bugün

bunlar diye 300-500 kişiyi kasteddiğini de beyan etmiş kişi söylemi. kusura bakma da 300-500 kişiden o kadar ıslık sesi çıkmaz. kimi kandırıyorsun adnan polat? takımının taraftarlarının yaptığı bir hareketin arkasında dur ve kabul et. her galatasaraylı akp li olmak zorunda değildir. spora siyaset karıştırmak da yapılmış en büyük yanlıştır. her şeyi birbirine bulamaç etmeyi marifet sayıyorsunuz da bari bırakın spor dalları ve kulüpler hem sahada ter dökenlere hem de onları destekleyenlere kalsın
--spoiler--
sen kimsin adnan polat?
kimsin oğlum sen?
lan sen kimsin?
kimsin sen, kim, kim, kiiim?
--spoiler--

ben cevap vereyim arkadaşlar;
iktidar yalayıcısı bir iş adamıdır. hepsi bu...

sen galatasaraylı değilsin adnan polat, galatasarayın başında bir iş adamısın!
sana mı soracak galatasaraylılar, galatasaraylı olmak için?

gerçekten bunu konuşmaya dahi gerek yok. saçma sapan insanlar işte. galatasaraydan da soğuttular iyice.
ya kısaca özetle;
(bkz: bsgçk)

(bkz: lan ben neyse bir şey demiyorum)
başbakanın sevgisini kazanıcam diye, galatasaray taraftarını kaybeden adnan polatın açıklaması.
bunları galatasaraylı kabul etmiyoruz:

*** ergün penbe'yi, suat kaya'yı, capone'yi, (sevmem ama) hakan ünsal'ı, tafo'yu, hasan şaş'ı ali sami yen'in kapanışına getirmeyen veya getiremeyenleri;

*** kendi davet ettikleri vipler başbakanı ıslıklayınca bunlar galatasaraylı değil diyenleri (ulan o açılışa davetiye ile girildi biletle değil ve davetiyeleri de sen dağıttın),

*** rahmetli başkan özhan canaydın'ı (başarılıydı veya başarısızdı ama on numara beyefendiydi) ezik sokak köpeği gibi lanse eden toki başkanına ağzını kedi götü gibi büzüp haddini bildiremeyenleri,

*** koskoca imparatoru bizlere kapanışta ve açılışta çok görenleri.

(bkz: go adnanki)