bugün

genelde aziz milletimizin içinde olduğu durum. ne yapalım milletçe bakamıyoruz. kesinlikle.
elemterefiş, kem gözlere şiş.

bakamamak ne lan ? bakmamak o. kem göz kişinin kendine ait. isterse o hanım hatalı olsun hiç fark etmez. karşındaki ne olursa olsun, sen niyetini niye bozuyorsun ki kardeşim ? sen kendinden sorumlusun. sen işine eşine aşına bak. elalemin duluna değil.
benim bu
bazılarına hiç bakmam
şindi uzun uzun yazsam nasolsa kimse okumaz
hıyar abi ile kezbaniçe evlenmeye kalktı
yapma etme
3 sene sonra koptu kıyamet
şimdi ben bu karıya nasıl iyi gözle bakayım
verse silkmem o derece yani.

ama bir rus olsun efendim bir ukraynalı olsun
iyi göz ney ? önce gidip yüzümü yıkamazsam itmeyim.

o biçim iyi gözle bakarım

yeni başbakandan rus ve ukraynalılarla evlenmek isteyenlere maddi manevi
yardım kanunu bekliyoruz, enazından ben bekliyorum yani.
(#32593024) katılıyorum , erkeklerin bi çoğunun zihniyeti belliyken kadınlar da hemcinslerine kötü yaklaşırlar ,hatta erkeklerden daha kötü. dul kadın her şeye açık olur bakışıyla kocamı elimden alır vs gibi düşünceler oluşur . halbuki kendi de boşanabilir ve aynı yaftayı taşıyabilir .
sokakta gördükleri dekolteli kadınlara ''yollu'' ibaresini siz kullanmazsanız bu sapık pezevenkler biraz akıllanır bence hanımlar.
cahiliyetle kokuşan toplumların ana temasıdır ''bu dul azmıştır, yanmıştır, erkeksiz''.şairde şöyle diyor;bakireler bacınız, orospular düşmanınızdı.

(bkz: dünyadan nefret etme nedenleri)
"Dul kadın" tabiri ancak pipisinde yankılanan it bakışı.

Dul olmayan kadına kıza da iyi gözle bakamazlar zaten.
açık kapı olarak görülür. herkes girmek ister o kapıdan. sapık dolu ülkemiz.
yoğun din ve toplumsal baskıdan dolayı bilinç altına yerleşmiş bir olaydır.
önümüzdeki nesiller bu konuda muhtemelen daha sağlıklı düşünebileceklerdir.
keşke hiç kimse boşanmasa ve herkes mutlu olsa.
Evet. Potansiyel orospudur bir çok kişinin gözünde.
Neden mi erkek için fırsattır boşanmış kadın.
Eğer kadın erkek ile istediği şekilde olmuyorsa.
Erkeğin tek tasviri vardır. Orospu kimlere vermedi ki.
igrencsiniz.
türkiye gibi üçüncü sınıf ortadoğu ülkelerinde uygulanışı aşağıdaki gibidir:

http://galeri8.uludagsozl...a-%C3%A7ekinme_739834.jpg
orospu çocukluğudur.

fazlasına gerek yok.
Türkiye'de boşanmamış olanına ve henüz evlenmemiş olanına da iyi gözle bakılmadığından şaşırtıcı olmayan bakıştır.
kişiden kişiye değişen durumdur...
boşanmış erkeğe nasıl bakıldığına dair en ufak bir fikriniz var mı?

toplumun bakış açısını geçtim, o adam karşısına çıkan bütün kadınları eski eşi gibi sorunlu bileceği için kimseye güvenemeyecek. bekarken gülen kadının yerine her gün surat yapan biri geleceğini düşünecek. Hele bir de çocuk varsa çok daha zor...

bunlar kolay şeyler değil gençler, o yüzden semerinizi vereceğiniz kadını seçerken dikkat edin...
doğaldır. iyi gözle mi bakılacaktı yani.
sizin ilk evliliğiniz olmamışsa haliyle öyle.
Yobazların sevdiği davranışların başında gelir.
erkeğin kadını sex objesi olarak görmesi de var ama kadının kendini sex objesi olarak göstermesi de var, feminizm dersi aldım, hep tek yönlü düşünüyorsunuz değil öyle işte.

kadın kendini sex objesi ve sahiplenilecek birşey olarak yetiştirir, erkekte sahip olan olarak yetiştirilir. toplum bunu bireylere dayatır.
erkek yada kadının suçu değil bu toplumdan alışıla gelmiş karakteristik özellikler.
o erkeğin kadını bir seks objesi olarak görmesi. net şerefsizlik. abazalık. azmışlık. karaktersizlik.
bakamamak değil o bakmamak. iyi gözle bakmamak da kendi tercihindir yîğîdo.
eşi yaşadığı halde ondan ayrılarak boşanmış kadın çokta iffetli değildir, bu sebeple toplumumuz iyi gözle bakmazlar.
Kadınlar üzerinden konuşarak şu sitenin anasını ağlattınız.
Onu anana sor yakışıklı. nasil ki her saglikli bireyin yarin ozurlu olma ihtimali varsa her kadinin bosanma ya da dul kalma ihtimali vardir. Artik terbiyesizlik yapmayin. Seks hikayelerinde annemi becerdim hikayelerini yazan insanlar gibi pis duygular icindesin. Azicik adam olun.
boşalmış diye okudum.
(bkz: sana benim gözümle bakan gözler kör olsun)