bugün

(bkz: orospu skyler)
Skyler white a bir kadın olarak hayran kaldım. Bizim ezik domatesler gibi değil. Hayatta kalmak için bir erkeğe muhtaç olmayan sağlam kadın.
Orospu skyler diyenleri de anlamıyorum. Herif milletin evladını zehirliyor ama ooovvv skyler şöyle böyle. Sizin algılarınıza ne oldu böyle? O gözü dönmüş Walter ne halt etti, kadına ne dedi de o kadın bunu yaptı. Ahlak anlayışınızı sevsinler. Çürüksünüz.
Ayrıca bir diziyi nerenizle izliyorsunuz siz? Orospu olan skyler değil sizsiniz. Parası olan ne günah işlese de iyidir değil mi yalaklar?
--spoiler--
this is not meth
--spoiler--
bu yaz resmen bitecek korkusuyla yavaş yavaş izlediğim dizi. ana fikri çakallarla dans etmenin zorluğu. verdiği mesaj ise fazla açılma boğarlar adamı. en beğendiğim repliği ise gus reisin herkes fakir yaşayabilir ama zengin yaşamak kabiliyet ister sözü. yani çok zengin olursanız yine fakir zihniyetiyle yaşayacaksınız.
4. sezon 13. bölüm / 2. kez izliyorum

--spoiler--
i won
--spoiler--
az önce 2. kez bitirdiğim dizidir. yine ağladım walter ölünce.. vay amk. bryan cryston a saygılarımla.
my baby blue again

https://www.youtube.com/watch?v=R95f7VwXqIw
vallahi heisenberg reyizi özledik.

https://www.youtube.com/watch?v=Xs6_vecSv2Y
spoiler yenmeden izlenir ise çok güzel bir seyir zevki yaşatacak olan dizi.
uzun süre sakladığım dizinin finalini yaptım. sonuç olarak güzel bir dizi olduğunu belirtip izlemenizi tavsiye ederim.
kimi yerde güldüren kimi yerde üzen kimi anda heyecanlandıran bir yapıt.
hâlâ yerini dolduramadığım dizi.
Bitirmişimdir. Arada ufak tefek saçmalıklar ve hatalar bulundursa da efsane idir. Evet
introsuna kurban kestirilen dizi.
hakkında entry girerken bile türkçeyi katleden kişilerin, saçmalık veya kusur bulması mümkün olmayan efsane dizi. tecrübelerim bana böyle tiplerin olayları-sahneleri saçma görmesinin, aslında o olayların detaylarına tam olarak hakim olamamasından kaynaklandığını söylüyor. mesela jesse osurmuştur bu kişi de kalkıp abi adam dizide osurdu çok saçma falan diyordur ama o osuruk aslında jesse'nin midesiyle ilgili bir probleminin olduğunun ipucunu vermek içindir. *
Ulan ne güldüm ya gece gece. Laf söyletmeyecek ya arkadaş dizisine. Türkçemden girmiş, alakasız bir örnek verip, aşağılamaya çalışmış.. eleştirmiyorum tamam. Süper bir dizi harika bir şey. 500 yıl geçse de hala izlerim. Öyle mükemmel ki izlemeyen herkes oruspu çocuğudur. Evet
görsel
skyler'ı görünce eski sevgiliyi hatırlatan dizi... evet, ismi eyşan'dı. orospu eyşan.
çok kötü dizi lan.

sert bir giriş oldu, farkındayım.

uzun süre "nesi varmış bakem bu dizinin" diyerek izlemeye çalıştım. her bölümü bitirdikten sonra bir hayal kırıklığı, akabinde arkadaşlarımın "ya şu an sevmemen normal, izle beğeneceksin" demesi, benim azimle izlemem ve 3. sezonun sonlarına doğru, malum "sinek"li bölümden sonra "eee yeter amk, işkence bu" deyip, "ama son sezonu çok güzel :( " diyen arkadaşlara şamarı vurarak bıraktığım dizi.

yav, arkadaş, gerçekten anlamıyorum. dizinin öyle sanatsal bir yanı da yok ki "hımmm, keyifli, sakin bir dizi" diyeyim. ki ben sakin ve minimalist dizileri, filmleri severim.

ama yok be abi, gerçekten izletmiyor kendini. aynada kıçımı izlerim daha iyi. bu dizinin 3 sezonuna verdiğim zamana acıyorum resmen.

karakter gelişimi bilmem ne...
özellikle sinekli bölümü örnek vermişsin zannımca. dizideki tek kötü bölümdü. ehhehe. muhtemelen en büyük hayranlarındansın dizinin.

game of thrones ile beraber en güzel dizidir.
izleyenlerin cahil olduğu balon dizi.
kesinlikle katlanılmaz bir dizi. aşırı sıkıcı olmakla birlikte ergen dizisidir.
Breaking Bad toplamda 62 bölüm sürüyor. Periyodik Tablo’daki 62. element Samarium, kanser hastalarını tedavi etmekte kullanılıyor.
"Ben telikede değilim Skyler, tehlike benim!"

görsel
herkesin efsane diye tutturdugu guzel dizi. bayagi gec basladim. arkadaslar basrolu goklere kadar cikariyordu ben de surekli cok buyuk hareketler yapmasini bekliyordum, beklentim hep yuksek oldugu icin diziden tam tat alamadim, spoiler da yemistim bol bol bir de o var. ama pisman miyim o kadar bolum izledigime hayir izledigim en iyi dizilerde ilk 5 e rahat girer, ama keske zamaninda izleseymisim, walter white'ın gittikce degismesini spoilersiz izlemek daha zevkli olurdu eminim. bu arada jesseye bayiliyorum.

yo yo yo
one four eight
three to the three to the
six to the nine
representin' the abq
what up biaaatch

evet ezberledim ve bunu kendi kendime soyluyorum.
Skyler white için izlediğim dizi. Evet.
(bkz: Onospu skyler)
Vicdansiz kari :((
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar