bugün

moralini bozmasın yazarıdır. daha çok maç var, ayrıca bursa 0 bile çekse kimse neden diye sormaz. tek yapabileceğimiz tebrik etmektir. bu onların başarısını küçültmez.
takımına olan sevgisini can-ı gönülden tebrik ettiğim yazardır. yazdığı entrylerle nickinin birleşimi, bazı çekememezlik yapanlar için ibretliktir.
takımına her daim bağlı kalsın, esas rezil takım (f 0) zaten istatistiğini yapmış siz rahat olun.
(#9387071) kendisiyle iddaa ya girdigim yazar. yakinda sifresi elime gecer.
"bir an korktum "denedim gördüm" diyeceksiniz diye" dememe sebep olan söz. ve yazarmış.
gol orucunu bozan borudur.
delikanlı takımın delikanlı taraftarı. hiç görmediğim kardeşim. şehidimin emaneti. bursaspor tribünlerinin yılmaz neferi. merak etme kardeşim ne bursaspor sıfır çeker ne de sen şifreni verirsin.
(#9361723) nolu entrysiyle işte budur yazarıdır efendim.var olsun.
yatak odasını sözlüğe taşıyor. helal lan sağlam borun varmış, hepsini mi aldın.

(#9430257)
(bkz: kanalizasyon borusu)
güzel fikirleri olan yazar ama biraz daha zamana ihtiyacı var.
bu boru başka boru dediğinde hepimizi inandırmış fakat kısa sürede hayal kırıklığına uğratmış yazardır. (#9301423)
(bkz: tut şunun ucunu döşiyelim abi)
inşallah elime gerçek hayatta kendisi gibi düşünen birileri düşer diyorum.
cıngıllı daşlı boru.
bazılarının fazla zorlamasına gerek yok, nitekim laşk oldukları için boru cuk diye girer.
ccc yağdırma makinası. paralel evrende kratos .

sürekli ağzını eğip bükerek, salyalarını akıta akıta entryler giren bir yazar. fallik döneminde bir takım tacizlere maruz kalmış olabilir. tümdengelim değil, tümevarım yaklaşımıyla incelenmesi gereken insan. bilim dünyasına büyük katkıları olabilir.
bazı psycho yazarlar tarafından terbiye sınırları zorlanarak eleştirilmiş, ama yazdıklarında sonuna kadar haklı olan yazar.

bir insanı eleştirirken çocukluğuna inmek, araştırmak, tümdengelmek tümevarmak gibi kavramları kullanmak bin yıl önce yapılıyordu.

çok ucuz işler artık bunlar.
soktuğu boru bazılarının canını fena yakmış yazar.
uludağda okuyorsa nıckimin altına 1000 defa ben eşeğim yazacğım yazar...
(bkz: protest sanayici)
(bkz: cany13/#9533931)

bir insan bir günde haklı çıkmaz ki canım... *
hayatta görülebilecek en dar kafalı düşünceye sahip yazar.
liselerin dağılma saatinden hemen sonra yemeğini yiyip sözlüğe dadanmış ergen yazar.
hrant dink'in alman gizli servisi ile içli dışlı olduğunu iyi bilendir. hrant dink'in öldürülmeden evvel yaptığı yurtdışı seyahatleri, katıldığı toplantılar ve yaptığı temaslara sadece bir göz gezdirilirse de haklı olduğu anlaşılacaktır.