bugün

içinde çok sayıda sıçmık barındıran üniversitedir. bunların bu ülkeye kazandıracağı tek şey orospu çocukluğu.

(bkz: 27 kasım 2015 boğaziçi nde pkk kutlaması)
bi numarası olmayan okulumdu. abarttıklarına bakmayın amk. eğer fakirseniz kızlar yüzünüze bakmıyor burada bile.
Dünyanın en iyi üniversitesi.
türkiye'nin en iyi sözel bölümlerine sahip üniversitesi.
Özgürlüğe destek beren caaaaanım akademisyenlerin olduğu yer. Siz ayak takımı nerden bileceksiniz zaten.
bünyesinde Terör örgütüne açık destek veren bir bildiriye okumadan imza atan öğretim görevlilerini bulunduran, türkiye nin en başarılı üniverdasdas.
bir odtü değildir.
Eskiden balon olan ama değişmiş üniversite. Hem daha çalışkan hem de daha akıllı bir nesil var şu an içinde. Ortam giderek düzeliyor. Böyle giderlerse türkiye'nin top 100'deki birkaç üniversitesinden biri olabilir. Değişimin bir diğer faydası da türevlerini de değişime ve gelişime zorlaması.
Puanı yetse koşa koşa gelecek tiplerin bok attığı üniversite.
kız yurduna girmeye çalışan jiletli saldırgana 14 yıl hapis cezası verilmiş.

http://www.haberturk.com/...i-saldirgana-14-yil-hapis
Buranin ogrencilerine kesinlikle birsey iciriyorlar. Duz yuruyenini gormedim su ana kadar. Cok mu zor amk duz yurumek.
güzel ortamı insanı cezbeder açıkçası özellikle itülü bir makinacıyı. tabi bazen boku da çıkmıyor değil rahat ortamın tamam her görüşe saygım var da lgbt klubü falan olması şahsen bana göre fazla itici.
(bkz: galatasaray üniversitesi)
--spoiler--

en basitinden ben 2 aya ekibe yeni birini alacagım ve bogazici dısında birini almayacagım. acık ve net. biz birbirimizi kollarız.

--spoiler--

bizim köyde buna bayağı torpil diyorlar. kollama değil.
Pkk yuvası.
Ben hala bu okuldan mezun olup da vatanı milleti, veya insanlık yararına yararlı bir iş yapmış veya en azından biraz işe yarayacak bir şey geliştirmiş birini duymadım!!!
bünyesinde "çöpçülük meslek yüksekokulu"nu barındırsa, gidip orada okunacak Üniversitedir.

not:marmarada okuyan bir yazar tarafından girilmiştir.
celal şengör'ün de teke tek'te söylediği gibi ''bunların alayı balon abicim'' dir. yani bir bok değildir.
güney kampusu'nun güzelliği ile dünya'nın sayılı üniversitelerinden. ayrıyeten abd'de en geçerli türk üni. diploması boğaziçi'ninkidir.
Kedili üniversite.
hukuk fakültesinde okuduğum üniversite. muhteşem bir eğitim seviyesi var. çok memnunum. gelsenize. evet. ne.
Sadece türkiyede bulunan ösym adlı boktan kurum sayesinde okula girilmesi zordur. Başka bir numarası yoktur. Avrupa genelinde standart bir okuldur. Cambridge gibi bir gerçek dururken özellikle.
"manzara"dan manzara seyretmesi, çimlerinde yayılıp muhabbet etmesi gayet keyifli olan üniversite.
türkiyenin en sosyel üniversitesi.

eğer bilknet,koç gibi bir üniversitede okumuyorsanız bu üniversiteyi ziyaret edip kendi üniversitenize gitmeyin intihar ettirir.
işletmesi güzeldir , yazılabilr.