başka yavrum..
moussa sow 25 gol atsa, galatasaraylı fanatiklere - taraftar değil fanatik - yaranamaz. burak yılmaz 25 gol atsa, fenerbahçeli fanatiklere - taraftar değil fanatik - yaranamaz. her ikisi de arka arkaya üç maçın her birinde 4 gol atsa, yine de eleştirecek bir tarafları bulunur.
son 2 senedir çok başarılı olmasına rağmen, rakip takım fanatiklerinin objektiflik yoksunluğundan payını almış golcüdür.
11 ağustos 2013 galatasaray fenerbahçe maçı sonunda fatih terim sahaya indiğinde hafiften trip yapan futbolcu. ben nerde yanlış yaptım da bu maçta oynamadım şeklinde üzülüyor sanırım.

yanlış bişey yapmadı, daha yeni sakatlık yaşadı ve gidişat onun oyuna girmesini ümit ve hasan hoca'ya göre gerektirmiyordu.

işine bak aslanım sen, daha çok gol atacaksın bu formayla.
oynamadigi icin yüzünü ekşiten gol kralimiz. aga sakatliktan yeni ciktin bir bekle oynayacaksin sen kralsin sabret.
bugün drogba ile birlikte sahada olsaydı 90 dakika 4 yada 5 farklı bitebilirdi...

oynamaması yanlış bir tercihtir...
Bu gün basit bitiriciliklerine ihtiyaç duyduğumuz futbolcu.
ligde çok canlar yakacak bitirici yetenek.
oynamayınca trip atan erkek moduna geçmiştir.
iyi bir yedektir.
son fenerbahçe maçında ikinci yarı oyuna girmesi dört gözle beklenen fakat oyuna dahil olmayan oyuncu.

Fener 10 kişi kaldıktan sonra tam onluk oyun oluştu. Eğer oyuna girseydi maç uzatmaya gitmeden çok rahat gs lehine bitebilirdi.

Neden tercih edilmedi hala anlam veremiyorum.
bir maçta oynamadı diye gitsin diyenler var. yılmaz vural diyor bunu şu anda. oha lan. 3 kulvarda mücadele ediyoruz unuttunuz galiba?
Muhabir gelsene lan bişe dicem deyince yok abi siz gidin zencilerle konuşun ben zaten hep kendimi yere atıyorum di mi minvalinde şeyler söylemiş. Gidici herhalde.
imparatorun begenmedigi futbolcudur tipki benim begenmedigim gibi... ama adam atiyor yapacak bi sey yok...
Bu sene golleri sıralamaya başladığında yine herkesi got edecek futbolcu.
Her sene aynı terane.. sezon basi gitsin gitsin der dururlar.. burak bir başlar golleri yazmaya bunlar çıktığı deliklere geri girerler.
keşke dün oynasaydı dediğim futbolcu.

çünkü dün ikinci yarıda oyuna girseydi maç farka gidebilirdi.

oynamaması konusunda kafam karışık ama fatih hoca hazırlık döneminde de tek forvet üzerinde durdu.

burak' a yeni bir rol verebilir serbest adam olarak çünkü geçen sezon demişti hoca burak daha fazla koşacak diye.

tabi satılma ihtimalide var ama fatih hocanın bu yoğun sezonda bırakacağını hiç sanmıyorum.
bazı aptal insanların satılması gereken futbolcu diye tanımladığı gol makinesi.son iki sezonun gol kralı.şampiyonlar liginin golcülerinden.striker gibi striker.kral.
ergen tripleri yapan oyuncumuz. bu güzeldir. galatasaray'da oyuncuların aile gibi olduğunu, küsebilecek kadar takımını sevdiğini gösterir.
Arda nın parasını çıkarma adına yurtdışına bir takıma gönderilecek çapsız forvet.