bugün

sabırlı inatçı ve sıkıcıdır. dinlermiş gibi görünür ama aklında hep kendi fikri vardır. siz saatlerce konuşup bi sik anlattığınızı sanırsınız. sırtınızı dönünce bildiğini okumasıyla yarak gibi kalırsınız. ağdalı cümleler kuramadım. sıkmış canım demek akaminko.
Acimasiz insanlar. Benden uzak olsunlar. Insanlik bu degil.

Sevimli ayagina yatip yanlis anlaya musait bu kadinlar anlayip dinlemeden bilerek psikoljinin en zayif noktasina vururlar.
asil kadınların burcudur. ona keyif veren her şeyi severler. fiziksel zevklere önem verirler. duyu organları çok gelişmiştir. kokulara karşı çok hassastırlar ve kokular onu çabuk etkileyebilir. yemek yapmaya ve özellikle sunmaya bayılırlar. bir yemeğin tadı ne kadar güzel olursa olsun sunumu kötüyse onu yemek istemezler. şevkatli, sevdim mi ölümüne seven kadınlardır.
burcumdur.
prensinin oğlak burcu erkegi olduğu söyleniyor ama henüz karşıma bir tanesi bile çıkmadı.
Bu kadınlar kendi gözlemlerime göre insanların derdini dinlemek, dertlerine çare bulmak isterler. Çevrelerine moral dağıtırlar.
Uzak durmak gerekmektedir efenim. Ben bile kendi burcumdan nefret ederken başkasını düsünemiyorum. Durmayın kaçın...
kadın halimi düşünüyorum da..
erkek halim iyi hoş da, kadın halim bu ülkede yok olur giderdi..
Motordur. Herkesi sever herkesin altına yatar. Mutluluk ona göre anliktir. Herşey mübahtır.
Baştan topuğa hep venüstür.
yatakta haşindir.
Bir halta yaramazlar. Kendimden biliyorum. Teşekkürler.
şanssızdırlar.
Kisa sureli iliskilerde en iyisidir. Sisman olmayanlarin ekseriyeti cok Seksidir. Cok kolay kanmalari hemen guvenmeleri en iyi ozellikleridir.
Çok ukala ve bencil olurlar. Hele bi de güzelse bunları ikiyle çarpın. Çekilmezler kısaca.
sessiz, sakin, duygularını pek yansıtmayan yapıdadır. üzüntülerini paylaşmayı zayıflık,bencillik olarak görür. en yakınlarına bile açılması çok güçtür bu sebeple...
götü büyük olur. cidden tuttum bu istatistiği.
Yatakta yılan gibidir.
kendisine yazılmış çok güzel bir şarkı vardır.

para vicdanlııı, para vicdanlıı,
kaçma benden kopma benden sana muhtacım.

bu kadınları bu özetliyor. maddiyatçı olmaları ve de peşinden koşturmaları. istediklerini elde ediyorlar fakat sen onları elde edemiyorsun, o istemedikçe.
Tek bildiğim şey boğalar çok yemek yiyor abi ya.
maddiyat düşkünüdürler, zengin koca isterler, kıt kanaat yaşamak onlara zulüm gelir. evleneceği adamda olması gereken en önemli unsur para dır.

ama iyi bir ev kadını ,mükemmel bir annedir.
zengin koca
lüks bir ev
çocuklar
düzenli yaşam.
Gerçekten çok asıl dururlar. Ilkeleri vardır. Alış verisi severler. Sevdi mi güzel severler. Iyi konuşurlar sempatik tir.
Beceriklidir, zekidir. Sanata ve yemeğe düşkündür. Anlayışlı, olgun ve çok sabırlıdır. Trip ona göre değildir. Trip deyince yemek zanneder yapar yedirir.
Sessiz sakin oldukları tamamen yalandır. Bir çene var ki tanrım.
Ama uyumlu, güler yüzlü kadınlardır.
herşeyin en iyisini isteyen ve elde eden. kötü yanı inatçı olmasıdır.
Eğlenceli, rahatina düşkün, yemek yemeyi sanat haline ceviren, ateşli, eğlenceli, ömürlük kadin.
ha aralarinda uyuzlari var tabi.