bugün

Güzellik, bakmayı bilen gözdedir sevgilim. Artık kendime layık olanı seçebiliyorum sayende. Bir insanın gözlerine bakıp, kalbini görebiliyorum her seferinde. Eskisi gibi değilim. Neden mi senden çok daha öndeyim? Herkesin dünyası kendi gördüğü kadardır sevgilim. Sen önüne bakarken ben uzakları ezberledim. Sen olup bitenlerle ilgilenirken , ben olmayanın izindeydim. Çivi çiviyi sökermiş, yalnızlığı kanatan hüzünlü şarkılar, yalnızlığa iyi gelirmiş. işte ben bu şekilde hayata direndim. Keşke bana akıl vereceğine, aklımı alacak kadar sevseydin beni. Ben bir çocukluk edip büyüdüm işte! Sen büyümüşsün ama doğmamışsın bile. Ben senin doğrundum sevgilim. Ötekiler gelip geçerdi. Sen doğru olanı değil, geçerli olanı seçtin. Terk etmek kazanan olmaya yeter zannettin. Bana, bir veda busesi bırakıp gittin. Bu aşkın vedası sende busesi bende kaldı. Seçtiğin yolda sana mutluluklar diliyorum.
(bkz: kahraman tazeoglu).
Tanıdığım en berbat yazarın kitabıdır. Kitabı okuduktan sonra kitapçımla kavga bile etmiştim bu kitabı bana nasıl satarsın diye. Halbuki adamın ne suçu var para kazanmaya çalışıyor. Her şey bir yana tamamen zaman kaybı. Gidin boş boş oturun daha iyi. Hatta ipek ongun a geri bile dönebilirsiniz, o en azından okuma alışkanlığı kazandırır ama kahraman tazeoğlu sadece edebiyatı.katleder. kendisi türk edebiyatına sürülmüş birlekedir.
(#23585531) Ağzına sağlık yazarı.
Hiç okumadım ama niye kimse sevmiyo lan bu kitabı. Keşke kitabın adını değiştirse de nickimi sarsmasa.
tam bir at kafalı okuyucu kitlesi kitabıdır. okuyup beğenenlerde ağır derecede gerizekalılık gözlenmektedir.
2 sene sonra bizim* derneğe katılacak.
çıktığı yolun güzellikler getirmesini dilediğim yazar.
karakterli ve yakışıklı yazar. takipteyiz efendim.
Çok saygılı ve sevgili bir yazar. Ayrıca nickimi beğendiğini dile getiren ilk yazar. Teşekkürlerimle.
kahraman tazeoğlunun eylül 2013 te çıkarttığı son kitabıdır. tanıtımı şöyledir.
iyi insan.
canayakın bir yazar. dost yazar.
boş beleş şiir kitaplarından biri daha. her 10 ergenden 8i bukre kitabını okuyup okumadığımı soruyor. ulan yazarı ne ki yazdıklarıyla ilgileneyim. hayat, aşk, meşk, yalan, dolan, çok sevmek, aşkından ölmek. heh bunları birleştirin ve her şiire yedirin. alın size olası bir bukre.
süper zeki bir yazar. açtığı başlıkla sözlüğe derinlik kazandırmıştır.

(bkz: julio cesar)

edit: başlık başkasına kalmış.
doğum günüymüş anlaşılan. nice senelere girmesi dileğiyle.
içime sine sine sevgilim dediğim tek kızdan aldığım ilk hediyeydi bu kitap. çok güzeldir okunabilir.
(bkz: bir kahraman tazeoglu klasiği)
çaylak olmuş yazar. geçmiş olsun.
ummeti muhammed askina biri yaratici evlenme teklifi versin dedigim yazardir. *
Evlilik teklifi için fikir sunduğum yazar. Ne güzel bir inceliktir sevdiği için bizden yardım istemesi. Allah mutlu etsindir.
kahraman tazeoğlu kitabıdır aynı zamanda kitabın ana karakteridir.
Allah mesut etsin denilesi yazardır.
okusam mı? okumasam mı? bir türlü karar veremediğim kitap.
ergen kitabi. turk edebiyatini itibarsizlaştiran kitaplar arasinda ahmet batmanin kitaplariyla beraber basi ceker. gercek edebiyat okurunun okumayacagi turden bir kitaptir
8 tl'lik çok fonksiyonlu kitap. çıra, konfeti, yelpaze olarak kullanabilirsiniz.
Hakkında destanlar yazarım ancak zaten 3 saatimi çöpe atmış olmanın sinirini yaşıyorum.
bir kitap bu kadar balon bu kadar sığ bu kadar yılışık olabilir ancak.
Saat 06:00 gibi canım kitap okumak istedi ama öyle böyle değil. Evde okunacak kitap yok dedim aşağıya ineyim kızlarda varsa bi şey okurum. Sherlock Holmes vardı onu okumuştum bukre var dediler. Oğlum saçma sapan popüler kültür esiri kitaplar okumam ben dedim. Yok vallahi çok güzel kızım ya nasıl okumazsin bilmem ne verdiler kitabı. Çıktım eve. Bi kahve sigara yapıp geçtim okumaya. Okumaya başladım üç beş güzel laf var onun dışında olay hemen seziliyor zaten. işte sığ kitap böyle olur. Düşünmeye gerek yok. Sana bi şey katmiyor. Yani bi yerin bi şeyin kültürünü alırsın bi kitapta hani o yok. Salak saçma bi aşk hayatı. Bi Kezbanin her önüne gelene olan aşkı. Ekmek kuran çarpsin başka bi şey yok. Yazık be Türk edebiyatı'nın geldiği noktaya bak. Aylarca sosyal medyadan düşmeyen kitap bu mu dedim. Utandım. 3 saate acidim. Bi kitaba başlayınca bitirmeden kalkamayasima acidim. Yazık oldu dedim 3 saate. Çok sinirliyim sözlük. Bu kadar samimiyetsiz bi kitabın bu denli şişmesine onca değerli eserin hatirlanmayisina sinirliyim. Ayıp ya. Seveni illaki oldu kıtabin yanlış anlamasinlar ama üç beş süslü söze kanmayin bu kadar sığ bi anlatima tapmayin be abi...
neyse. Bundan sonra bilip de yorum yaparım keşke bilmeseydim gerçi o 3 saat daha keyifli gecebilirdi.